Kim olduğunuzla gururlu ve davranışlarınızda alçak gönüllü olun. Sizin zamanınız şimdi – Baş Melek Michael (Mikail)

0c02fc7e46fcde2b7fd96ca7ef5f118eRon Head tarafından 11 Ağustos 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Michael Yaratanla birlikte ve Yaratan için bildiriyor:

Kendi ilahi doğanızı kabul etmenin artık vakti geldi. Bunu yapmak sizin için hem gittikçe artan bir önem taşıyacak hem de çok daha kolay olacak. Ancak bunu egonuzun doğasındaki istenmeyen özelliklerinin artmasıyla karıştırmayın. Bu zekânızla anlaşılacak değil, kalbinizde hissedilecek bir şey. Ve orada hissettiğinizde tarafınızdan kabul edilmeli, takdir edilmelidir.

Doğanızla ilgili yanlış kavramlara inanmak, küçük oynamak zamanı artık geçmiştir ve bunlar artık sizin yararınıza değildir. Aslında bunlar asla sizin yararınıza değildi, ama Dünyanın sizin en iyi yeteneklerinize ve en iyi benliğinize en az sizin kadar ihtiyacı var. Bunu size söylemek büyük ihtimalle kalbinizde tortuları kalmış ürkme, çekinme, korku ve şüpheyi uyandıracaktır. Onların gözünün içine bakın ve sizi geçmişteki mücadelelerden korudukları için teşekkür edin; onları cesaret, kendine güven ve kendine inanç olarak yeniden doğmuş şekilde eve geri gönderin.

Gerçekten kim olduğunuzu anladığınızda gelen kendine değer verme hissine ulaşmadan durmayın dinlenmeyin.  Siz gerçekten buraya gelmeyi istediniz, bunu rica ettiniz. Siz gerçekten bu değişime şahit olmak ve değişime katkıda bulunmak istediniz. Siz gerçekten bu zaman için en iyi seçimlersiniz. Evet, öylesiniz.

Bu kelimeleri kalbinizde hissedin ve üzerine titreyin. Aynı zamanda size bu kelimeleri okurken gönderdiğimiz sınırsız sevgiyi hissedin. Kalbinizde bu duyguyu tutmak için özel bir yer inşa edin. Bunu defalarca hissetme ihtiyacınız olacağını bildiğiniz için orada önünüzdeki günler için saklayın. Biz onu sevgi ve kuvvetle, ebedi desteğimizle sürekli tazeleyeceğiz.

Sizden kendi kişisel kalbinizin yapmak ihtiyacını hissettiğinin dışında bir şey yapmanızı istemiyoruz. Kendi geçmişiniz ve anlayışınızla yönlendirilen kalbiniz sizin rehberiniz olsun. Her biriniz kumdaki tanecikler kadar kendine özgü, kendine has varlıklarsınız. Olması gereken ve ihtiyaç duyulan şey bu. Sadece kendiniz olun, ama düşünebileceğinizin, olabileceğinizin en iyisi olmayı seçin. Ve bizim bildiğimiz gibi siz de bilin ki asla, asla bu süreç içinde yalnız değilsiniz.

Aynı anda hem gururlu hem de alçakgönüllü olmak mümkündür. Kim olduğunuzla gururlu ve davranışlarınızda alçak gönüllü olun. Sizin zamanınız şimdi.

Michael: Size bu kelimeleri getirmek bir şereftir. Huzurla kalın. İyi günler.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.