Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Affetmek

70c605902dcd596f50aeb9db65b07834Hava Üçlüsü

Kendinizi ve başkalarını affetmeye ihtiyacınız var

Sizi üzecek bir olay olmuş. Bu belki yeni oldu belki de geçmişte olup da sizi hala rahatsız eden bir durum olabilir. Bu üzüntüyü geride bırakacağınıza ve bu durumun hayatınızda var olma amacına, sayesinde öğrendiğiniz yeni şeyleri göreceğinize güvenin. Olayın kendisi bitti. Acı geride kaldı. Dersler alındı. Şimdi iyileşme zamanı. Kendinize biraz zaman tanıyın ve sonra cesurca ilerleyin.

Affetmek en iyi ilaçtır. Geçmiş hayal kırıklıkları ya da anlaşmazlıkların enerjilerine tutunup kalmayın. Hikayenizi değiştirin. Farklı şekilde verilebilecek kararlar için kendinizi affedin. O zaman yapılabileceklerin en iyisini yaptınız. Şimdi yeni bir siz olarak hayata yeniden başlayın.

Arkadaşlar, bu geçen gün yayınladığım Cennet Mektubunu hatırlattı bana, okumadıysanız lütfen bir göz atın. Hepimizin affetmeye ve affedilmeye ihtiyacı var. Ne kadar halının altına süpürsek de ister 3-5 gün, ister 3-5 sene sonra yine de ortaya çıkıyor eski kırılmışlıklar. Onun için eski üzüntüler sizin için ne kadar önemli olursa olsun, geleceğiniz kadar önemli olamaz. Önce kendinizi, sonra diğer kişileri affedin gitsin, kolay değil ama bir niyet edin ondan sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.

Bizi güneşli günler bekliyor, o günlerin keyfini geçmişe takılarak çıkaramayız.

Teşekkürler Gabriel ve Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: , ,

2 replies »

  1. teşekkürler Mor Alev… sabah erken saatlerde yayınladığında çok iyi oluyor…günüm seninle çok huzurlu..hepimize mutluluk, huzur , şans verdin yine!!

    Beğen