Önemli- 23 Haziran Pazar Akşam Saat 8 de Süper Dolunay ile Dünya Barış ve Huzuru için Global Dua

a16bd4784c8325e59c2d53ff2f7a3a08Lütfen Paylaşın!

Arkadaşlar bu çağrı ünlü yazar Doreen Virtue‘dan geldi. Ben bu dolunay için bir iki şey planlıyordum ve şimdi bu global dua/meditasyon da yapacaklar listesine girdi.

Haziran 23 de dolunay Dünyaya bu sene en yakın pozisyonda olacak. Bu fenomene yerberi ya da süper ay (Supermoon) denir. Bu sene 3 adet süper ay yaşayacağız ve 23 Haziran’daki en yeryüzüne en yakın olanı.

Dolunaylar tarih öncesinden beri karanlık, olumsuzluk ve negatif şablonlardan kurtulma ve bırakma zamanları olarak kabul edilirler. Doreen Virtue bizi kendi zaman dilimimizde akşam saat 8 de senkronize toplu duaya davet ediyor. Bu dua her saat başı bir ülkede başlayarak tam olarak dünyayı çevreleyecek. Bu tarz toplu dua ve meditasyonların son derece etkili olduğu bilim insanlarınca kanıtlanmıştır. 8 sonsuzluğun rakamı olduğu gibi hem de bolluk ve bereket simgesidir.

23 Haziran Pazar akşamı saat 8 de lütfen kendi iç huzurunuz ve yeryüzündeki herkesin ve ülkemizin huzur ve barış içinde yaşaması için dua edin. Duanızda dünyamızda bolluk ve bereketi bloke eden tüm engellerin ve korkunun geride kalmasını, güvenlik, esenlik, neşe ve keyif dileklerinizi eklemeyi unutmayın.

Bu iki not da benden:

  • Dolunay sağlıksız yemek, sigara ya da diğer bırakmak istediğiniz alışkanlıklar için ideal zamandır. Meditasyonunuza ve duanıza bu niyeti de ekleyebilirsiniz.
  • Süper Dolunay kristal ve değerli taşların enerjilerini temizlemek için idealdir. Hergün taktığınız yüzük, kolye, başucunuzda ya da bilgisayarınızın yanında duran ametist gibi evde ne kadar kristal ve değerli taş varsa tuzlu su ile yıkayın. Ay ışığının geldiği bir pencerenin içine gece boyu bırakın.

Lütfen bu senkronize dua ve meditasyonu ulaşabildiğiniz herkese dağıtın. Ne kadar çok insan birlikte dua ederse ve meditasyon yaparsa o kadar güçlü oluruz.

Teşekkür ederim.