Birlikten Kuvvet Doğar – Bu Hafta Sonu için Toplu Meditasyonlar

worldArkadaşlar, söz verdiğim gibi daha önce Facebook sayfamda paylaştığım toplu meditasyon detaylarını veriyorum:

21 Eylül Cumartesi – Be The Peace  Barış Meditasyonları

http://bethepeace.com/

Be The Peace pek çok uluslararası organizasyonla beraber global barış meditasyonları düzenliyor.  Cumartesi sabah 02:00 – Öğledensonra 14:00 ve Pazar sabah 01:00 de bu meditasyonlar tekrarlanacak.

Meditasyonların Türkiye ayağı için sitedeki haritaya bakabilir, o meditasyonlara katılabilirsiniz. Ya da yayınlanan videolardan takip edebilirsiniz.

Unify meditasyon anında canlı yayın yapacak: http://unify.org/september_21#prettyPhoto

Peaceday Live ise günboyu canlı olarak dünya çapındaki meditasyonları yayınlayacak: http://www.peacedaylive.org/

Hearthmath global care room ise ‘Önce sevgi sonra barış’ meditasyonu düzenliyor. Bunu da internetten takip edebilirsiniz. http://www.globalcarerooms.org/rooms/login/gci

Bunların tamamı bedava.

22 Eylül Pazar – The MasterShift Global Ekonomi Meditasyonu

The MasterShift hem yukarıdaki organizasyona katılıyor, hem de gözünü global bolluk, varlık, bereket ve ekonomiye çevirmiş vaziyette.

İki meditasyon düzenlenecek, biri Tokyo saati 21.30 da ve buna dünyanın Doğu yarımküresindeki tüm ülkeler katılacak. (Türkiye saati ile 15.30) Batı yarımkürenin vakti New York saati ile 21.30. Yurtdışındaki arkadaşlar buna da katılabilirler.

Meditasyon sırasında aşağıdaki linkde ilgili video yayınlanacak ve onu takip ederek meditasyonunuzu yapabilirsiniz. Bu meditasyon şu anda pek çok dile çevrilmekte, Türkçesi olacak mı öğrenemedim ama Arapça, Rusça da dahil 20 kadar dile çevrildiğini okudum, umarım Türkçe de olur. http://www.youtube.com/user/MasterShiftVideos/videos

Dua ve meditasyonlarımızı birlikte yapmak dileklerimize, umutlarımıza ve yönledirdiğimiz enerjilere binlerce kat daha güç katar. Bunun için kesinlikle bu toplu meditasyonlara ya da bulduğunuz başka gruplara katılmanızı tavsiye ederim. Ancak hiçbirine katılamıyorsanız bile lütfen hafta sonu kendinize 5 dakika bile olsa sessiz zaman ayırın, bu enerjilerden faydalanın ve evrensel bilinçle iletişime geçin, içinizden sevgi ve şükranın akmasına izin verin. Niyetiniz huzur, barış ve bolluk olsun.

Sevgilerimle,

Mor Alev