Sevgi Hep Geri Döner

Müthiş güçlü harika bir zamanda yaşıyorsunuz.

Evrene ne yollarsanız hiç şaşmadan size geri geliyor.

Sevgi yollayın, eş-titreşimde olmadığınız şeylere bile.

Sevgi hep geri döner.

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

 1. sevgili Mor Alev, yazılarını uzun zamandır takip ediyorum. Bu aralar içinden çıkamadığım bir konu var , sana danışmak istedim. Şimdi yüce ruhlarımız bu dünyaya bir görev için geldi, önceki hayatlarında da misyonlarını tamamladılar ve bu bedenle bu dünyadaki misyonumuzu yerine getiriyoruz. Öldüğümüzde ruhumuz başka bir evrene ya da boyuta geçiyor ve yeniden bir göreve gidiyor sanırım. Peki bu sonsuz döngüde sevdiklerimiz , ailemiz ne oluyor? Öldüğümüzde gerçekten ölmüyoruz bu tamam ama, geride bıraktığımız sevdiklerimiz hep ölünce bize kavuşacağı umuduyla yaşıyor. Eger fiziken öldüğümüzde sevdiklerimize kavuşamayacaksak bu sistem adil olmuyor değil mi?. Kafam çok karışık, lütfen bizi bu konuda da aydınlatır mısın?

  Sevgiler
  Mine

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Mine çok önemli bir şeyi unutuyorsunuz: BİRlik bilinci. Birlik gerçeği. Ayrılığın sadece üçüncü boyuta dair bir “oyun” olduğu bilgisini… Eğer hepimiz birsek, siz, ben, masa, kapı, ağaç, yıldızlar, kuşlar, solucanlar, zaten kavuşmuş haldeyiz. Biraz bu bakış açısından konuyu inceleyin isterseniz. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.