Archangel Michael’ın Hasat Dolunayı ve Ekinoks Mesajı

Tek bir nefes, bir düşünce, bir dua ötenizde olmaya devam ediyoruz – Archangel Michael

47bed7de433cc0f16e1e64e67475db18Ron Head tarafından 18 Eylül 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada bir not düşmek istiyorum. Bu yazı benim dün yayınladığım dolunay ve ekinoks yazısından sonra yazılıp yayınlandı (Türkiye saatiyle gece 22.00 civarında), ben kendi yazımı bir gece önce hazırlamıştım. Yani hasat zamanı metaforunu kendim yarattım – ya da öyle zannediyorum… Ama belki de o kelimeleri bana Michael verdi, ne dersiniz???

Tam dolunayınızdan ve ekinoksunuzdan önce dünyanızdaki bu muhteşem zamanda sizinle konuşmak için geldik. Kuzey topraklarınızda hasat zamanı. Ve aslında hepiniz için hasat vakti. Hepinizin o kadar sabırla ekip büyüttüğünüz her şeyin faydalarını biçip toplama vaktiniz geldi.

Hala daha çok şey büyüyor ve size gönderilen destek ve enerji ile kreşendoya ulaşıyor. Hala daha içinizde ve etrafınızda çok şey değişiyor. Ancak şimdi çoktandır beklediğiniz görünür değişiklikleri her gün daha fazla fark etmeye başlayacaksınız.

Şu andan itibaren dünyanız için dilediklerinize odaklanın, en fakirler için istediklerinize, aşırı uçlardaki şartlarda yaşayanlar için istediklerinize. Zayıf ve yaralı olanlara sevginizi gönderin. Sizin kendi vaktiniz sandığınızdan çok daha çabuk gelecek. Gerçekten çok çok müthiş sıkıntı içinde hissetmiyorsanız, belki içinizde birazcık daha sabır bulabilirsiniz ve şimdiye kadar çok başarılı olduğunuz iç çalışmanıza devam edersiniz.

O iç çalışmalar da çok daha görünür meyveler vermeye başlayacak sevgili dostlar. Biz kendi üzerimize düşeni yaparak size sevgi dolu desteğimizi göndermeye devam ediyoruz. Biz size rehberlik yapmaya ve sizi korumaya devam ediyoruz. Ve biz sizin sadece tek bir nefes, bir düşünce, bir dua ötenizde olmaya devam ediyoruz. Ben Michael burada sadece birkaç gün önce benim aracılığımla konuşan değerli varlıklarla birlikteyim. (Tanrı, Meryem Ana, Mary Magdelene, Yeshua yani İsanın insan halinden bahsediyor, 15 Eylül tarihli bu mesajı henüz yayınlamadım)

Bazı zamanlar olacak ki onlar sizinle direkt olarak konuşacaklar. Ve şu anda dünyanızın çok yakınlarında ve dünyanızda pek çok diğerleri var, ki onlar dünyanın tüm tarihi boyunca rehberleri ve koruyucuları oldular. Dualarınızda isimlerini andığınız herkes burada ve aynı bizim gibi sizi duyuyorlar ve destekliyorlar. Asla yalnız değilsiniz. Asla bizsiz değilsiniz. Her şeyden ötesi, asla sevilmediğiniz olmadı ya da terk edilmediniz, bazen öyle hissetmiş olsanız bile.

Şimdi sarsılmaz niyetinizi ve amacınızı koruyun ve yeni dünyanızın ortaya çıkışını yakından izleyin. Bizim yakınlığımızı hissedin. Başarınızı kutlayın.

Huzurla kalın. Neşe ile kalın. Sevgi olun. Çok yakında yine konuşacağız.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/