Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Sorularınıza Cevaplar VIII – Konsey (Mesaj 182)

 

Angel numerology

Yüksek Benlikler, Melekler ve Işık Varlıklarıyla İletişim

Bugün cevaplamayı çok sevdiğimiz mükemmel bir soru seçiyoruz. “Yüksek benliklerimizin (sizin) çağrılarını, özellikle de hayatlarının fiziksel işleriyle oldukça meşgul olanlarımız, birer Zen ustası haline gelmeden nasıl duyabiliriz?”

Bilmenizin ve hatırlamanızın en önemli olduğu şey, size her zaman mesajlar verdiğimizdir. Ve bizler de sizin kadar bunu karşılıklı iletişim haline evrimleştirmeyi istiyoruz. Bizi şöyle derken düşünün, “Ne zaman mesajımızı alacak? Tüyler yolladım. Madeni paralar yolladım.” Size her zaman sinyaller veriyoruz. Bunun evrimleşmesi için sadece bu lisanı öğrenme ihtiyacındasınız.

Evet, bazıları “derhal başlangıç yapan bir duru-duyuşa” sahip olabilir. Ancak çok daha fazlanız en sade haliyle hassaslığını geliştiriyor. Size nereden başlayacağınız konusunda birkaç öneri vereceğiz.

Öncelikle, sayılar sayılardır ve biz onlarla oynamıyoruz… yani pek fazla oynamıyoruz. Tüyler tüylerdir ve onları hareket ettirmiyoruz… yani pek fazla hareket ettirmiyoruz. Aynısı madeni paralar için de geçerlidir. Fakat, sizden işaret alır almaz etkileyebileceğimiz ve etkilediğimiz şey ise onları fark edebilmenizdir. Başlangıç için nasıl bir işaret almak istediğinizi bize bildirin. Saatlerdeki, internet sayfalarındaki, araba plakalarındaki, vs. sayılar insanların onları oraya koydukları yerde olacaklardır. Fakat eğer istediğiniz bu ise, sizin dikkatlerinizi onlara çekebiliriz. Kuşlar oldukça fazla tüy döküyorlar. Onları da kullanabiliriz. Ve rüyanızı yorumlamayı öğrenmelisiniz, çünkü oradakiler adına gerçeklik dediğiniz rüyaya da uygulanabilir.

En başlarda, bu şeylerin anlamı “Biz buradayız!” olacaktır. Fakat eğer araştırmak isterseniz, sayıların anlamlarıyla ilgili sayfalarca bilgi var. Ve onunla da çalışabiliriz. Ancak, hangi sayfaları sevdiğinizi söylerseniz, duruma yardım etmiş olursunuz.

“Çok basit” diyorsunuz. (Mor Alev: Sanki daha karmaşık olmalıymış gibi biraz küçümsüyorsunuz.) Evet, öyle. Çıkardığınız ilk sesler “Anne” ve “Baba” değildi. Ama yine de öğrendiniz.

Sonra ne geliyor? Hissettiklerinize çok daha fazla dikkat vermeye başlayın. Örneğin, size işaretler verdiğimizi bildiğinizde, farklı bir şeyler hissediyor musunuz? Arkanız dönükken odaya birileri girdiğinde, onların varlığını hissediyor musunuz? Dinginler mi? Mutlular mı? Sıkkınlar mı? Çok fazla alıştırma yapmaya da gerek kalmayacak. Siz bu sezgilere SAHİPSİNİZ.

Peki, şimdi dikkatinizi çekmeye çalıştığımızı biliyorsunuz. Bu nasıl hissettiriyor? Yazın. Mutlaka yazın! Böylece enerjiyi görünmezden fiziksel olana hareket ettirmiş olacaksınız. Ve bir defa bunu yapmaya başladığınızda yola çoktan girmişsiniz demektir.

Şimdi, bunu yapmanın bir sürü başka yolu da var. Örneğin, bir mağaranın duvarına bakarak 15-20 yıl geçirebilirsiniz, bir Zen keşişin her horlamaya başladığınızda ensenize vurmasıyla uyanabilirsiniz. En son meditasyon tekniğini öğrenmek için bir sürü para harcayabilirsiniz. Ancak en kolayı bunun sizin Yaratan vergisi hakkınız olduğunu bilmenizdir. İstediğiniz budur. Bizim istediğimiz de budur. Haydi bunu yapalım!

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

31 replies »

 1. yüksek benliklerim meleklerim ışık varlıkları rehberlerim ve dostlarım sizi hissedebilmeyi seviyorum tüyleri paraları sevgi ile kabul ediyorum ve rakamların bana yol göstermesini seçiyorum… teşekkürler ve çoookkk teşekkürler mor alev sevgiler

  Liked by 1 kişi

 2. Teşekkür ediyorum, teşekkür ediyorum, teşekkür teşekkür…. Her defasında harika teyitler veren ilahi kaynağa şükran duyuyorum…
  Evettttttt ilahi kaynakla mükemmel bir iletişim halindeyim kabul kabul…
  Bu aralar o kadar yoğun işlerin arasındayım ki bir an kaynaktan ayrı kendime vakit ayıramadığımdan kendimi kopuk hissediyordum.
  Bir o kadar tüylerle çevrili olmama rağmen…
  bunu burada paylaşmak istiyorum çünkü burada paylaşımın değeri çok büyük
  Bir kaç gün sonra yeni bir eve taşınıyoruz eşimle birlikte, bu evimi bulmam şöyle gerçekleşti…
  Emlak sitelerinde rastladığım bir evi gezdikten sonra evi beğenmeyip kendi evimize dönerken bir çiçekçi dükkanının köşesini döndükten sonra kiralık ilanı gördüm karşı kaldırımda yürüyen eşime seslendim buranın telefonunu almak lazım diye…
  Oradan geçen genç bayan kiralık mı arıyorsunuz dedi bana, evet diye teyit ettim…
  bir an ilanın ona ait olduğunu sandım sordum da
  Lafın kısası iki sokak ilerde kiralık evleri olduğunu gelip görerek bir şey kaybetmeyeceğimizi söyledi…
  Evi dolaştık baktık ve beğendik 🙂 ama insanın içinde acaba sorusu olur ya işte tam o durumdayken tam giriş holüyle salon kapısının arasında gözüm yerde duran melek tüyüne takıldı(merak etme her şey yolunda diyen) harika işaret tabi şüpheci beni ikna etmek için iki gün sonra evi tekrar gezmeye gittiğimiz de bu sefer yatak odasında farklı bir tüyle karşılaştım…
  Doğru zamanda doğru karşılaşmalara ve beni her daim çepeçevre çevreleyen ilahi kaynağa tekrar tekrar teşekkür ediyorum…
  Kabul ilahi rehberliği kolay alıyorum ve bu rehberliği kolaylıkla yorumlamaya niyet ediyorum…
  Teşekkürler Mor Alev Sevgiler…

  Liked by 4 people

 3. Uzun bir süredir soruyorum ve mesajları alıyorum.Bununla ilgili ilginç olaylarım oldu.Evden çıktım arabam o aralar yok ve meleklerim bir arabam olsun dedim ve yürürken bir baktım yerde Ford araba anahtarı😂😂😂aldım onlara teşekkür ettim artık benim bir arabam var deyip anahtarlık takıp evdeki anahtarlığıma takdım. Bir kaç ay sonra ilk arabamı aldım bilin bakalım markası 😉ne😂.
  Yine paraya sıkıştım ah meleklerim şöyle 2000 TL gelse ne rahatlarım dedim.Evden çıktım bir baktım yerde 10 TL kağıt para😂😂😂yine teşekkür ettim para geliyor dedim ve cüzdana koydum.O haftasonu sayısaldan 5 tutturup 2000 TL aldım😂😂😋😋 evreni sınırlamamak lazım 😉🤔tüh deyip gülüyorum tabii Bunun gibi çok şey var.
  Sevgili Moralev son zamanlarda uykularım çok düzensizleşti oysa ben kafamı koyduğum anda uyurdum.Bunun sebebi enerji değişimlerimi. İyi ki varsınız yazılar süper teşekkür ederiz paylaşımlar için.

  Liked by 5 people

 4. Tam da bi kaç gündür aklımı kurcalayan sorular ve almak istediğim ilahi cevaplar vardı. Nerden başlayacağımı bilemediğim yerde siz yine yardıma koştunuz. Yüce Yaradana şükürler olsun ki sizi bulmuşum . Sevgilerimle 💕🙏🏻✨🍀

  Liked by 2 people

 5. Merhabalar, Tam bu sabah Aralık’ta ve bundan sonraki  hayatımın tam kalp açıklığıyla daha muhteşem hale gelmesi için görünmez olanın göründüğü, duyulmaz olanı duyduğum bir gerçeklik niyet ediyorum diyip mesajınızı okudum… 🙂  Sizden kişisel seans almak istesem ne zamana ve ne kadara mal olur acaba, bilgi alabilir miyim? Sevgiyle…Işıl

  Android’de Yahoo Postadan gönderildi

  Beğen

 6. Ben tüy görmüyorum ama hergün rakamlar üzerinden mesaj var . Mesela 11:11 görmüşsem, o gün hizalanmamda sorun yok , herşey daha rahat akacak biliyorum. Görmediysem içime dönüp bir bakıyorum, biraz meditasyon yapıyorum. Gün içinde muhakkak Tekrarlanan rakamlar geliyor. İç seslerim çok arttı, genelde uyarı niteliğindeler. Dinledikçe , o uyarıları gözönüne aldıkça iletişim kuvvetleniyor. Şüpheler zamanla azalıyor , artık ne yaşadığınızı bilir hale geliyorsunuz. Ben ışık rehberlerim, meleklerimiz ve fiziksel rehberlerimin varlıkları için hergün Yaratana şükrediyorum 🌿 Asla yalnız değiliz ❤️ Tüm yol arkadaşlarıma ve size selam ediyorum MorAlev😊

  Liked by 2 people

 7. Sevgililer, çok sevgililer. delirdiğimi düşündüğüm anlara ışık oldu mesajınız. Sizi hissetmek ve yalnız olmadığını bilmek, BİR olmak şahane. Size ve ulaştıran her kese teşekkürler. Sevgi ve ışıkla birlik ve bütünlükle selam olsun 💙😇

  Liked by 1 kişi

 8. Tüyleri ve madeni paraları işaret olarak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Ama yıllardır rakamları işaret olarak kullanırım. Bu mesaj çok iyi geldi çooook..

  Liked by 1 kişi

 9. Sevgili moralev size bir sorum var? Bende bir cok kisi gibi çift sayilari saate ve bir cok yerde sürekli görüyorum 1 yıldır durum böyle. Ve ben bu sayıları araştırdıkca daha fazla görüyorum . Örnegin saatte 18:18 gibi gecen hafta yine 111 222 333 gibi 3 lü rakamları arastirdim o gunden beri surekli saatte 01:11 14:44 gibi sayılara denk gelmeye basladım . Simdi bunları görünce melekler bana mesaj mi veriyor ? Bir diger konu ise okudugum bir yazi ertesi gün hayatima yansiyor . Simdi bu yazınızı okudum eminim ki kısa bir süre sonra bir kuş tüyü veya bozuk para karsıma cıkacak ve bu yazıda okumuştum diye aklıma gelecek . Sanki ben dikkatimi neye veriyorsam hayatıma o giriyor gibi hissediyorum. Misal bir konuya oadaklaniyorum o konu ile ilgili herturlu olumlu olumsuz seyler karsima cikiyor tv de internette ve gunluk hayatimda ve ben bu karmaşada neyin dogru oldugunu bulmakta zorlaniyorum karasızlıkta bıktım sizce ne yapmalıyım . Tesekkur ederim.

  Beğen

 10. Sevgili Mor Alev son 4 aydir hayatim oyle degisti ki. Bir bebegim oldu tam enerjilerin cok yuksek oldugu bir gunde 26 Temmuz. O gunden beri cok sey ters gitti ve suan da bebegimin coklu gida alerjisi var. En gec 3 seneye geciyormus fakat benim sorunum bu durumlarin olmasinin sebebini surekli sorguluyor olmam ve kaygilar. Yaradanin beni sinava tabii tuttugunu dusundum ilk sonra Yaradanin hicbir zaman bizi birakmadigi aklima geliyor Mucizeler Kursundan ve sinavlari yine yaratan biziz. Hastaliklar cok artti, o kadar cok besin alerjili bebek var ki. Kolik, uykusuzluk ve dahasi. Eriskinlerde kanser, gidalarin dogalliktan uzaklasmasi. Annem der hep siz cok kolay buyudunuz peki yeni kusak neden bu kadar hastalikli ve huzursuz? Ben ilaclardan, yedigimiz gidalardan, en onemlisi de bebeklere vurulan asilardan cok supheleniyorum. Cunku bu kadar hastalik normal degil, dunyaya yeni gozlerini acmis bir melek bu dunyaya ayak uyduramiyor cunku onlar oyle saf ve temiz ki. Kafamda bir suru soru?? Bana ne yapmam konusunda bir fikir verebilir misin? Yeni dunya konusunda senin fikirlerin neler? Dunya gercekten bu kadar kirlendi mi? Umuda ihtiyacim var. Bebegim oldugundan beri bildigim tum ruhsal ogretiler çöktü beynimde. Ne dusunursem dusuneyim sonuc hep sorguya ve kaygiya cikiyor.

  Beğen

  • Sevgili everythingisenough, yorumunuz spam’e düşmüş. Biraz önce gördüm. Sizin varsayımınız bebeğinizin sadece sizin sorumluluğunuzda, bakıma muhtaç ve zayıf bir varlık olduğudur. Bir anlamda, fiziksel olarak öyle. Yani sizin varlığınız onun gelişiminin ve hayatta kalmasının en büyük destekçisi. Ancak, bu bir varsayım. Bu varlık, bebeğiniz, müthiş güçlü bir ruh, bu dünyaya gelen her can gibi. Ve kendi destek ekibi var, her can gibi. Kendi ruhu ve kudreti var, her can gibi. Bu varlık sizi seçti, bir anlaşma yaptınız, her ebeveyn ve evlat gibi. Yani onun gücüne güvenin.
   Soruna bakarsak, bebeğinizin çoklu gıda alerjisi var. Bundan önceki kuşaklarda bu teşhis kaç defa konuyordu, kaç bebek fark edilmeden bu sorunu yaşadı? Bu teşhisi koyabilecek bir sistem, gerekli teknoloji var mıydı? Aslına bakarsanız ne sayıyı, ne oranı bilmiyoruz. Yani genellemeler, dünya nereye gidiyor, vs düşünceleri şu anda size yardımcı değil. Hastalıklar çok artmadı sadece şimdiki iletişim kaynaklarına bir zamanlar sahip değildik, nüfus da bu kadar yüksek değildi. Bu da aynı orman ve ağaç örneği gibi. Ormanda devrilen ağacı kimse duymadıysa, görmediyse, o sizin için devrilmemiştir. Şimdi görüyor, duyuyorsunuz. Mısır da açığa çıkarılan bazı mumyalarda bile kansere rastlandı. Bunların hiçbiri yeni değil. Sürekli olarak şüphe ve endişe de yardımcı değil. Bir sürü komplo teorisiyle vakit geçirebiliriz ya da çözüme odaklanırız. Lütfen sınava tabi tutulmak vs gibi düşünceleri bırakınız. Bize kimse not vermiyor, kendimizden başka.
   Bir kadının anneliğe geçişiyle sezgilerinin gücü inanılmaz yükselir. Bu doğanın mucizelerinden biridir. Siz sezgisel olarak çocuğunuza neyin iyi, neyin kötü geldiğini bilirsiniz. Öncelikle sezgilerinize güvenin. Çocuğunuzu hastalıklar, alerjiler, vs ile etiketlemeyin. Onun olumlu yanlarına odaklanın. Doktorlarınızın önerdiği ve çocuğunuzun iyi hissettiği çözümlere bakın. Neler iyi geldi? Bu sizin yolunuz.
   Bu sırada enerji çalışmaları yapabilir, meleklerden yardım isteyebilirsiniz. Baş Melek Rafael’in yardımlarını, Mor Alev enerjisinin dönüştürücü gücünü her besin maddesinde kullanabilirsiniz. Evladınızın yüksek benliğine de bağlanıp ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Sakin olun. Telaşlanmayın. Onun yüce ruhunu tanıyın. Tıp bilimi de çok gelişti, daha alınacak çok yol olmasına rağmen şimdi bundan 10 yıl öncesine göre bile çok ileri. Doktoruma güveniyor muyum? iyi bir sorudur. Güveniyorsanız eğer, büyük bir adım atmışsınızdır. Güvenmiyorsanız, yeni bir uzman bulma zamanı gelmiştir. Duruma nasıl sevgi getirebilirim? çok daha iyi bir sorudur. Sorun aramayın, çözüm arayın. Suçluluk duygularını da bir kenara bırakın. Ne size ne de ailenize faydası var. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 11. Merhaba mor alev ve burada bulunan güzel insanlar bende tekrarlayan rakamları uzun yıllardır görüyorum tabi o zamanlar tesadüf olduklarını sanıyordum ki bu yaklaşık 15 yıl önceydi 21.21 le başlamıştı ancak son zamanlarda 1632 sayısı çok sık karşıma çıkıyor ilkokul numaram da bu sayıydı ayrıca 16.20 saat olarakda hergün denk geliyorum kızım da 16.08.2016 da 16.20 de dünyaya geldi bu sayıları araştırdığımda teker tekermi bakmalıyım yani 1632 sayısı son günlerde çok karşıma çıkıyor teşekkürler mor alev

  Beğen

  • Sevgili Figen, Konsey kısaca diyor ki, siz bir sistem seçin, biz kendimizi ona uydururuz. Yani bu rakamlara tek tek bakabilirsiniz veya toplamını tek bir rakama indirgeyebilirsiniz. Bunun önemi yok. Ama bir yöntem seçin ve yüksek benliğiniz o “lisanı” kullanarak size mesajlar iletecektir. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 12. Kalpten gülümsedim ❤ Hazırız ve mesajlar giderek daha da netleşiyor ❤ Aracılara gereksinim duymadan yaratıcılığımızın nelere kadir olduğuna inanmak çok yol aldıracak biliyorum ❤
  En derin şükranlarımla sevgili MOR ❤

  Liked by 1 kişi

 13. içe su serpme… tevafuk… yaşananlar beraber yaşanıyormuş gibi iç içe, bir ağaç gibi özgür bir orman gibi kardeşçe… az öz… beğendim….. :))

  Liked by 1 kişi

 14. Sevgili Melek’ler sizler bizleri çok seviyorsanız bizlerde sizleri çok seviyoruz.Evet arkamı döndüğümde çok hızla hareket eden birşeyler hissettim.Bu iki defa oldu.Sizlerden gelen mesajları almaya devam edeceğim.Bunu hissederek,rüyalarda ve meditasyonla olabilir.İnternet sayfalarında olabilir.Geleceğin güzellikler ve mutluluklarla dolu olacağını bilmek,güvendeolmak,arkamızın kollanması bizleri neşeli ve huzurlu olmamıza yetiyor.Biriz ve asla yalnız değiliz.

  Liked by 1 kişi

Lütfen yorumlarınızı ve sorularınızı buraya yazın. Elimden gelen en kısa zamanda size cevap vermeye çalışacağım.Teşekkürler

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.