Günün Melek Kartı – Korunuyorsunuz, rahatlayın

Palm beach angel cloud - March 2013Zanna

Her türlü zarardan korunuyorsunuz. En kötüsü geride kaldı. Rahatlayın ve kendinizi güvende hissedin

Geçmişinizde ne olmuş olursa olsun, bugününüz ve geleceğiniz melekler tarafından korunuyor. Ben sizin geçmiş üzüntülerden ve travmalardan kurtulup iyileşmenize yardımcı oluyorum. Kalbinizi endişe ve korkudan kurtarmak için buradayım; ben kendi kendinizi sabote eden düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan kurtulmanıza yardım etmek için buradayım. Bir diğer değişle ben buradayım çünkü bu yeni güvenlik hissinin ve rahatlığın keyfini çıkarmanıza yardım ediyorum.

Diğer melekler ve ben etrafınızda, evinizin, ailenizin, ilişkilerinizin, araçlarınızın ve işyerinizin etrafında ayakta nöbet tutuyoruz. Şuna güvenin ki hiçbir düşük enerji bizim koruyucu alanımızdan içeri giremez. Biz sizin ve sevdiklerinizin olduğu yere sadece sevgi enerjisinin girmesine izin veriyoruz. Kokunun tüm ifadeleri yani endişe, kızgınlık, kırgınlık, şiddet ve üzüntü geldikleri illüzyonlar alanına geri geri gönderiliyor.

Tanrı ve melekleri sizden rahatlamanızı ve hayatın keyfini çıkarmanızı istiyor, çünkü sizin mutluluğunuz cenneti de gülümsetiyor.

Teşekkürler Zanna!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/