Yeni Yılınız – Konsey (Mesaj 213)

swans in mistŞimdiye kadar mesajlarımızı takip edenlere olan şükranlarımızı ifade ederek başlıyoruz. Bazılarınız paylaştıklarımızla ilgili çekincelere sahipsiniz fakat buna rağmen – içinizde, derinlerde taşıdığınızı keşfedeceğiniz – gerçeği  bulmaya ve hatırlamaya karşı içten bir arzunuz var. Keşfiniz, etrafınızdakilerde de aynı arzuları ateşleyecektir. Ve bunun bireysel ve kolektif dünyanıza olan etkileri sizleri hayretler içinde bırakacak.

Sıklıkla, günlük hayatlarınızı yaşarken, tarih yazdığınız gerçeğini gözden kaçırıyorsunuz, oysa ileride bu dönemi öyle anacaksınız. Bu, bundan önce hiçbir zaman bu kadar gerçek ve geçerli olmamıştı. Bunlar olağanüstü önemli günler sevgili dostlarımız, sevgili ailemiz.

Üzerine yıl etiketini yapıştırdığınız geçen zaman süresi için, dünyanızın dramatik şekilde değişeceğini söylemiştik. Ve değişti. Ancak, onun dakikalarına dalmış olan sizler için bunu böyle algılamak zor. Ayrıca buna, olmuş ve olmakta olan çoğu şeyin göz önünden oldukça uzakta tutulduğu gerçeğini de eklemeliyiz.

Gelmekte olan aylarda, çok şeyin aydınlığa çıkmasına hazırlanın. Ancak bugün burada konuşmak istediğimiz bunlar değil. Onlarla en iyi nasıl başa çıkabileceğinizi konuşmayı istiyoruz.

Bu noktaya kadar, oldukça fazla sayınız, soyutlanmış ve bir başına hissetiniz. Bir anlamda, bir şekilde dünyaya geniş aralıklarla dağılmış haldesiniz ve durum da hakikaten böyleydi. Diğerleriyle yeterince temas vardı ve belki de böylece gerçekte yalnız olmadığınızı anladınız ama dünyayı sizin gibi görmeyen kişilerle sarılmış durumdasınız. Henüz bunun sebepleri hakkında birtakım anlayışlar geliştirmediyseniz, izninizle söylemek isteriz, kendinizi tam olarak size ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirdiniz. Ve bu da hazırlığını yapmış olduğunuz zamandır.

Peki, bununla yerine getirmeniz gereken devasa görevleriniz, liderliğini yapmanız gereken büyük hareketler veya gerçekleştirmeniz gerekli büyük değişiklikler mi var demek istiyoruz? Hayır, öyle demiyoruz. Ve şimdi de, evet, öyle diyoruz.

Titreşimsel bir dünyaya dalmış olan titreşimsel bir varlık olduğunuz gerçeğini unutmayın. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz şekillerde katkıda bulunmayı seçebilirsiniz. Fakat, yaşadığınız toplumlarınızın içlerindeki yerleşimleriniz başka şekillerde de kastidir. Bilişiniz, titreşimleriniz, sağduyunuz ve akıl sağlığınız oluşmaya başlayan kaotik değişimin yönetiminde büyük etkisi olacaktır. Bilseniz de bilmeseniz de, sadece bulunduğunuz yerde olduğunuz kişi olmanız, gerçekleştirmeyi seçtiğiniz büyük hedeftir. Bu sene huzurunuza, korkusuzluğunuza, çeşitli yeteneklerinize ihtiyaç olacak. Yılın ve dünyanın çevrenizde köpürmesine izin verin. Diğerleri ise sizin dinginliğinizi ve gücünüzü hissedecekler.

Gördüklerinize bakıp telaşlanmak sizi cezbedebilir. Aydınlığa sürünerek çıkanlar sizleri kesinlikle şok edecektir. Ancak bunun ışığa doğru ilerleme olduğunu görme yeteneğine sizler sahipsiniz. İnsanlığın yüzeyin altında görünmeden çürüyen şeylere bir daha asla izin vermemek için atıklarını boşaltmaya ihtiyacı var.

Bu olacaktır. Siz karar verdiniz. Siz hükmettiniz. Öyle de oldu.

Şimdi, bütün bunlar söylenmiş olduğuna göre, haydi sizin için bir öngörüde bulunalım. Bu döngünün sonunda, çok daha fazla hoşunuza gittiğini algıladığınız bir dünyada yaşadığınızı göreceksiniz. Altında canınızı dişine takarak ezildiğinizi bile bilmediğiniz şeylerin çoğundan özgürleşeceksiniz.

Sizlere su yollarınızdan birinde akıntıya karşı ilerleyen bir su kuşu resmi gönderiyoruz. Gözlere çok dingin görünüyor. Yüzeyin altında ise büyük bir gayretle perdeli ayaklarını çırpıyorlar. Bu da sizin durumunuza uyuyor. Gördüğünüzün altında, siz de büyük gayretle ayaklarınızı çırpıyorsunuz. Ve engin sayıda diğerleri de var, sizi yükselten. Siz yükselince, bütün yükselecek. Bunun bulunduğunuz zamanın gerçeği olduğuna dair bilişte kalın.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Nasıl da harika bir sabah motivasyonu oldu 😊
  Evet o kuş benim biziz..
  Her daim cesaret ve coşkuyla kanat çırpalım dileklerimle 🙏
  Yine en derin şükranlarımla sevgili Mor ❤️

  Liked by 3 people

 2. Boyuk bir boslukda rahatca nefes alib veriyorum ve kendimi yeniliklere tam hazir his ediyorum. Ben kazandim ve hak etdim ve oylede oldu…💜

  Liked by 2 people

 3. Muhtesem bir yeni yıl enerjisinden anda hepinize sonsuz sevgiler moralev size ve herkeze herseye sonsuz sevgilerimi şükranlarımı sunuyorum

  Liked by 2 people

 4. MÜKEMMEL BİR YAZI, YILIN İLK YAZISI OLARAK KENDİMİ YİNE HARİKA HİSSETTİM ŞÜKÜRLER OLSUN 🙂

  Liked by 2 people

 5. Kesinlikle ben. Her şey çok iyiye gidiyor fakat benim içimde pek çok duygu dönüyor. Dalgalarda sörf yapmak ile ilgili yazınızı hatırlıyorum. Ateş çemberinin içinden dans ederek geçiyorum. Sizi seviyorum.

  Liked by 2 people

 6. Oldu oluyor olacak derken artık resmen kara göründü. Sanki herşey bitti ve herşey yeni başlıyor. Yerine getirmemiz gereken devasa görevler gerçekleştirmemiz gerekli büyük hareketler mi var demek istiyorlar? Hayır öyle demiyorlar ve evet öyle diyorlar 😁🎉 Çünkü en sade halimiz şuanki dünya kriterlerine göre büyük hareketimiz olamaz ama evet bu ve sonuçları aslında en büyük hareketimiz. Çok mutlu olduğum yazıydı Sevgiler🌹

  Liked by 2 people

 7. Konsey! Konsey! Ne cok seviyorum sizi, ve ne çok özledim 💓 tesekkurler mor alev, ve Ron Head 🙏💓

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.