Sherri Cortland – Gilbert: İçinizdeki GPS Navigasyon Sistemini Kullanın

compass rose

Haydi bugün mutlu şeylerden konuşalım, haydi sizin kim olduğunuzdan ve gücünüzden bahsedelim. Bunun hakkında daha önce de konuştuk ama pek çok kişi bu bilgiye henüz ısınamıyor.

Siz Tanrı/Yaratan/ Kaynak’a ait bir kıvılcımsınız. Ve böyle olduğu için de kendi hayatınızın yönetimindesiniz. Kendinizin şu anki versiyonu olarak doğmadan önce bir plan yaptınız ve öğrenmek ve büyümek için fırsat kapıları yarattınız. Bunların hepsi gerçek.

Ancak Tanrı/Yaratan/Kaynak’a ait bir kıvılcım olmanız demek aynı zamanda hayatınızda olanları değiştirebilme gücüne sahip olduğunuz anlamına gelir. Bir şeyi beğenmiyorsanız, neden meditasyon yapıp Yüksek Benliğinize ya da Rehberlerinize olanların kendiniz için planladığınız bir öğrenme etkinliği olup olmadığını sormuyorsunuz? Eğer cevap ‘Evet’ ise, o zaman ne kadar çabuk o dersi öğrenip hayatınıza devam edebileceğiniz hakkında yol göstermelerini isteyin. Eğer cevap ‘Hayır’ ise, olan şeyler neyse ondan en az acı, sıkıntı ya da karmik tepkiler olmadan nasıl kurtarabileceğinizi ve sonra nasıl çabucak hayatınıza devam edebileceğinizi sorun. Siz iyi kararlar verebilmek için bir iç GPS navigasyon sistemi ile doğdunuz. Bu sisteme altıncı hissinizi dinleyerek ve meditasyon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Rehberleriniz sizinle aracısız iletişime girmek için bekliyor. Rehberlerinizle doğrudan iletişim sizin doğuştan gelen hakkınız. Bugün harekete geçin ve olmak üzere doğduğunuz Yaratan olun. Huzurla kalın.