Günün Melek Kartı – Yeniden Doğuş

bb90510f6f013853dda4c3caffc72cf8Archangel Jeremiel

Yeniden değerlendirme, karar verme ve yeni bir yöne hareket etme zamanı geldi.

Bu kart en son tutulma döneminde Wesak Dolunayı ve ay tutulması gününde çıkmıştı. Bugün yine dolunay ve yine aynı kart karşımızda, bildiğiniz gibi evrende tesadüfe yer yoktur. Kendimizi yeniden keşfedeceğiz, bilmediğimiz yeteneklerimizi, güçlü yönlerimizi ve aynı zamanda gölgelerimizi de göreceğiz. Her yönünüzü kucaklayın. Sonra bu gece sizi bloke eden tüm engellerden kurtulmaya karar verin.

Kartımız sonunda en iyi kararı verip kendimizi ve etrafımızdakileri özgürleştirdiğimizi  ve kendimize güvendiğimizi gösterir. Kendini bulmak veya değişim sürecinin olumlu tamamlanması için atılan önemli adımı simgeler. Tüm dertler ve endişelerden, kötü durumlardan veya bağlantılardan, gereksiz çekingenlik ve utançtan kurtuluşa işaret eder. Ayrıca bu kartın ışığı altında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz bir olay sayesinde ‘kısmetimiz olan hazineyi’ bulacağımızı gösterir.

Pratik hayatta bu bir işten sevinerek istifa etmek, baskılardan kurtulmak, bir projeyi, sınavı başarıyla sonuçlandırmak ve hatta gerçek ruh eşimizi bulabileceğimiz gibi olasılıkları önümüze getirir.

Şüphe ya da endişeye düşerseniz Archangel Jeremiel den yardım isteyin.

Teşekkürler Jeremiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/