Bazen ara vermek gerekir

Firmly Rooted by Greta Guzek

Sevgili Dostlar,

Geçmiş olan 9 günlük tatilde aktif kaldık ve şimdi de benim ve bloğun dinlenme ve sessizlik vakti geldi. Biraz ara veriyoruz, önümüzdeki hafta geri döneceğiz.

Bu sırada, email ve yorumlarınıza cevaplarınız gecikecektir. Buna maalesef son birkaç günde gelen mesajlar da dahil, üzülerek hepsini cevaplamaya henüz fırsat bulamadığımı söylemeliyim.

Sizlerden şimdiden özür ve anlayış diliyorum. Yakında görüşürüz.

Mor Alev

9 comments

 1. Sizleri özleyeceğim. Yakın zamanda karşılaştım sizlerle. Yazılarınız hep ihtiyaç duyduğum anda benimle oldu. Umarım ayrılık uzun sürmez. Döndüğünüzde mümkünse eğer blok hakkında tanıtıcı bi yazı varsa okumak isterim. İsimleri anlayamıyorum kim olduklarını. Mesela konsey nedir bilmiyorum.

  Beğen

  1. Merhaba 😊 ana sayfada gecmise donuk her turlu bilgiyi, yaziyi, paylasimi, arama motorundan taratarak ogrenmek istediklerinizi bulabilirsiniz. Zaman ayirirsaniz cok bilgiye ulasacaksiniz. Ben tum bu calismalardan cikti alip dosya olusturdum mesela. Donem donem geri donup bakiyorum. Meditasyondan meleklerle calismalara yonlendirmelere tekniklere yazialra her sey sonsuz kaynaklarla blogun icinde …

   Liked by 2 people

 2. 5 yıldır takip ediyorum sizi. Ne zor zamanlar yaşadım/dık. Ne zor yollardan geçtim/tik. Hiçkimse yok, ben bile yokum dediğim zamanlarda siz vardınız, çok şükür iyiki vardınız. Hep tam kalbime dokundunuz. Yoldaş oldunuz, fener oldunuz, cevap oldunuz, mesaj oldunuz, ümit oldunuz, şifa oldunuz. Çook teşekkür ediyorum.
  Belki bizde arasıra size “hayatlarımıza dokunduğunuzu ve değişimimize sevgiyle katkıda bulunduğunuzu” ifade etmeliyiz.

  Liked by 3 people

 3. Minik molalar her daim iyi gelir keyifle geçsin.
  Bir aile olduğumuzu hissettiren yüreğinizden öperim ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.