Günün Melek Kartı Yerine Bugün Konumuz Değişimle Başetmek

gaiaBugün Günün Melek Kartını yorumlamak yerine bizi sarmalayan genel enerjilerden bahsetmeye karar verdim.

Son birkaç haftadır melekler, rehberler ve öğretmenler sürekli birbirine çok benzer mesajlar veriyor. Eğer günün enerjisini özetleyen günün melek kartını da takip ediyorsanız yine aynı mesajların geldiğini görüyorsunuzdur. Birkaç aydır (bazılarımız içinse birkaç yıldır) hepimiz hem kişisel açıdan hem de dünya da gelişen olaylar açısından büyük bir değişimin içinde olduğumuzu, kimi zaman çamaşır makinesinin sıkma programındaki gibi alt üst olup içimizin dışına çıktığını hissediyoruz.

İç dünyamız, iş, ev, arkadaşlıklar,… hepsi bir değişim içinde. Size de zaman sıkıştırılmış gibi geliyor mu? Saatler, günler, haftalar birbiri peşi sıra gelip geçtiğinde, yapmak zorunda olduklarımın hepsini yapabildim mi acaba diye kaç kişi gece yattığında gününü huzursuzca gözden geçiriyor? Kaçınız sonra da ertesi gün yapacaklarını, faturaları, iş toplantılarını akıldan geçirirken berbat bir uykuya dalıyor? Dünyadaki her şeyin frekansı artmış, herkesin sesi yükselmiş gibi. Ve sonra bir anda büyük bir şokla istesek de istemesek de değişime zorlanıyoruz. Benim tanıdığım ve şu anda bir değişime zorlanmayan bir kişi yok. İnsanoğluna değişim zor geliyor, biz hayatta kalmaya programlanmış ve şimdiye kadar geliştirdiğimiz yöntemlerle okulda, işte, evde ve sosyal hayatta her istediğimizi olmasa da amaçladığımız ilerlemelerin bir kısmını başarmış yaratıklarız. Neden şimdi yeni yöntemler geliştirelim? Hem bu değişim rüzgarı da ne oluyor ve neden eski yöntemler işe yaramıyor?

Size dünyada yaşadığımız değişimlerin sebeplerini enerji ve kuantum fiziği yönünden sunmayı planlıyorum. Beni beklemeye sabrı olmayanlar goldenageofgaia.com sitesinden ya da Dolores Cannon, Sherri Cortland, Linda Dillon gibi yazarların kitaplarından pek çok bilgiye ulaşabilirler. Benim ‘Good Reads’ listemde konuyla ilgili pek çok kitap var.

Ancak herkesin kendine özel değişimden geçtiğini de unutmamak lazım. Eğer kendinizi sorularla dolu ve karmaşık, nedenini bilmediğiniz halde huzursuz hissediyorsanız size Melek Kartları ve Geleceğe Dönüş metodu ile yardım edebilirim. Bunun için ‘Hizmetler’ menüsündeki seçeneklere bir göz atıp bana ulaşabilirsiniz.

Ama her şeyden önce, melekler ve rehberlerimiz diyor ki, ‘Ruhunuz ne istiyor onu bulun’ ve ‘Kendinize iyi davranın’. Ve bunun yolu olarak da meditasyonu gösteriyorlar. Dün yaptığım işe güvenimi pekiştiren bir eşzamanlılık yaşadım: Hayatım boyunca birçok meditasyon kitabı okudum, ders aldım, CD ler kullandım ve dün bu bloga yazmak için kolay meditasyon metodlarını düşünüyordum. Bir iki defa yazmaya yeltendim ama kelimelerimi beğenmedim, kendimi tıkanmış hissettim. Ve dün akşam sekiz civarında bir mesaj geldi. Archangel Michael (Başmelek Mikael) olabilecek en kısa, en özlü ve en güzel meditasyon tarifini Ron Head aracılığıyla bize hediye etmişti! Bu yazıdan biraz sonra onu yayınlayacağım.  Okumanızı çok rica ediyorum.

Lütfen meditasyon yapmaya çalışın. İçiniz aydınlanacak! Sevgilerimle…

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/