Yaratan Mesajları - Jennifer Farley

Birkaç Hatırlatma Daha…

ink and quill

Yılınız kendini tamamlamaya yaklaşırken, sizlere de birkaç basit şey hatırlatılacaktır:

Güven düşünmüş olduğunuzdan çok daha basittir. Kendinize ve Evrene güvenmenizde bir sorun olmadığı inancını hayatlarınıza sunmanız dev bir ilerleme adımı olacaktır.

Bir sonraki evrede korkuya hiç yer yok. Zamanın en önemli parçası akmak ve yeni becerilerinizi keşfetmekken, korku sizi donmuş, saplanmış, hareketsiz ve katı kılar.

Ne olacağını bilmemekte de kesinlikle bir sorun yoktur. Sürprizlerden “nefret” edebilirsiniz ama Evren, her zaman, hiç olmadığına inandığınızda bile size en güzel fırsatları sunuyor. Varoluşunuzun her dakikası neşe-keyif-coşku dolu bir mucizedir.

Şimdi ruhani yolunuzda yürüdüğünüze göre, geri dönmeyi ya da tamamen durmayı dilemek artık bir seçenek değildir. Öğreniyor ve gelişiyorsunuz. Bundan daha büyük bir armağan yoktur!

Güçlerin en büyüğü Koşulsuz Sevgidir. Şüpheye düştüğünüzde Koşulsuz Sevgi isteyin. Bir sonraki adımın ne olduğunu bilmediğinizde, Koşulsuz Sevgi isteyin. Zor zamanlardan geçiyorsanız, Koşulsuz Sevgi isteyin. Koşulsuz Sevgi bedavadır, sonsuz miktardadır ve onu asla eskitemezsiniz!

Siz güzelsiniz. Siz türünün tek örneğisiniz; bir daha asla sizin gibi bir başkası olmayacak. Bütününüzü kucaklayın ve bilin, her şey yolunda gidecek. – Yaratan

Yaratan Mesajları – Jennifer Farley (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


 

 

5 replies »

  1. Can_ı gönülden teşekkürler ❤️ Yeni Yıla girerken tüm uyanışlarımızın aydınlanmalarımızın toplamına gelen en yıldızlı mesajlardan biri. Her bir mesaj, çeviri, kanallık için yürekten Şükran ve sevgilerimle 🙏❤️ 2019 muhteşem OLSUN.
    Mor Alev sizin ve Mor Alev ailemin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum 💫

    Liked by 3 people

  2. Sevgili Mor Alev size şükranlarımı sunuyorum ve bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
    Şöyle ki yaptığım meditasyonlar sırasında bir huzur halı kaplıyor içimi ve bunun sebebini kısa bir süre önce öğrendim .Evet sizin de bildiği üzere beyin dalgaları ile alakalı bir durum imiş.Ama bu konu hakkında derin bilgi sahibi olmak istiyorum.Bu konuda bir paylaşım var mı ?

    Beğen

Lütfen yorumlarınızı ve sorularınızı buraya yazın. Elimden gelen en kısa zamanda size cevap vermeye çalışacağım.Teşekkürler

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.