Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

İnanıyoruz ki şimdi artık suyun kaynamaya başladığını hissedebiliyorsunuz – Archangel Michael

Arkadaşlar, normal çalışmalara yaşadığımız olağanüstü günler nedeniyle günün kartı yazılarına biraz ara verdim farkındaysanız. Bu öğledensonra yeniden bloga döneceğim. Ancak aşağıda Nisan ayında yayınladığım Michael’ın mesajını yine yayınlıyorum. Bu yazı bugün yaşadığımız ve dünyanın her köşesinde yaşanacak olanları çok önceden haber veriyor. Aslında bugün Michael’ın tüm mesajlarına yeniden dikkatle bakın derim. Çünkü içeriği tüm dünyada olan gelişmelere ışık tutuyor. Sevgilerimle.

Mor Alev

Ron Head tarafından 10 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün biraz sizin para ve ekonominizden bahsetmek istiyoruz. Sizin seçmiş olduğunuz şekilde yaşamak sizin dünyanıza has bir şey. Diğer dünyalarda da tabii ki herkes topluma katkıda bulunuyor. Katkıda bulunmak olmasa toplum olmazdı, değil mi? Ancak siz yiyecek, barınak, giyim ve eğitim gibi toplumlarınızda yaşamak için gerekli olan şeyleri, temel yaşam ihtiyaçlarınızı, her bir kişinin hayatta kalması için gerekli olan şeyleri satılabilir mallara çevirmeyi seçtiniz. Bunda hiç şefkat yok, var mı?

Ondan sonra da o bir tek şeyin, paranın temin edilmesinin kontrolünü kelimenin tam manasıyla bir avuç kişinin eline verilmesine ya da onların almasına izin verdiniz. Kralın elinden mücadele vererek bu kontrolü aldıktan sonra ona tutunacağınıza gidip başkalarına verdiniz. Ve o kişilerin kontrolü eline geçirmek için yarattığı sistem bir virüs gibi yayıldı.

Bakın,  problem onlar sizin için neyin iyi olduğunu bildiklerini söylediklerinde kendinize onlara inanma izni vermenizde yatıyordu. Önce ‘Gidin ve…

View original post 422 kelime daha