Arkturus Grup Mesajı – Marilyn Raffaele

blue butterflyArkadaşlar, Arkturuslulardan bu blogda kısaca bahsetmiştik. Arkturuslular 7.-10. boyutta yaşayan varlıklar, (biz 3 ile 4 arasındayız ve 5. boyuta çıkma yolundayız) ve Dünya’ya ve insanoğluna tarihin en başından beri büyük yardımları ve hizmetleri bulunan bir toplum. Pek çoğumuzun yüksek benliği ya da rehberleri Arkturuslu. Suzanne Lie ve Marilyn Raffaele Arkturusluların yükseliş ve büyük uyanışla ilgili mesajlarını bize getiren dünya çapında iki uzman. Genelde bu mesajlar çok detaylı ve kompleks olduğu için burada yayınlamıyorum ancak dün gece Golden Age of Gaia da yayınlanan bu mesajı okuduğumda mutlaka Türkçeye çevrilmeli diye düşündüm. Sebebini birazdan anlayacaksınız. Ayrıca rasyonel olmayan korkular için de çok iyi bir metot vermişler o bölümü kalın harflerle yayınlıyorum. Orijinal İngilizcesini burada okuyabilirsiniz.

Selamlar Sevgili Dostlar

Size umut ve rahatlama getiriyoruz, çünkü biliyoruz ki pek çoğunuz bu büyük değişim zamanında acılar çekiyorsunuz. Fiziksel, duygusal ve zihinsel düzeylerde eski enerjileri geride bırakıyorsunuz; bu da bazen -ve sıklıkla- rahatsızlık veriyor ve son derece sıkıntılı oluyor. Temizlik ve salıvermenin çeşitli düzeyleri olduğunu anlamalısınız. Bazı duyguları ve deneyimleri temizlediğinizi düşünürsünüz ve işte birden bire yine karşınıza çıkarlar.

Bu daha derin temizlemenin çoğu töre ve ayinlerin hayatın yapısını oluşturduğu çok eski ve hatta antik öncesi yaşanmış hayatlara dayanıyor. Temizlik işlemi Yüksek Benliğinizin hazır olduğunuzu bildiği hızda hareket ediyor. Geçmiş hayatlarınıza dair diğerlerinden daha yoğun deneyimler sıklıkla şimdiye kadar içinizde çok derinlerde gömmüş olduğunuz ve ancak bu yakınlarda temizlemeye hazır olduklarınızdır.

Lütfen eskiden olduğu gibi normal hayatınızın devam etmesini beklemeyin. Çünkü şimdiye kadar günlük hayat evrensel kavramları temel alıyordu – bazısı iyi ve bazısı kötü (dualite/zıtlık ve ayrımcılık) ama bunların çoğu şu anda dağılıyor. Hiçbir şey aynı kalmayacak ve kalamaz da – genel görünüş değişmemiş olsa da.

Bir bütün olarak insanlar statükoyu artık kabul etmiyorlar, bu da ruhani büyümenin bir işareti. Gaia’nın enerji frekansı değişirken ve siz de daha fazla aydınlanırken, her gün yaptığınız işlerin yeni ve daha yüksek yollarını bulurken, daha da yüksek frekanslı enerjiler ortaya çıkacak. Siz yaratıcılarsınız ve bilincinizin durumu dış dünyanızda olanları yaratacak.

Her şey ruhanidir çünkü ondan başka bir şey yoktur – Tek bir her zaman her yerde var olan, her şeye gücü yeten,  her şeyi bilen Bilinç kendini …… olarak yaratır. İnsanoğlunun bu konudaki cahilliği ve dualite/zıtlığa ve ayrımcılığa olan inancı sizin tanıdığınız ve inandığınız dünyayı yarattı. – Birbirine karşıt şeylerle dolu bir dünya.

Ruhani yolculuğun hedefi farkındalıktır ve farkındalık sizin uyanıp görmeye başladığınız şeydir. Siz hazırsınız. Bilinciniz kişisel ve global olarak var olmanın gerçeğine ve zıtlık ve ayrımcılığın yanlışlığına uyanırken, dış manzara da otomatikman değişecektir – değişmek zorundadır. Her defasında gerçeği fark edip anladığınızda Evrensel Işık biraz daha artıyor ve cehalet içinde ve cehaletten dolayı ortaya çıkan düzmece görüntülerin çözülmesini sağlıyor.

Sevgili dostlar, size hizmet etmeyen her şeyi salıverin. Neden artık aynı dalga boyunda olmadığınız o şeylere, o kişilere, yerlere, inançlara tutunmaya devam ediyorsunuz? Kendinize dürüstçe bu soruyu sorun. Altıncı hisleri en yüksek yararlarına olmayan her şeyi bırakmaları için teşvik ettiği, dürttüğü halde, pek çoğunuz bunu yaptıklarının farkında bile değiller.  Sırf alışkanlıktan ya da yanlış bir bağlılıktan dolayı tutunduğunuz ama aslında evrimleştiğiniz için çok ötesine geçtiğiniz fikirler ve yaşam tarzları ruhani gelişiminizi yavaşlatıyor ve sizi geçmişe zincirliyor.

Nerede salıverme, bırakma yeteneği eksikse orada her zaman korku vardır. İnsanoğlu hayat hayat üstüne (genellikle iyi sebeplerden dolayı) bilinmeyenden korkmak üzere programlanmıştır. Güce aç olanlar korkuyu hükmetmek amacıyla kullanmıştır, işte bu yüzden hata yapma korkusu yaygındır. Korku yoğun ve şiddetli geçmiş hayat deneyimlerinden kaynaklanır ve çoğu zaman hücresel hafızada sıkıca kök salmıştır özellikle de kök çakrada. Bilinçli olarak salıverilmesi gerekir.

Temizlik ve salıvermek birkaç yoldan yapılır. Çoğunlukla öğrencinin enerji düzeyi meditasyon ya da aydınlanmış kişiler tarafından yapılan enerji çalışması ile yükselir. Temizlik genel olabilir, ama daha derin sorunlar genelde su üzerine çıkmalı, bir şekilde (fiziksel, duygusal ya da zihinsel) tanınmalıdır. Tüm temizliklere Yüksek Benlik rehberlik eder ve bir öğrenci herhangi bir temizlik deneyimine hazır olmadığından asla korku duymamalıdır.

Yoğun geçmiş hayat tecrübelerinin çoğu hala hücresel hafızada tutulmakta ve kişi orijinal dehşet verici deneyiminde yapmış olduğu seçime yakın bir seçim yapmaya ne zaman yaklaşsa aktive olmaktadır. Söz konusu seçimi engellemek için vücut koruyucu tepkiler oluşturmuştur – yükseklik korkusu, su korkusu, köpek korkusu, vs., vs. – KORKU. Vücudunuzdaki hücrelere sık sık ışık gönderin, özellikle meditasyon sırasında. Hücrelerinizin bu eski enerjiyi serbest bırakmasını ve İlahi Tasarımın Işığının girmesine izin vermelerini niyet edin. Eski deneyimin tam olarak ne olduğunu bilmeseniz bile hücrelerinize eski olayı bir daha asla yaşamayacaklarını bildirin.

Nedensiz ve yersiz korkular kendini gösterdiğinde kendinize şu soruları sorun: ‘İnandığım nedir ki benim kendimi böyle hissetmeme sebep oluyor?  Bu gerçek mi?’ Böylece korkuyu tanımlayabilir, serbest bırakabilir; yüksek farkındalık ve temizleme niyeti ile korkunun ötesine geçebilirsiniz. Yüksek Benliğiniz ve Rehberlerinizden bu konuda yardım isteyin, onlar size yardım etmek ve sizi çok sevmek için buradalar. Ancak her şey gibi bu da sizin seçiminiz olacaktır.

Evrimleşen kişi gerçek olan her şeyin görünenin aksine kanunen İlahi Düzende tutulduğunu anladıkça cesurca bilinmeyene güvenmeye başlar. Beynin vücuttaki en önemli organ olduğuna inanılarak insanoğluna çözümlerini zekâ düzeyinde bulmak öğretilmiştir. Beyin basitçe bir araçtır, bu aracı harekete geçiren ise bilinçtir.

Çocuklar küçük yaşlardan itibaren her şeyin sorunsuz bir şekilde gitmesi için (ki bu durumda 3 boyutlu dünyanın kavramlarına göre işlerin nasıl olması gerektiği temel alınmıştır) hayatın her köşesini düşünmek, planlamak ve kurgulamak üzere eğitilirler. Şunu anlayın ki dualite/zıtlık ve ayrımcılık bilincinden yola çıkılarak çalışılırsa ne kadar iyi planlar yapılırsa yapılsın her zaman çiftlerce zıtlık olacaktır çünkü dualite/zıtlık ve ayrımcılık enerjisi ile yaratıyorsunuzdur. Bu üç boyutlu deneyimdir.

Günlük işlere bakarken, uçak bileti alırken planlamak gereklidir. Biz size plan yapamazsınız demiyoruz, ancak size söylediğimiz önce altıncı hissinizi dinlemek, her görüntünün ardındaki gerçeği tanımak ve ondan sonra hangi insan adımlarını atmanız gerekiyorsa onları uygulamanızdır. İnsanlara işleri diğer yönden yapmak öğretilmiştir, hayatın içinden planlayarak, kurgulayarak, tertipler kurarak geçerler ve ikincil olarak belki de bir Pazar günü kilisede durumun ruhani yönlerini düşünürler. Ruhani bilinç son derece pratiktir. İlahi Bilinçte (ve sizde) vücut bulan bütünlük ve uyum tanınıp kabul edildiğinde, sizin için kusursuz şeyler yaratacaktır ve bu kusursuz şeyler herkes için farklı olacaktır.

Ruhani hayat her günün her dakikası yaşanmalıdır. Gerçek sizin bilinç durumunuz haline gelmelidir – her şeyi içinden doğru gördüğünüz mercek. Asıl kimliğiniz Ruhani Varlık olmanızdır ve bunun için ciddi bir ruhani öğrencinin bu farkındalığı kabul etmesi ve bu farkındalıkla yaşaması zorunludur. Uyanış yaşamak için dünyanın daha yoğun üç boyutlu enerjilerini seçtiniz , görünenin bunun zıttı olmasına karşın.

Pek çoğunuz gerçeği düşünsel düzeyde biliyor ama bunun ötesine gitmiyor. Gerçek düşünsel düzeyde deneyimlenemez, kaç kursa giderseniz gidin, kaç kitap okursanız okuyun. Düşünsel düzeydeki gerçek ruhani öğrenciyi olduğu yerde tutar ve dünyanın üç boyutlu enerjisine katkıda bulunur.

İlahi olan beyinle anlaşılamaz, o çok fazla derindir, çok fazla evrenseldir ve çok fazla kutsaldır. Kişi ruhani olarak hazır olduğunda gerçek içeriden doğru adım adım yayılır, gerçek hakkındaki düşünsel bilgi sadece ilk bebek adımıdır.

Evrimleşme seçiminde ciddi olan herkes sevgili dostlar sadece konuşmamalı, bu yolda yürümelidir. Artık zamanıdır, ve pek çokları için geç kalınmıştır bile. Şunu hatırlayın, insanoğlu sadece manzaranın tadını çıkarmak için dünyaya gelmedi, uyanmak için geldi. Bu mesajları okuyan herkes hazır, bunu biliyorlar ama pek çoğu bunu yaşamakta tereddüt ediyor.

Ruhani olarak uyanmış bir hayat yaşamak 7/24 eller dua pozunda ayakta durmak demek değildir, ‘Ah Tanrım, her şey bir illüzyon, öyleyse bu aç bebeği bırakayım ölsün’ demek hiç değildir. Gerçeği yaşamak bazı ruhani kavramların sizi inandırmaya çalıştıkları gibi birilerinin paspası olmak demek de değildir. Merkezden yaşamak demek dış görüntülere karşın tüm zamanlarda gerçeğin temel olduğu şekilde yaşamak, hareket etmek ve varlığınızı o temelde tutmak demektir. Ondan sonra siz insan düzeyinde yapmanız gereken her şeye yönlendirilirsiniz, her şey hakkında rehberlik alırsınız.

Şunu anlayın ki uyumsuzluk ve uyuşmazlığın onları oldukları yerde tutacak bir kanunu yoktur. Onlar basitçe dualite/zıtlık ve ayrımcılık inançları ile aydınlanmamış, kişisel olmayan, evrensel dünya bilincinin birbirine dolandığı asılsız yorumlardır.

Gördüğünüz acı çekenlere ve zorlananlara her zaman onların İlahi Doğalarını tanıyarak sevgi ve ışık gönderin.

Kaos olarak algılayacağınız çok şey geliyor, ama korkuya kapılmayın çünkü bunun hepsi basit olarak hem Gaia’dan hem de kişilerden eski ve bitmiş enerjilerin çekilmesidir.

Asla insan deneyimi yaşayan İlahi Varlıklar olduğunuzdan şüphe duymayın. Bunun gibi mesajları okuyacak kadar evrimleşmiş olanlarınız kendi yolunuzdasınız ve bu zamanda dünyaya çok ışık katmak yeteneğine tamamen sahipsiniz – eğer bunu yapmayı seçerseniz.

Biz Arkturuslu Grubuz

Mor Alev tarafından çevirilmiştir. Marilyn Raffaele telif hakkı devam etmektedir.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/