Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Siz birbirinizle henüz anladığınızdan çok daha fazla bağlantıdasınız- Archangel Michael

c8845c2f9de3180a1e25333b66dcbe38Ron Head tarafından 21 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün size bir umut ve cesaretlendirme mesajı getiriyoruz. Beklediğiniz değişiklikler her cephede ortaya çıkmaya başladı. Ancak, derhal her zaman yaptığımız gibi şunu işaret etmek istiyoruz ki bu değişimler sizin içinizde olanların doğal sonucudur.

Küçük de olsa ufak tefek de olsa kendini cesaretlendirecek, umut verecek haberleri içten gelerek her gün arayan her birinize sesleniyoruz, artık böyle haberlere çok daha fazla rastladığınıza inanıyoruz. Bunun sebebi kendi anlayışınız ve farkındalığınızda gösterdiğiniz ilerlemeler, sürekli artan sayıda uyanış yaşayanlar ve dünyanızın şu anda seyahat ettiği kozmik çevrede hüküm süren en saf kayıtsız şartsız sevgi enerjisinin daha da derinlerine dalmasıdır. Bunu kaplıcada bir gün gibi düşünün ve kendinizi sevgi havuzuna bırakın dostlarım. Düşük titreşimli enerjilerde çok uzun vakit geçirdiniz, bu yenilenmeyi hak ediyorsunuz.

Siz Kuzey yarımküredekiler, büyüme sezonunun zirvesinde ve Güney yarımküredekiler dinlenme mevsiminin ortasındalar. Yenilenmenin ve hasat zamanının patlama yapması için bekleyecek fazla zaman kalmadı. Biliyoruz içinizde, çekirdeğinizde derinden bir heyecan hissediyorsunuz ama daha sebeplerini tam olarak gözlemleyemiyorsunuz. Çünkü kolektif bilincinizde (ya da toplumsal ya da ortak bilinç) neler değiştiğini biliyor ve hissediyorsunuz. Siz birbirinizle henüz anladığınızdan çok daha fazla bağlantıdasınız. Ancak bu anlayış da değişiyor.

Kendinizi sürekli söz verildiğini duyduğunuz sevinç, mutluluk ve bolluk dolu bir geleceğe hazırlayın. Ve ‘hala gelmedik mi?’ diye sormayın. Onun yerine, gerçekten bolluğunuzun artmasını istiyorsanız, hayatınızda gördüğünüz ve hissettiğiniz her lütfa teşekkür etmeyi deneyin. Bunun çiçekler üzerinde sağanak yağmurun yaptığı gibi bir etkisi olduğunu göreceksiniz. Bahçeleriniz ışıl ışıl renkli ve verimli olsun.

Kalplerinizde güçlü ve huzurlu kalın. Sevecen olun. Kalplerinizde bizi hissedin ve yakında yeniden konuşacağız. İyi günler.