Sizin tarafınızdan verilecek her samimi emek şimdi başarıyla sonuçlanacak – Archangel Michael

milkywayRon Head tarafından 6 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Şunu bilmenizi istiyoruz ki, galaksinizin sizin bulunduğunuz köşesine ve dolayısıyla gezegeninize ve size akan ışık şimdiye kadarki en yüksek noktaya ulaştı. Size akan bilgiler de aynı şekilde bununla beraber arttı. Bunun sizin için anlamı nedir?

Bu ışık sizin enerji alanınız ve fiziksel vücudunuzdan geçmeyi sürdürdükçe, ve eğer siz seçerseniz kendi genişletilmiş benliğinize ait enerjileri daha da fazla barındırmaya devam edeceksiniz – dikkat edin ‘devam’ dedik, ‘başlamak’ kelimesini kullanmadık. Bilinciniz, hatıralarınız, algılayışınız ve tüm fonksiyonlarınız sizin arzunuz ölçüsünde büyüyebilecektir.

Evet, bu büyümenin neye benzeyeceği sizin arzunuza, istediğinize ve hangi noktadan ileriye doğru gittiğinize bağlı olacaktır. Ama artık kendinizi bir şeye, yere ya da duruma saplanmış hissetmenize hiç gerek yok – aslında eskiden de yoktu. Sizin tarafınızdan verilecek her samimi emek şimdi başarıyla sonuçlanacak.

Ancak şunu görmelisiniz ki her biriniz farklı bir noktadan başlıyorsunuz ve her birinizin bu süreç içinde hedeflerinizin ne olduğuna dair farklı fikirleriniz olacaktır. Eureka (Buldum)! Şimdi neden milyarlarcanızın burada olduğunu biliyorsunuz. Kendiniz için hayalini kurabileceğiniz en yüksek, en iyi, en üretken, en keyifli hayatı içinizden doğru yaratın. Yanınızdaki kişinin de aynı şeyi yapmasına yardım edin, onun hayali ne olursa olsun. Kendinize ait yüksek bilinç ve benliğinizle ve Yaratanınızla elinizden geldiği kadar bağlantıda kalın. Diğer her şey olması gerektiği gibi ve hatta sizin hayal ettiklerinizin öngördüğünden çok daha iyi bir şekilde yerine oturacaktır. Ve hazır sizin hayal gücünüzden bahsederken, bu sizin en harikulade parçanız, serbest bırakın ve bakın sizi nerelere götürecek.

Eğer size her zamankinden biraz daha neşeli geliyorsak, sevgili dostlar, çünkü biz sizi kendi bulunduğumuz yerden görüyoruz ki siz bir köşeyi daha döndünüz ve bunu bizim beklediğimizden bile önce yaptınız.

Biz sizin kalplerinizde yaşıyoruz sevgili dostlar ve sizi kendi kalbimizde tutuyoruz. Yakında yine konuşacağız. İyi Günler