Günün Melek Kartı – Ailenizde Mutlu Bir Değişiklik & Jüpiter Yengeçte, Değişiklikler Görülmeye Başlanıyor

b445d77f22572515534f8466c9edd7a0Seraphina

Ben aile meleğiyim. Ailenize mutlu bir değişiklik ya da yeni bir birey katılıyor.

‘Aileler hakkındaki dualarınız duyuldu ve ben size göz kulak olmak ve dualarınıza cevap olarak gönderildim. Ailenize gelecek çok güzel bir değişimi size haber vermek için buradayım. Şu anda bu değişime hazırlanmak üzere bir ayarlanma döneminden geçiyorsunuz. Bu size kaotik ve karmaşık gelebilir ama bu yuvayı hazırlamanın bir parçası.

Bu dönem sırasında size rehberlik edeceğim ve olabilecek sıkıntılı durumlarda yardım edeceğim. Çıkabilecek zorluklar açık konuşmalara yol açacak ve ortaya çıkan gerçekler ortamı temizleyecek. Kendi duygularınız ve önceliklerinizi derinden bilmeniz size yardımcı olacak ve dürüstçe etrafınızdakilerle bunları paylaşmanızı sağlayacak. Sonra, bu hengame görevini gördüğünde, fırtına yatışmış olacak ve herkes için masmavi gökyüzü açılacak. Ailenizdeki bu mutlu değişiklik veya yeni birey bir ilahi gelişim. Endişelerinizi Tanrıya teslim edin ve cennetin ruhani aileniz olarak, size yardım edip yol göstererek hizmet etmesine izin verin.’

Arkadaşlar,  şimdi yazacaklarımı ayrı bir makale olarak planlamıştım ama günün melek kartı benden önce davrandı. 25 Haziran’da Jüpiter Yengeç burcuna girdi ve 2014 Temmuzuna kadar orada kalacak. Yengeç aile burcu olduğu için bu kartın bugün çıkması hiç tesadüf değil. 15 Temmuzda Mars da hızla Yengeçten geçmeye başlayacak. Ve gökyüzünde alışılmadık derecede  çok üçgen ve dörtgen açılar var. Bu arada tüm su burçlarında hareketlenmeler görülüyor.

Bu demektir ki aileler ve aile yaşamımız Eylül ayının sonlarına kadar ön planda olacak. Su burçlarının yarattığı 120° lik açı ile duygularımız yaptığımız seçimlerde daha büyük rol oynayacak. Bu arada tabii ki sakladığımız, derinlerde kalan ve hatta farkında olmadığımız duygularımız da ortaya çıkacak.

İşin iyi yönü bu arada ortaya çıkan duygularla baş etmek, onları anlamak ve anlatmak çok daha kolay olacak. Evimizde, ailemizde ve duygusal hayatımızda bir temizlikle Eylül sonunda çok daha sağlam bir aile hayatı ve duygusal hayata bakıyor olacağız. Duygularınızı saklamayın, gerçek kimliğinizi ortaya koyun, aile içindeki sırları paylaşın, şeffaf olun. Gizlemek yanlış anlamaya sebep olur. Oysa hepimizin aileleriyle sadece bu hayattan değil beraber yaşanan yüzlerce ve hatta binlerce hayattan kaynaklanan bir sevgi bağı var. O yüzden hiçbir şey saklamaya gerek yok. Sevginizi ve takdirinizi gösterin, size gösterilmesine izin verin.

2013 yılının getirdiği büyük fırsatlardan biri de olabildiğince şeffaflaşarak daha mutlu bir hayat yolunda bizi desteklemesi.

Teşekkürler Seraphina!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.