Takipçiler Anında Ödüllendirilmek İsterler

Free Vector- bird migrationSevgili Bilge Baykuşlar, bu yeni ayın Sabian sembolünde anında ödüllendirilme isteğimizden-alışkanlığımızdan bahsederken (bağlantısı burada), hemen ardından Brenda Hoffmann’ın kanallığını yaptığı Işık Varlıklarından bu mesajın gelmesi gerçekten ilginç (!) oldu. Okuyalım:

Sevgililer,

Bu kanallık 3D ötesine geçişini tamamlayanlarınıza sesleniyor.

Belki selamladıklarımızın arasında olup olmadığınızı merak ediyorsunuz. Eğer bu parçayı okuyorsanız, öylesiniz. Çünkü herkes ışığını aynı şekilde göstermiyor ya da en üst noktaya ayı şekilde çıkarmıyor. Yeterince çalışmış ya da yeterince engeli aşmış olmadığınıza inanabilirsiniz ama yine de 3D ötesindesiniz.

Yılınız devam ettikçe bu daha fazla ve daha fazla belirginleşecek çünkü 3D badirelere ne kadar az ilginiz olduğunu keşfedeceksiniz. Bu, sizden daha küçük kardeşleriniz ya da arkadaşlarınızın sizin oldukça rahat olduğunuz bir konuyu kavramakta zorluk çekmelerine çok benziyor.

İşte bundan dolayı, günün haberleri sizi sıkmayacak, öfkelendiremeyecek çünkü siz bileceksiniz, bunlar sizin kadar olgun olmayanların gösterileri, ama çok yakında onlar da olgunlaşacaklar. Aynen küçük kardeşlerinize şimdi sizin yapabildiğiniz şeyleri onların da en sonunda yapabileceklerini anlatmanız gibi.

Elbette, sizi takip edenler anında ödüllendirilmek isteyecekler, bunu siz de bu geçiş sırasında istemiştiniz. Bu, böyle hızlı ödüllendirilme zamanlarında insan olmanın bir parçası. Takip edenler, bir zamanlar sizin için geçerli olduğu gibi, 3D ötesine geçişlerinin derhal tamamlanmasını istiyorlar, neredeyse başlamadan bitirme arzusundalar.

Pek çokları kendi kendilerini tespit edip değiştirmek yerine, sizin onları onarmanızı isteyerek, bir çabuk çözüm sunmanızı talep edecekler.

Bu bazen bunaltıcı gelebilir, çünkü siz onları değiştiremezsiniz – bunu sadece onlar yapabilir. Takipçilerin çoğunluğu önce bununla ilgilenmeyecekler. İşte böylece sizi her şeyi bilen, her konuda harika guru halinde baş tacı edecekler, aynı sizin biz Evrenlerden olanları baş tacı yapmış olduğunuz gibi.

Ve geçişinizin ilk evrelerinde sizleri bilgilendirmiş olduğumuz gibi, siz de en nihayetinde onları içlerine bakmaya yönlendireceksiniz. 3D’deyken mantığa aykırı görünen bir davranış ama 3D ötesinde, öğrenilmiş bir tavır.

Başlangıçta, diğerlerinin sizi özel görmeleri, harika bir öğretmen olduğunuzu düşünmeleri sizi çok memnun ve gururlu hissettirecek. Ama sonra keşfedeceksiniz ki sizin de ötenize bakmayı istemediklerinde böyle bir hayranlık sadece bezdirici hale geliyor.

Uzun aylar, yıllar boyu değişirken öğrendiğiniz gibi, “yeni siz” kendinizin dışına bakmanızla alakalı değil. Cevaplarınızın hepsi içinizde. Ve bu şimdi (yeni) uyananlar için de geçerlidir.

Onların mızmızlanmaları ya da korku antikalıkları, çalkantılı noktalarda sizi büyük kardeş rolü oynamaya zorlayabilir, siz de bizden bunu istemiştiniz. Ancak deneme ve yanılmayla öğrenmiş olduğunuz gibi, bizler sizin kendi yolunuzu bulmanıza izin verecek kadar bilgeydik.

Şimdi siz de öylesiniz. Ve yardım etmek istedikleriniz de aynı durumda. Şimdi sadece genel yönergeler verebilirsiniz, “şunu yaparsan, bu olacaktır” gibi, tıpkı bizim sizlere yapmış olduğumuz gibi.

Bu geçiş çağlar boyu yeryüzü derslerinde olduğunun tam tersine, içten dışa.

Liderler yok. Takipçiler yok. Sadece kendi özgün rollerine odaklanmış bireyler var ve böylece pek çoklarının BİR olarak etiketlediği çok daha büyük bütünü yaratmaya da odaklanıyorlar.

Bir ülkeyi, bir siyasi partiyi, bir toplumu veya aileyi en sevdiğiniz yaparak 3D’de birlik içinde çalışıyormuş gibi görünmüş olsanız da, bunu sadece kendi dışınızdan toplanmış olan bilgiler yüzünden yapıyordunuz.

Geçmiş aylar ve yıllardaki harika çabalarınız sayesinde, davranış ve hareketleriniz şimdi temelini iç sesinizden alıyor. Zorunda olduğunuz için değil, böyle yapmanın “yeni siz” özgürlüğünü yarattığı için. Sizleri takip edenler henüz o özgürlüğü başarmış değiller ve sizin yapmış olduğunuz sıçramayı yapmaktan korkacaklar.

Rolünüz onlarla birlikte diğer tarafa ya da 3D ötesine yürümek değildir, bunu kendi başlarına becerebilecekleri yeteneklere sahip olduklarını bildirmektir.

İşte böylece sizi takip edenlerin yolunun sizin yolunuzla uzaktan yakından ilgisi olmadığı için, kendi yollarını çizmelerine izin vererek, rolünüzü büyük kardeşten, bilge insana dönüştürdünüz. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. [……Ama sonra keşfedeceksiniz ki sizin de ötenize bakmayı istemediklerinde böyle bir hayranlık sadece bezdirici hale geliyor.] burayı anlayamadım mor alev yardımın için teşekkürler

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Cennet, takipçiler size bir guru, bir üstün kişi gibi davrandıklarında bundan sıkılacaksınız. Çünkü hepimiz eşitiz. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 2. Ben bunu insanların tekamulune karışmamak olarak algılıyorum ve sadece fikrimi söyleyip ki o da sorarlarsa kenara çekiliyorum.Zaten farkindaysaniz herkes bildiğini okuyor siz sadece enerjinizi tüketmiş oluyorsunuz.Dışarıdan seyretmek en iyisi.Bazen bu en yakininiz olsa sahi.Çünkü o an için sizin sayenizde yaşaması gerekeni atlatıyor ama bu sonra yine onun karşısına mutlaka çıkıyor.Bizde ham dık pistik ve devam ediyoruz pismeye.😉😊

  Liked by 4 people

 3. Sizi takip etmeye başadığımdan beri sanki (7 ay) hep sanki içimde soruların yanıtları karşıma geliyor. Sanki ben sormuşumda burada cevapları var gibi. Ben kendimi bulmak ruhuma ulaşmak istiyorum. Ben kimim ve en saf halime nasıl dönebilirim diye arayıştayım. Teşekkür ederim…

  Liked by 3 people

 4. Ben bu dünya ya ait değilim hissi. Kendim gibi insanlara denk gelememek (yalnızlık) hissi . Neden doğdum görevim nedir? (İnsan ) olmak iyi olmak iyilik yapmak bu yaşamda aptallık evet . Neden ben değmez insanlara bukadar iyi niyetliyim? Bunlar hep yaşamım boyu kendime sorduğum bulamadığım sorularım.

  Beğen

 5. Benim enerji gönderme konusunda bir sorum var. Reiki gibi şeyler karşınızdaki talep etmeden yapılmıyor ancak bu ikiz alev konusunda insanlar hiç düşünmeden kendi temizliklerinin ardından enerji gönderiyor ve onları karanlık enerjilerden temizlediklerini söylüyorlar. Bunun özgür irade yasasına karşı olup olmadığını merak ediyorum. Ya da en basitinden biz meditasyon yapıp bu enerjiyi bütüne gönderdiğimizde… yani sizce kendimizin dışında olana müdahale etme hakkımız var mı? Ben de sevgili fulya gibi insanların tekamülüne müdahale etmek olarak görüyorum bunu. Ancak bir de her şey Bir diyoruz. Sanırım bu noktada tıkandım. 🙂 sevgiyle…

  Beğen

  1. Sevgili Kapella, bu sorunuz aslında “enerji nedir?” sorusuna dayanıyor. Hepimiz aynı enerji havuzundayız. Enerji ise en kestirme yoluyla tarif edersek, sevgidir. Enerji bize ait değildir yani “göndermek” kelimesini kullanmak biraz yanıltıcı olabilir, sizin olan bir şeyi yollamıyorsunuz ama ne yapalım ki, yıllar boyu “göndermek” kelimesini kullanmaya alıştık. Buna şifaya, dönüşüme aracı olmak diyelim. Herhangi birisine içinizden gelen sevgi, saygı, şükran, Mor Alev enerjisi, melek enerjileri vs. “yolladığınızda” bütüne hizmet ediyorsunuz. Çünkü bu, içinde bulunduğumuz bütünsel enerji havuzunun titreşimini yükseltiyor. Peki, bireyler bunu alıyor mu? İsterse kabul edebilir. Bu tamamen kişiye bağlı. Ancak olan şey şudur; yükselen titreşim ister istemez bütünün de, kişinin de enerjisini yükseltir, rezonans çatalları gibi. Enerjisini düşük tutmayı seçiyorsa, yine de hislerde hafif bir değişim olabilir. Bu büyük değişime, rahatlamaya, şifaya giden yolu açar mı? Kişi seçerse evet. Özgür irade de buradadır. Fakat çok büyük bir faktörü unutuyorsunuz, hepimizin bir enerji ekibi var. Biz zaten korunuyoruz, zaten hayat amacımıza uygun şeyler yaşıyoruz. Yani bu kaygılar da, enerji yollama konusu da eski bilgilere dayanıyor. Karanlıktan temizleme, vs… bunlar da dördüncü boyut kavramlar ve hala daha zıtlık/ayrılık içeriyor. İnsanlar ne yaptıklarına inanırlarsa inansınlar, önemli olan sizin inançlarınızdır. Şimdi eğer kabul ederseniz bir öneride bulunacağım: Sevgiden doğru çalışın. Sevgiden doğru karar verin. Sevgiden doğru enerjinizi düzenleyin. Sevgiden doğru kabul edin. Diğer her şeyin çözülüp kaybolduğuna şahit olacaksınız. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler

   Beğen

   1. Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim bu harika, doyurucu cevap için. İyi ki varsınız ❤

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.