Biz size her zaman bir sonraki düşüncenizden daha yakınız – Archangel Michael

English: Barnegat Lighthouse in Barnegat Light...

Ron Head tarafından 5 Mayıs 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün sizinle ışık işçileri ve yol gösterici gruplarının gittikçe büyümeleri ve birbiriyle bağlantıya geçmeleri fenomenini konuşmak istiyoruz. Geçmişte ve hatta çok yakın zamana kadar, kendinizi izole olmuş yerlerde ışık için gerçek bir ileri karakol olma durumunda bulmanız çok görülen bir şeydi. Yeni enerjileri taşıdınız ve olması gereken yerlere enerjiyi tüm engellere rağmen  ve bazen de alaylara karşın demirlediniz. Kendinizi tamamen yalnız hissettiniz. İzin verin şimdi size şunu söyleyelim:  Emekleriniz şu anda farkında olduğunuzdan çok daha fazla etki üretti.

Sayılarınız artarak, uyanışlarla ve yeniden doğuşlarla damla damla enerjiyi inşa ettiniz ve öyle bir noktaya geldi ki artık bu izolasyon gerekli değil, ve aslında artık taşıdığınız enerjiler için büyük ihtimalle çok daha iyi görevler var. Farkındalığı en yüksek olanlarınız bile enerjinizin çevrenizde yarattığı tam etkiyi anlamıyor, ve biz diyoruz ki enerjinizin büyük fark yaratma potansiyeli çok büyük ve hatta tüm farkı sizin enerjiniz yarattı.

Şimdi sizin gereken yerde kendinize gereken onuru vermenizi diliyoruz. Sizin değişinizle size ‘gidin kendi borazanınızı öttürün’ demek istemiyoruz. Ancak size dik durun ve gelmekte olan yeni dünyanın büyük bir kısmının sizin niyetleriniz ve  azminizle oluştuğunu anlayın diyoruz. Ve bu yine bizi devam etmekte olan ‘kendinizi sevin’ konusuna geri getiriyor.

Yakın gelecekte artık yalnız olmadığınızı göreceksiniz. Kendinizi yeni yerlerde bulabilirsiniz. Kesinlikle, sizin anlayışınıza çok daha açık kişilerle ve kalpleri ve düşünceleri sizin gibiler arasında olacaksınız. Onlara kendi sevginizi ve neşenizi götürmeyi hatırlayın. Büyük ihtimalle onlar da kendilerini sizin kendinizi hissettiğiniz kadar yalnız hissettiler.

Zaman içinde toplumsal horizonda yeni gruplarınızın oluşumunun nedenlerini bulmaya başlayacaksınız. Büyüyen ağaçların, hatta ormanların tohumlarısınız siz. Gururla durun. Sevgi verin. Gerisi kendi kendine hallolacaktır.

Bizim size her zaman bir sonraki düşüncenizden daha yakın olduğumuzu hatırlayın. Sizin her dakikanızı destekliyoruz. Bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Biz asla sizi duyamayacak kadar çok meşgul değiliz ve olmayacağız. Bizim sevgimizi taşıyın bugün. Sizinle yakında yine konuşacağız.