Sevgi Tek Gerçektir – Kısa bir Ekinoks hatırlatması

connect with the divineArkadaşlar, umarım dün harika bir Dolunay geçirmişsinizdir. Bu sabahtan itibaren 23’ü ve hatta 25 Eylül’e kadar Ekinoks enerjileri etkisi altındayız. Unutmayın. Aşağıda bu enerjileri nasıl karşılayacağınıza dair kısa bir hatırlatma yazıyorum:

  • Mantra: BEN SEVGİYİM VE SEVGİ TEK GERÇEKTİR. Elinizden geldiğince tekrarlayın.
  • Güne başlarken kalbinizi ve ruhunuzu gelen enerjilere açtığınızı ilan edin.
  • Meditasyon yapın, enerjileri hissedin. Meditasyon yapamazsanız bile sessiz anlarda kalbinizi hissedin, içinizdeki sevgiyi hissedin.
  • Hasatı kutladığımızı unutmayın, bizi üzerinde yaşatan , ihtiyacımız olan her şeyi veren Dünyamıza ve onun ruhu Gaia’ya teşekkür edin, sevgilerinizi onun merkezine yollayın.
  • Yine üç gün boyunca nefes alıp verirken zaman zaman gelen ışığı ve size yönelen Tanrının sevgisini hatırlayın, onu şükranla içinize çekin.

Hasat Dolunayının güçlü enerjisinin etkileri hala sürüyor. Yani tam olarak iyileşmemiş eski yaraların kabukları bir anda kalkabilir. Aklınıza gelmeyen yıllar önce olmuş olaylar size hatırlatılabilir. O zaman ne yapacağınızı biliyorsunuz: TEMİZLİK! Mor Alev enerjisini kullanın, kendinizi ve konuyla ilgili diğerlerini affedin. O kişilerle yüzyüze gelmenize gerek yok, yüksek benliğiniz aracılığıyla onların yüksek benliği ile konuşun ve barış yapın. Eğer yaralar yoksunluk, hastalık ve maddi sıkıntılarla ilgiliyse yine Mor Alev enerjisi yardımcı olacaktır. Bu sıkıntıların kökenini Mor Alevle sevgiye dönüştürün.

Bu arada biraz hava durumundan bahsedelim: Temizlik teması sadece bizim için geçerli değil Gaia da temizlik halinde. Yani fırtınalar ve seller olası. Temizliğin diğer yolu da ateş. Çok sıcak ortamlarda da yangınlar görebiliriz.

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/