Baş Melek Gabriel/Gabrielle ve Altın Alev (1)

archangel_gabriel_blowing_trumpet_relief_color_lg

İletişim, Neşe, Yaratıcılık ve Bolluk için Gabriel’in Altın Alevi

Archangel Gabriel ya da Gabrielle en çok tanınan meleklerden biridir.  Biz kendisini Cebrail olarak da tanıyoruz. İsmi ‘Tanrı’nın Gücü’ anlamına gelir.  Kendini bazen erkek, bazen de dişi olarak gösterir. Tanrı’nın mesajcısı olarak tanınır ve Kendini ‘Sevginin Zambağı, Gerçeğin Trompeti ve İyi Haberlerin Ulağı’ olarak tanıtır.  Gabriel adı üzerinde aynı zamanda güç ve bolluğu da temsil eder. Gabriel’in çoğunlukla elinde trompeti ile resmedildiğini görürüz.  Genel olarak iletişim ve haber konularında çalışan tüm kişilere hamilik eder ve onları korur.

English: Sunset at Kalpeni.
English: Sunset at Kalpeni. (Photo credit: Wikipedia)

Özü kırmızı altın rengidir ve onun enerjisini hafif kırmızımsı altın ışık ya da altın alev olarak gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu kızılımsı altın rengini güneş doğarken ve günbatımında görebilirsiniz. Bu altın renk aynı zamanda Tanrı’nın erkeksi yönünün ve Sanat Kumara’nın da enerjisini taşır. O yüzden son derece bereketli bir renktir. Gabriel’in enerjisini zambak kokusunda da bulabilirsiniz. (Genel olarak enerji kullanma metodları için buraya tıklayın)

İletişim Konusunda Yardımcı:

Flowers of Lilium candidum
Flowers of Lilium candidum (Photo credit: Wikipedia)

Eğer iletişim sektöründe çalışıyorsanız Gabriel’den her gün yardım isteyebilirsiniz. Örneğin ben bu blogdaki yazıları yazmadan ve günün kartını çekmeden önce her sabah Gabriel’den yardım istiyorum ve kalbimi, zihnimi onun altın ışığıyla dolduruyorum. Kendisinden açık ve net olmama, okuyucularımın ihtiyacı olan konularda ve onlara yardımcı olacağım şekilde yazmama yardım etmesini istiyorum. Aynı küçük ritüeli ‘meleklerle sohbet’ ten önce de yapıyorum ki mesajlar açık, akıcı ve yardımcı olacak şekilde gelsin.

Eğer bir toplantınız varsa, bir mektup, dilekçe, memo ya da rapor yazmanız gerekiyorsa, öğrenciyseniz ve tez ya da ödev hazırlamak üzereyseniz, sunum hazırlarken ve sunum yaparken birkaç saniye Gabriel’in altın alevini soluyun. Ondan yardım isteyin, büyük fark göreceksiniz.

Ya da bir yerden haber bekliyorsanız bu haberin gecikmemesi, herkes için olumlu olması, net ve doğru olması için yine Gabriel’i çağırabilirsiniz. Beklediğiniz haberin altın bir enerji ile çevrilmiş olduğunu ve size geldiğini gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Bereket için:

Altın alev adı üstünde altının özünü de taşıdığı için bereket ve bolluk da getirir. Bereket ve bolluk için evinizin, kendinizin, işyerinizin ve cüzdanınızın Gabriel’in altın ışığıyla yıkandığını zihninizde canlandırın. Gabriel’den nasıl evinizin bereketini artırabileceğinizi sorun, bu iletişim meleği hemen size cevap verecektir.

Yarın Gabriel’in çok üzerinde durduğu bir konu olan ‘Neşe/Keyif’ hakkında yazacağım.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/