DNA’nızı Kabul Etmek

Tomasz Alen Kopera Artwork

Sevgililer,

Sizler 5D ve ötesisiniz çünkü 3D derslerinizi bitirdiniz ve yeryüzü yaşamınızda yeni bir evreye hazırsınız. Durum Clark Kent olduğunuzdan en emin olduğunuz zamanda aslında süper kadın, süper erkek olduğunuzu keşfetmeye benziyor.

Birinin ya da diğerinin fiziksel özelliklerini taşısanız da artık kendinizi dişi veya eril olarak sınıflandırma ihtiyacınız kalmamıştır, çünkü benliğinizde hem dişi hem de erilsiniz. Böyle bir düşünce bazılarına kutsal olan şeylere hakaret gibi gelse de, gerçek bundan çok farklıdır. Çünkü dişilerin farklı deneyimleri ve fikirleri olsa da, gerçekte 3D dişiler, 3D eril suç ortağı rolünü oynuyorlardı.

Dişiler sadece cinsiyetçi meselelerde değil, bundan çok daha fazlasında eril hâkimiyetine izin verdiler çünkü kendilerini dünyadaki 3D girişlerinden önce korkuya ve eril egemenliğe esarete programlamışlardı. Ve bu durum,  eril egemenlik herkesçe kabul edilen “yasa” olana dek erkek ya da kadınlar tarafından sergilendi.

Şimdi bu yasa değişiyor. Pek çokları bunun dişi baskınlığa doğru kaymasını umuyor. Gerçekte, bu ister eril, ister dişi olsun, bütünün kabul edilmesidir.

Geçmiş 3D çağlar boyunca, eril egemenlik korku dolu hallerde oynanmıştır – kontrol eden, yöneten, küçümseyen, hükmeden. Yeni dişi/eril bileşimi sevgiye aittir.

Elbette bunun sebebi, dişilerin her zaman eril DNA, erillerin de dişi DNA taşımasıdır. Yeryüzünde ilk defa, hem dişi, hem de erkek fiziksel varlıklar eril/dişi DNA’larını birleştirerek sevecen bir bütün yaratmaktalar.

Tabii ki, erillerden hoşlanmamak ya da onları azletmek çağlar boyu dişilerin deneyimlediğinden farklı değildir. Şimdi sevgi zamanıdır, hor görme ya da uzaklaştırma değil.

İşte böylece eğer 5D ve ötesi bir dişiyseniz, eril parçalarınızı da kabul ettiniz – ve eriller de dişi parçalarını kabul ettiler. Çünkü şimdi yaratmakta olduğunuz hayat nüfusun ve DNA’nızın %50’sinin sıfırlanması veya cezalandırılmasıyla mümkün değildir. Bu sevgi zamanıdır.

Evet, sevgide yaşamayı, kendi bütünlüğünü ve diğerlerinin bütünlüğünü inkâr eden bazıları vardır – medyanıza göre pek çokları vardır. Yani, eğer dişi bedendeyseniz, eril baskınlığı her zamankinden çok daha fazla geçerliymiş gibi hissedebilirsiniz. Onun yerine, anlayın lütfen, bütünlüğünü kabul etmeyenler ifşa oluyor. Cezalandırılmaları için değil ama şunun idraki için; erkeklerin hepsi dişilere hükmetmeyi istemiyor ve dişilerin hepsi de boyun eğmeyi tercih etmiyor.

Bu yeni başlangıçları olan bir yeni çağ. Yeni başlangıçların ilki de bütünlüğünüzü kabul etmenizdir. Ne iyi ne de kötü olan bir bütün, sadece bütün.

Suçlamakla, hükmetmekle ve korkuyla o kadar içli dışlısınız ki, henüz bunun sizin için ve 5D ve ötesi olan herkes için sona erdiğini henüz anlayamıyorsunuz. Artık ne hükmetmeye, ne de hükmedilmeye ihtiyacınız var. Ne korkmaya ne de korku yaratmaya ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan tek şey oluşmanıza izin verdiğiniz kişinin kabulüdür.

Aranızdaki bazı fiziksel eriller ya da dişiler, şu anlattığımız kadar sevecen veya barışçıl olmadığınız, hala daha bir şey ya da birileri için savaşma ihtiyacı hissettiğiniz için endişelenebilirsiniz. Yeni benliğinizle daha da rahat hale geldikçe bu da geçecektir.

Şu andaki fizikselliğinizi devam ettirdiğiniz halde, iç dünyanızda bu ikisi kolayca bir haline gelecek. Çünkü dişiler ve eriller kendilerini farklı varlıklar olarak etiketlemeye devam ederlerse, BİR olmak mümkün değildir. (Birliktelik bilinci mümkün değildir.)

Hem dişi hem de eril olduğunuzu ilan ettiğinizde, bir başkasını kendi zorluklarınız ve badireleriniz için suçlamanız çok daha zor hatta imkânsız olacaktır. Bir hücre kendini dişi ya da eril olarak tanımlamaz, kendini kalp hücresi, saç hücresi, vs. olarak tanımlar.

Hücreler birbirinin yerine geçebilir, aynı Henrietta Lacks’ın kanser hücrelerinin çocuk felci gibi pek çok farklı hastalığın aşısının yaratılmasında sergilediği gibi. Henrietta Lacks’ın hücreleri ne cinsiyet ne de ırk ayrımı yaptı. İşte sizin için de şimdi böyle olmuştur.

Elbette, bir baskın cinsiyetiniz olacaktır, aynen bazılarınızın sağ yerine sol elle yazması gibi. Fakat o baskınlık, dişi ya da eril eğilimlerinizi “normal” olarak kabul etmekten sizi alıkoymayacaktır. Sol elini kullanan birinin sağ elini de kullanabilmesinden daha fazla değil.

İşte böylece dişiler ve eriller kendi dişi ve eril yönlerini azaltmaya çalışmak yerine onları varlıklarının bir parçası olarak kabul edecekler. Dişi ve erilin her ikisi de Yaratan’a aittir, Evrenlere dairdir. Ve hepiniz her iki rolü de oynadınız.

Bu yeni çağ ikisini sevecen bir bütün olarak birleştirecektir, birinin diğerine baskın olması ya da küçümsenmesini değil.

Şimdi kelimenin tam anlamıyla bütün olmanın, huzur ve dinginliğin “yasa” haline geldiği bir çevre ve bu sayede de yeni kabullenici bir dünya düzeni yaratmanın zamanıdır. Ve öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2018  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Günaydın Mor Alev. Günaydın Brenda. Günaydın Hepimiz. Bütünlüğümü kabul ediyorum sevgiyle.

  Yazıyı okurken bu bilgileri, ilkokul dahil tüm eğitimimde karşılaştığım bir çok öğretmenin, ders konuları olmamasına rağmen, tekrar tekrar verdiğini hatırladım. Saygı Sevgi ve Teşekkürlerimle her birine.

  Liked by 2 people

 2. Eş zamanlılık yine bir harika. Kadın erkek mevzuları bu aralar ben de sanki yılların birikimi, DNA ların isyanı gibiydi. Bu mesajla acilen sevgi eklemem gerektiğini farkettim… Kadın erkek terimlerin çok dillendirmeye başlamıştım özellikle iş ve özel hayatımda, şu an bunu iptal etmeye niyet ettim ve oldu Sevgiler Mor alev iyiki varsınız…

  Liked by 3 people

 3. Bi süredir erkeklere karşı daha anlayışlı bir hal içinde olmaya başlamıştım eskisi gibi kızamıyorum, doğalarını sanki daha bi anladım. Bu yazı da tam ben daha bi dişiliğimi hissetmeye başladığımda yine paralel olarak geldi. Çoğunlukla kafamda sorduğum sorulara çok geçmeden burada cevap niteliğinde bir yazı geliyor. Buda minnet hissettiriyor🙏 Bir değişiklik olduğu kesin çünkü ben artık sinirlendiğimde bir tiyatro oyunu oynamışım gibi hissetmeye başladım. Sanki eski davranışlar üzerimde yapay durmaya başladı ve etkisi kısa sürüyor. Anlamsızlaştı… Sanki iptal edildi. Ama yeni halimide tam tanıyamadığım için bi öyle bi böyle gidip geliyorum şuan. Başka birinde de olduğunda bu tarz 3d tavırlar beni etkilememeye başladı yani bu resmen benim için “olay”
  Çok yakın bi arkadaşımda eski tepkilerini vermemeye başladı beni şaşırtıyor. Ben izlerini görmeye başladım yani etrafımda. Sevinçliyim 💓 Rüyalarımda da mezuniyet partisine gidiyorum bu sıralar. Çok şükür oluyor galiba. Hala inanamıyorum ama biliyo musunuz hep bir kanıta ihtiyaç duyma hali. Ne zor ikna olan biriymişim onuda şimdi farkettim 😊

  Liked by 2 people

  1. Aynen aynen aynen! 😀 sinirlendiğim zaman seyirci gibi izliyorum bir yandan da, ve çok saçma yapay buluyorum sinirlenmeyi. Bu da şimdi nerden çıktı hadi bırak artık şu kaslarını gereksiz yere geren duygu durumunu diyorum kendi kendime. Ve evet yeni halime de henüz tam alışabilmiş değilim 🙂 ama olumluya dönmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şükretmeye dönmek hissetmek gerçekten çok güzel! Bir de kadınları hiç bu kadar insan, yani cinsiyetsiz, hissettiğim bir dönem olmamıştı.
   Bir de komik birşey daha 😀 çok hayvanız ya, onu hissediyorum. Sanki yaramaz bir köpek ya da maymunmuşuz gibi ya da öyle olan tarafımızı severek sakinleştiriyor yönlendiriyormuşuz gibi…

   Bir de şimdi bu çıktı son günlerde, söylerken öğreniyorum! Abra kadabra!
   Eski Arami dilinde abra kadabra söylerken yaratırım demekmiş. Ben de söylerken gerçeklediğimi, (garip bir kelime ama tam hissettiğime en yakını bu oldu) hissediyorum 🙂
   Neşeyle! 🙂

   Liked by 2 people

 4. Son günlerde geçmişe gidiyorum sık sık. Derin bir ilişkinin aslında büyük bir bağımlılık ve hatta hastalık olduğunu fark ettim. Dokunulmaz bir yere koyduğum bu ilişkiyi çıplak gözle görmüş gibiyim ve şoktayım. Bağımlılığımın nedenlerini bulmuş değilim, arıyor muyum ondan da emin değilim ama bu yazı bütünlüğümü hatırlattığı için minnettarım. Bu enerjiyi yaratan tüm canlara sonsuz şükran 🙏

  Liked by 2 people

 5. Şapkalı ve Sevgili ve Huzurlu ve Dingin bir Mantar Ailesi, Mantar Bütünü görüyorum görselde ben. 😀😄 Çok teşekkür ederim. Mesaj gibi eşzamanlı, mesaj kadar güzel. 💚 Mantarları Seviyorum. Hepimizi Seviyorum.

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.