Belirtiler ve Yargılar – Konsey (Mesaj 208)

Unknown artist - book beaconBugün sorularınızdan ikisini yanıtlamayı seçiyoruz. Bunlara belirtiler ve yargılar diyebilirsiniz. İlki sizin semptomlar dediğiniz ama bizim yeniden adlandırarak belirtiler demeyi seçtiğimiz konuyu içeriyor. İkincisi ise ülkelerinizin pek çoğunda beliren toplumsal ayrışmalarla ilgili ve bu da oldukça yoğun bir şekilde yargılara dikkat çekmeye hizmet ediyor.

Belirtiler

“Bu yüksek titreşimli enerjilerde ilerlerken, meditasyon yapmaya başlayan pek çok insan var. Bunların çoğunluğu meditasyon yapmaya başladıktan birkaç ay sonra derin meditasyon hallerindeyken enerji veya titreşimleri taç ve üçüncü göz çakralarında hissetmeye, bazıları helezoni şekilde dönen mor ve eflatun renkler görmeye başlıyorlar. Acaba Konsey bu fenomenin önemi ve şu anda yeryüzü alanına akmakta olan yükseliş enerjileriyle olan ilgileri hakkında konuşabilir mi?”

Tarif etmiş olduğunuz şeyler ve onun yanında daha pek çokları, gezegeninizin her yerinde binlerce ve binlerce insana oluyor. Siz bunlara yükseliş semptomları diyorsunuz. Ve buna dahil olma arzunuzdan dolayı neredeyse bu dünyada insan ırkının tanıdığı her türlü fiziksel rahatsızlık hissini içeren listeler hazırladınız. Biz bunları küçümsemek istemiyoruz. Ancak, her ağrı ve acınızın sebebi de yükselmekte olan titreşiminiz değildir. (Mor Alev: Sevgili Dostlar, Konsey’in bu sözleri beni gerçekten güldürdü! Doğru. Evet bazıları yükselişten dolayı olabilir ama daha da önemlisi her zaman yorumlarda yazmış olduğum gibi, şimdiye kadar bedeninize nasıl baktınız, ona karşı nasıl hissettiniz, hangi konularda salıvermeye, arınmaya direnç gösteriyorsunuz? Hücrelerinize şimdiye kadar nasıl mesajlar verdiniz? Kendinizi nasıl yargıladınız? Ve bu rahatsızlık hakkında fiziksel dünyada ne yapıyorsunuz, en son sağlık kontrolünden ne zaman geçtiniz? Bunlar çok önemli.)

Bu dönemde birkaç eş-zamanlı faktör tarafından enerjileriniz yükseltiliyor.  Bunlardan biri sizin evrimleşme niyetinizdir. Bu en önemlisidir çünkü niyetiniz olmadığında diğerlerinin etkisi azalacaktır. İkinci olarak, sizin kendi enerji alanınızdan bahsetsek de, etrafınızdaki her şeyin bulunduğu enerji alanının da bir parçasısınız. Diğerleri frekanslarını yükselttikçe, siz de yukarıya çekilirsiniz. Tabii, bunun tersi de geçerlidir. Siz frekansınızı yükselttikçe, diğerlerini de yukarıya çekersiniz. Ve elbette çevrenizde pek çok diğer faktör de var, galaksiniz, vs. den bahsediyoruz ve bunlar daha önce de söylemiş olduğumuz gibi tek bir parçacığın bile etkisinden kaçamayacağı bir titreşimsel artış için güçlerini birleştiriyorlar. Şimdi, isterseniz buna fizik diyebilirsiniz. Buna Yaratan’ın iradesi ve emri diyebilirsiniz. Fizik bundan dolayı alınmayacaktır, Yaratan da alınganlık yapmayacak. Görüyorsunuz, değil mi?

Yani, titreşiminiz yükseldikçe, var olana dair bilinciniz ve farkındalığınız da yükseliyor. Her biriniz bunu kendinize özgü yollardan deneyimliyorsunuz. Çünkü her biriniz kendine özgü gelişim ihtiyaçları, arzular ve niyetlerle, türünün tek örneği bir birimsiniz.

Kabul edilmiş bir “hepsini anlayıp çözümleme” ihtiyacı taşıyorsunuz ama buna aslında ihtiyacınız yok. Alternatif bir yaklaşım öneriyoruz. Üfürdükleri sabun köpükleri peşinde kıkırdayarak koşuşan çocuklar gördünüz mü hiç? Bunu yapın. Gerçekte hayranlıklar uyandıracak bir deneyim yaşarken mücadele etmeyi bırakın, kabul edin ve onun keyfini çıkarın. Nihayetinde, siz bunun için çok uzun süre beklediniz.

“Ne kadar harika! Daha önce hiç böyle şeyler görmemiştim! Böyle şeyler hiç duymamıştım! Daha neler mümkün?”

Yargılar

“Farklı partilerdeki insanlar arasında devasa bir ayrışma görüyorum. Ben HEPİMİZİN esasen hayatta aynı şeyleri istediğimize inanıyorum. Birbirimizi yargılamayı nasıl durdurabiliriz?”

İlk adım, devasa sayıda insanın “diğer tarafı” yargıladığını fark edin. Bu, büyük ölçüde manipüle ve teşvik ediliyor. Fakat temelde bu önemli değil. Çünkü pek çoklarınızın sizin sormuş olduğunuz soruyu sormasına hizmet ediyor.

Bunu görenler ve bu soruyu soranlar büyük ihtimalle kendilerine de ilgili bir takım başka sorular soracaklardır. Onların bazılarını şimdi yanıtlayalım.

Siz, “doğru” ve “yanlış” cevapların olduğuna şartlandırıldınız. Bunun doğal sonucu ise, “Ben doğruysam, o yanlıştır”, “O doğruysa, ben yanlışım” “Yanlış olmamalıyım” “Duruşumu ne pahasına olursa olsun savunacağım!” Ve işte tam olarak bunun üzerine oynanıyor, yanlış olma korkunuza.

Şimdi bu mavi kürenin üzerinde milyarlarca, milyarlarcanız var. Bir düşünün. Sizce, kaç tanesi sizinle eksiksiz her konuda tamamen hemfikirdir? Bir tane bile var mı? Bir tane bile yok mu? Pek çok konu hakkında hemfikir olabileceğiniz kaç kişi vardır? Birkaç? Hayır, herkes!

Dahası, sizlere şunu öneriyoruz; başkalarında yargıladığınız şeyleri kendinizde yargılamadığınız veya gerçekten kendinizde yargıladığınız şeyler olması ihtimalini de araştırın. Bu bilinçaltı potansiyelleri tam da bu zamanda incelenmek üzere açığa çıkan şeylerdir. Ve insanlık, bu potansiyelleri artık deneyiminde barındırmamayı istediğine karar verecektir. Onları tanımaya ve geride bırakıp ilerlemeye karar verecektir. Yükselecek, evrimleşecek ve daha da yüksekleri arzulayacak ve deneyimleyecektir. Şu anda yapım aşamasında olan şey budur. Fakat bu bir süreçtir.

Daha hızlı bir yolu var mı? Evet, var. Tüm yargılamaları bağışlamayla yer değiştirin. Kendinizle başlayın. Sonra da her bir ilahi ruhu bağışlayın, hepsi ilahi ruhlardır, bilseler de bilmeseler de. Bağışlamak kelimeleri, davranışları, hareketleri görmezden gelmek, göz yummak, hoş görmek demek değildir. Bunu yapmakla, kendini yuvadan çok çok uzak hisseden asi evladı tanımak arasında büyük bir fark vardır. (Mor Alev: Kendi içindeki ışıktan uzak hisseden, kendini tanımayan ve acı çeken kişiyi tanımak. Yani davranışları kabul etmeyin ama o insanın içinde de Yaratan Kıvılcımı olduğunu bilin.) Çoğunun yuvanın neresi olduğu konusunda hiçbir fikri yok ve kesinlikle oraya nasıl ulaşacağını da bilmiyor. Fener olun.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/