Wesak Dolunay Mesajı

Quan YinEzilenlere yardım edin ama ezenler için nefret tohumları ekmekten kaçının. Sessiz durgunluğa girin ve orada bir süre dinlenin. Bilgelik ve tatlılığın sizi bal gibi takip etmesine izin verin.

Derin bilgelik kullanmak, hayat senaryolarına arka planlarındaki karmik sebepler ve getirdikleri fırsatları görmek üzere anlayışla bakmaktır.

İyilik ve gerçekle hizalanmış olanların dünyanızdaki çoğunluğu oluşturduğunu hatırlamanız önemlidir. Artık sesinizi duyurmanızın vakti geldi.

Şimdi ve her zaman sizinleyiz. Kalpten seviliyorsunuz.

Quan Yin 19.05.2019

Irma K. Sawyer (irmaksawyer.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. 💜

  Herkes için Hepimiz için sevgi tohumları ekiyorum.

  Sessiz durgunluğa giriyorum ve orada bir süre dinleniyorum.

  Bilgelik ve tatlılığın beni bal gibi takip etmesine izin veriyorum.

  Hayat senaryolarına arka planlarındaki karmik sebepler ve getirdikleri fırsatları görmek üzere anlayışla bakıyorum.

  İyilik ve gerçekle hizalanmış olanların dünyamdaki çoğunluğu oluşturduğunu hatırlıyorum.

  Artık sesimi duyurmamın vakti geldi.

  Şimdi ve her zaman benimlesin.

  Kalpten seviliyorum.

  Kalpten seviyorum.

  💜

  Liked by 4 people

 2. Harika bir mesaj. Çok teşekkür ederim. Bal gibi tanımlamasından kişisel olarak neler aldınız, neler hissettiniz, üzerinde düşündünüz mü merak ettim Mor Alev ve dostlarım. Benim çok hoşuma gitti, çok etkiledi. Bilgelik ve tatlılık, şifası iyileştirici gücü sihri sevgisi ile her daim bal gibi sarar takip eder beni, benim izin verdiğim ölçüde. Sonsuz izin versem sonsuz kaplar. Bal gibi yaparsın, bal gibi biliyorsun şeklinde kullanıyordum ama bundan sonra daha çok yer edecek günlerimde “bal gibi”. Hem tatlı hem emin. Sevgiyle.
  💜💜💜💜💜

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Gülden,

   Benim icin “bal gibi” tanimi, cok katmanli. Yuzeysel anlami “bal gibi kolay, bal gibi biliyosun bilgelik ve tatlilik senle” gibiydi. Ama kisisel olarak etkilendigim, ari ruhuyla cok guzel bi calisma yapmistim, onu hatirlatti. Ayrica saf baldaki sifa cok seyde yoktur, akiskanligi da sakin. Metnin orjinaline bakmadim ama cevirisi cok guzel bence de. “Bal gibi.”

   Liked by 1 kişi

 3. Arıya Arılara da selam çaktık. Hepimiz, hepimiz için. Cevabın ve tüm yorumların için teşekkürler Meleklerile. Bal gibi seviyorum seni. 💜

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.