Aradığınız Öğretmenler Sevgi ve Bilgeliktir: Onlar İçinizde

boho feathersShanta Gabriel Aracılığıyla Baş Melek Gabriel (Cebrail):

Sevgililer, dünyanızda kutsanmış bir şekilde yaşamak ve kendinizi bütün olarak hissetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm sevgi ve bilgeliğe içinizde sahipsiniz. Bu nitelikleri dışarıda aradığınız her defasında, biraz daha özgüven ve öz-değerinizin kayıp gittiğini buluyorsunuz.

Bu demek değildir ki, başkalarından tavsiye veya öğüt istememelisiniz. Ancak bu öğüt veya tavsiye alındığında hemen harekete geçmeden önce düşünmeye biraz zaman ayrılmalıdır. Öğüt eğer onu harekete geçirmenize uygunsa, içinizde bir eş-titreşim hissi olacaktır, tüm kalbinizle “evet!” hissi veya bir doğru olma hissi.

Bu eş-titreşimi hissedecek hassaslık geliştirilebilir. Hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde en yüksek hayrınıza olan şeyi bilmek için dua edin ve bu biliş berrak olduğunda da harekete geçmeye gönüllü olun. Bu, hayatınızın sorumluluğunu elinize almanız anlamına gelir ve siz içinizdeki gerçeği bilmeye ve buna göre davranmaya başladıkça gelecekte de çok büyük lütuflar olarak geri dönecektir.

Gerçeğinizi bulmak için başkalarına bakmanız bedeninizi dengesiz kılar. Kalp ve karnınızla değil, sadece zihninizle dinlemeye çalışırken kendinizi gerdiğinizde, enerji başınıza taşınır. Karın seviyesindeki bilişle ilgili atasözleriniz çok değerlidir. Bu şekilde bilmek, sizin bir şeyi olağan şekillerde bilmenizin dışındadır ve kendiniz için doğru olanı olağanın dışında, tam içinizde bilirsiniz. Kimse size sizin için neyin doğru olduğunu söyleyemez. Kendi Gerçeğinizi bilmek için dua edin.

Gezegeninizde bu, değişim vaktidir. Pek çokları eski yöntemlerin, eski çözümlerin işe yaramadığını bulmakta. İşyerleri zorlanıyor, aileler, ilişkiler ve hükümetler de. Ve eğer herhangi bir durumda yeterince aydınlandıysak, her zaman ilhamla gelen ve yaratıcı bir çözüm olduğunu da bilebiliriz. Bu çözümün dünyada ve kendi yaşamlarımızda gerçekleşmesi için onu onaylayabilir ve dua edebiliriz. (Mor Alev: Sanırım burada mesaj Baş Melek Gabriel’den otomatikman Shanta Gabriel’e yani kanala geçmiş.)

Dış dünyanızda olan her şey sıklıkla iç dünyamızın yansımasıdır. Yani, içimizdeki cevaplara güvenmeyi öğrendiğimizde, bu ufak adımlar hayatlarımızda büyük sıçramalara dönüşecektir. Başkaları size hangi doğru adımı atmanız gerektiğine inandıklarını söylediğinde içinizdeki eş-titreşimden bahsettik. Aynı iç-biliş kendi iç yönlendirmenize baktığınızda da çalışan mekanizmadır.

Harekete geçmeden önce, durup nefes almak için zaman ayırın. Nefes İlahi Yönlendirmeye olan bağlantınızdır. Bu hissi şimdi deneyimleyin, derin nefeslerinizle enerji alanınızın bedeniniz boyunca genişlemesini hissedin. Ayaklarınızın toprağa bağlanmasını hissedin ve Altın Enerji sütununun başınızın üzerinden ayaklarınızın altına kadar enerji getirdiğini fark edin. Ve bunu yaptığınızda, Cennetle Yeryüzü arasında bir Köprü oluyorsunuz.

Şimdi içinizdeki Sevgi ve Bilgeliği dinlemeye hazırsınız. Ve hatırlayın, Baş Melek Gabriel’den bugünkü mesajınız:

“Aradığınız Öğretmenler Sevgi ve Bilgeliktir: Onlar İçinizde”

Baş Melek Gabriel ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/