Günün Melek Kartı – Mükâfatlar, Karlı Projeler, Cömertlik

4331ec82af5a8ca9e2cbbc1fbedf5700Toprak Altılısı

Bu yol bolluğa çıkıyor! Evren minnettar kalpleri sever, minnet bollukla ödüllendirilir

Bu çok güzel bir kart. Yardımseverlik, gönül yüceliği ve hoşgörü bir araya geliyor ve bize bolluk ve zenginlik olarak dönüyor.  Hem biz yardım ediyoruz, hem de bize büyük yardımlar geliyor.

İş hayatımızda bu kart yapmayı düşündüğümüz işlerde yararlı kazançlar elde edeceğimizi, destekleneceğimizi ve bize yardım edileceğini ve geliştirileceğimizi ifade eder. Aynı zamanda arzularımızın, fikir ve önerilerimizin olumlu karşılanacağını ve bunları gerçekleştirme fırsatına ulaşacağımızı gösterir. Somut anlamda bu kabul edilen bir kredi başvurusu veya bir proje, kâr paylaşımı ya da bir borcu geri ödemek de olabilir.

Her nerede ve ne durumda olursak olalım, bugün zamanımızı, bilgimizi, paramızı cömertçe ve önyargısız kullanırsak ve ihtiyacı olan dostlar, iş arkadaşları ya da ailemizle paylaşırsak, bunların katlanıp bize geri döneceğini gösterir.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/