Melekler: Amacınız O Kadar Sade ki!

Sanatçı: Gravity Glue

Bilge Baykuşlar, geçenlerde bir blog dostu 2019 yılında paylaşmış olduğum bu mesajı hatırlattı. Aradan geçen iki yılda o kadar çok şey oldu ki! Şimdi o zaman iletilmiş bu mesajın ne kadar yerinde olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla, yeniden yayınlanıyor… Yenilenmiş gözlerle keyfini çıkarın!

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Yeryüzünüzde yaşayan pek çokları merak ediyorlar, “Hayatımın amacı nedir?” Anlamlı işler, anlamlı projeler arıyorsunuz, “bir defa amacınızı bulduğunuzda” aynı zamanda hayatın büyük resminde önemli hissedeceğinizi umuyorsunuz. Önemli ve değerli olduğunuzu hissetmek istiyorsunuz.

Sevgililer, şimdi önemlisiniz, evinizde oturup bir rahatsızlığın iyileşme evresindeyseniz ve hiçbir şey yapmıyorsanız da, dışarıda milyonlara ilham veriyorsanız da önemlisiniz. Her biriniz hayatın kumaşında çok güzel bir parça görevindesiniz. Her biriniz etkilisiniz, mühimsiniz. Aranızda amacı olmayan bir tek insan bile yok.

Ne yaparsanız yapın, ne inşa ederseniz edin, kaç ruha bakarsanız bakın, her zaman hayatın temelini oluşturan tek bir amaç vardır – kendi içinizde ve yaratılışın tamamında sevginin sonsuz kaynağına olan bağlantınızı yeniden hatırlamak, deneyimlemek ve yaratmak için özgür iradenizi kullanırken, o sevginin sizin aracılığınızla ve siz olarak özgün deneyimler yaşamasına izin vermek.

Bunu çok basit bir şekilde özetleyebiliriz… sevgi görün, sevgi olun, hayatınıza ve tüm yaratımlarınıza sevginin akmasına izin verin.

Eğer kanepede uzanıyor ve bir hastalıktan ya da kazadan iyileşirken zamanın geçmesi için saatlerce televizyon seyrediyorsanız, kendinizi sevin. Devam etme ve şifalanma azminizi sevin. Sizi acınıza odaklanmaktan alıkoyacak bir şey yapıyor olmanızı sevin, çünkü kendi rahatınıza özen gösteriyorsunuz. Şifa için dua edin. Bu durumda olan diğerleri için dua edin, hatta herhangi bir durumda olan herkes için dua edin. Sizin hizmetiniz sevgidir. Sizin gerçeğiniz sevgidir.

Eğer binleri besliyor ya da binlere ilham veriyorsanız, bunu denge ve sevgiden doğru yapın. Kendinizi kendinize iyi bakacak kadar çok sevin. Ne zaman dinlenmeniz gerektiğini bilin. Sağlıklı sınırlar ve sağlıklı bir öz-bakım alışkanlığı yaratın ki dinamik bir şekilde devam edebilesiniz. Kalbinizi, ailenizi, kişisel önceliklerinizi, hizmet ettiklerinizle eşit seviyeye yerleştirin ve böylece “taşan” kabınızdan doğru hizmetinizi verirsiniz, ihtiyaç duyulma ihtiyacından değil.

Sevgililer, burada dünyanızda sevgi amacınızı gerçekleştirip gerçekleştirmediğinizi iç haliniz belirler. Ne yaparsanız yapın, sevgi görebilir, sevgi olabilir ve sevgi akışında yaşayabilirsiniz.

Cennette sevmek kolaydır. Güneş üzerinizde parlarken onunla olan bağlantınızı hissetmeniz kolaydır. Ancak, o ışık bulutların altında veya kışın gri gölgelerinde saklanıyorsa, hala içinizdeki sıcaklığı bulup diğerleriyle paylaşabilir misiniz? İşte, burada, bu dünyadaki yolculuğunuz budur.

Sadece ufacık ağırlıklar kaldırsanız, güçlenemezsiniz. Ancak kaldırdığınız ağırlıkları giderek büyütürseniz, hakikatten de çok kuvvetli kaslara sahip olabilirsiniz! Sevgi kolayken severseniz, bu çok güzeldir ama sevgiyi gerçekten öğrenmek istiyorsanız, kendini ve diğerlerini sevmenin her zaman o kadar da kolay olmadığı bir gezegen seçersiniz. O “kası” önce ufak ufak geliştirirsiniz, kendinize özen göstermeyi seçerek, kendinizi kabul ederek, kendinize nazik davranarak ve sonra da diğerlerini severek “ağırlıklarınızı artırırsınız” – sevmesi zor olanları bile.

Onların içindeki ışığı sevin, sevgililer. Kişiliği ya da davranışı sevmek zorunda değilsiniz. Hayal gücünüzü, içinizdeki gözünüzü kullanarak diğerlerinin içindeki ışığı ve sevgiyi görün. Sizleri inciten, aklınızı karıştıran bu ruhları kalplerinden doğru büyük bir ışık yanarak görün. İçlerindeki bu ışığın onlarla genişlediğini, onları kucakladığını, acılarına ve çektiklerine dair yanılsamalarının çözülüp gittiğini görün, ta ki kendi varlıklarının da kaynağı olan sevgiyi hissedene kadar.

Bunu kendi içinizdeki ışığı da tanıyarak ve yeterince güçlü yaparsanız, ölüyü hayata, duygusal açıdan ölüyü de sevgiye getirebilirsiniz.

Sevgililer, bir amacınız var – şimdi, her zaman, sonsuza dek. En karanlık anlarınızda bile, en derin üzüntünüzde, en yakıcı öfkenizde, sevgiyle yeniden bağlantıya geçmeye çalışıyorsunuz. Bunu idrak edin ve birdenbire hayatınızdaki en ufak davranış bile derin bir amaçla dolar.

Bulaşıklarınızı sevgiyle yıkayın. Yemeğinizi sevgiyle yapın. Bir email mesajı yazarken onu kutsayın, alıcıya sevgi dileyin. Faturalarınızı öderken onları da kutsayın ve yeniden doluşu (Mor Alev: Bir sonraki faturanın ödenmesini sağlayacak) sonsuz akışa şükredin.

Sevgiyle yapılmış en basit, en küçük davranış ya da düşünce, sevgisiz yapılmış en devasa katkı hareketinden büyüktür.

Amacınızı ve ışığınızı tüm zamanlarda görüyoruz. Bizim size hizmetimiz, varlığınızın gerçeğine şahit olmaktır, bu sayede siz de o ışığa adım atabilirsiniz, onun saadetini ve huzurunu deneyimleyebilir ve henüz orada olmayanlar için ışık, yol ve gerçek haline gelebilirsiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER
HİZMETLER

2 comments

  1. Teşekkür ederim Sevgili Mor Alev 💗💙💚💛🧡❤💜🧚‍♂️🧚‍♀️🧚Nameste

    Liked by 2 people

  2. Çok severek ve sevgiyle okudum…. Yine doğru zamanda, doğru cümleler… Çok sağ olun…🙏❤🙏

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.