Günün Melek Kartı – Güneş

Archangel Uriel

This is a complete original image ( no retouch...
(Photo credit: Wikipedia)

Mutlu sonuç! Başarıya yol açacak yeni parlak fikirler. Kendinize güvenin!

Arkadaşlar, dikkat ettim kartlarımıza göre ay tutulmasının olduğu haftadan beri (22 Nisanla başlayan hafta) hep çok olumlu ve cesaret verici olaylar oluyor. Dalgayı çok iyi tutturmuş sörfçüler gibiyiz ve enerjiyle, doğru kararlarla sürekli ileri doğru gidiyoruz. Bu tutulma döneminin ilk bölümü, yarınki güneş tutulmasından sonra nasıl bir enerjiyle karşılaşacağımızı merak ediyorum.

Evet, bu karta göre harika bir dönemdeyiz, asla mümkün olmayacağını düşündüğümüz şeyler tek tek karşımıza çıkıyor. Bizler bolluk ve başarıyla kutsanıyoruz. En önemli şey düşüncelerimizi pozitif titreşimde tutmak, çekim gücü gittikçe artıyor ve bizim içimizde ne varsa çok çabuk dışımızda da onu görüyoruz. Kendimizi olumsuz düşündüğümüz anda durduralım ve olumluya çevirelim, böylece herşey harika bir şekilde yoluna girecek. Kişisel ve ruhsal çabalarımız hayatımıza inanılmaz değişiklikler getiriyor. Aydınlanma konusunda doğru yoldayız. İleride bir gün dönüp geri baktığınızda şu yaşadığımız günlerin ne kadar olumlu ve kişisel tarihimizi değiştiren cinsinden olduğunu anlayacağız.

Biraz destek için Archangel Uriel’in Gümüş Alevini kullanın bugün. Hem yeni fikirler, hem de etrafınızda olanları daha iyi anlayabilmek için.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/