Alanlar – Konsey (Mesaj 165)

Solar Alchemist by Justin TotemicalSıklıkla alanlardan bahsediyoruz. Nedir bu alanlar? ALAN nedir? Bu konuya biraz ışık tutabilir miyiz, birlikte görelim. Şimdi, her zaman olduğu gibi, bunların hiçbiri sizin için yeni olmayacak. Ve bu da bizim niyetimizdir. Bizler, sadece sizin kendinize ve sizi çevreleyenlere yeni bir halde bakmanızı istiyoruz.

Geçmişte sizi bir başka manzaraya taşımıştık. Ve bu konuyu konuşabilmek için bunu tekrar yapacağız. Fakat bu sefer, sadece maddeyi gözlemlemeye gidiyoruz, örneğin sizin kendi hücrelerinizi, onların var olduğu seviyeyi. Yalnız şunu aklınızda tutun, gördüğümüz her şey ondan küçük veya büyük seviyelerde de buna eşit şekilde gerçektir.

İşte şimdi buradayız, bedeninizin hücrelerinin yaşadığı seviyede. Beklenildiği üzere hücrelerin de arasında bir boşluk var. Bir şekilde algılarınızı iyice keskinleştirdik. Şimdi onların seslerini, titreşimlerini duyuyorsunuz ve enerjilerini hissediyorsunuz. Onlar nedir? Hücreleriniz elektromanyetik enerjiyle çalıştığı gibi kimyasal işlemlerle de çalışıyor. Ve kimyasal süreçler de doğası gereği aslında enerjiden oluşuyor. Hem hücrelerinizin ham maddesini oluşturan hem de hücrelerin ürettiği bu elektromanyetizma bir enerji alanıdır. Siz tam da orada duruyorsunuz.

Etrafımızdaki bütün hücreler şu anda aynı tipte hücreler. Diyelim ki onlar cilt hücreleri ve belki de kolunuzun cilt hücreleri. Şimdi, biz dolaştıkça, bu hücreler hem enerjiden oluşuyor, hem de enerji gibi titreşimler üretiyorlar. Diyebiliriz ki, hepsi belli bir enerji frekansında olan bir alanda birbirine karışıyor, birleşiyor. Yeni hassaslığınızda bizler ilerledikçe hepsi aynı hissettiriyor, aynı sesleri duyuyorsunuz. Arada bir bütüne uymayan bir nota duyuyoruz, belki bir hücre yeni bir hücre üretiyor veya bir hücre stres sinyali yolluyor. Ve bütün diğer hücreler anında diğer hücrenin ne demek istediğini anlıyor. Bu normal mi? Bu alarma geçilmesi gereken bir durum mu? Tepki anında geliyor.

Turumuza devam ederken bir başka nota, bir başka titreşim duymaya başlıyoruz. Ve hissediyoruz, bir enerjiyi bırakıp bir diğerine giriş yapıyoruz.

Şimdi çevremizdeki hücreler bir şekilde biraz daha farklı. Diyelim ki, bunlar da kas hücreleri, kolunuzda bulunan çok farklı hücrelerden bir başkasını da seçebilirdik. Diyebilirsiniz ki, kas hücrelerinin yarattığı alan daha önce bulunduğunuzdan daha değişik.

Şimdi bunu sinir hücreleri, kemik hücreleri ve fiziksel bedeninizi oluşturan tüm diğer çeşitler için de söyleyebilirdik. Her tip, belli frekanslar üretiyor. Her hücre kendi frekansındaki bir alanla çevrili. Ve işte şimdi bu noktada işler ilginç hale geliyor.

Bütün bu frekanslar çok daha büyük bir alanda çalışıyorlar. Belki bu bir kol alanı. Karaciğer alanı da olabilirdi. Beyin alanı da. Ve bütün bu alanlar da insan beden alanını yaratıyorlar. Bütün bir orkestra gibi geliyor, değil mi?

Bedendeki her hücre tüm diğerleriyle sürekli olarak ve anlık iletişim halinde. Haydi, normal boyutunuza ve bakış açımıza geri dönelim ama süper algılarımızı yanımızda getirelim.

Şimdi bütün bir bedenin enerjisini duyabiliyor, hissedebiliyoruz. Bu beden bir şekilde, çevresindeki bütün diğer bedenler gibidir. Ama aynı zamanda çok ince farklılıklar da vardır ve her biri kendine özgüdür. Çevredeki diğer insanlarla hemen hemen aynıdır ama şuradaki sincaptan oldukça başkadır.

Fakat yine de, insanlar, sincaplar, ağaçlar ve diğer her şey bütün bir konseri oluşturmak üzere birleşen enerji alanlarından oluşur. Ve yukarıda söylemiş olduğumuz gibi, bu durum her seviyede gerçektir, her seviyede.

Bütün bu alanlar bir arada ALANI oluştururlar. (Mor Alev: Var Olan Her Şey’i, tek enerji alanını oluştururlar.) ALAN dışında hiçbir şey yoktur, ALAN dışında hiçbir şey var olamaz. Hepsi, her şey ONUN bir parçasıdır. Fakat O, var olan her şeyin hepsidir. Ve bu, eğer bizi şimdiye dek takip ettiyseniz, bir sonraki cümlemizi gerçek yapar:

Siz Yaratan’ın bir parçasısınız, fakat Yaratan sizin de bir parçası olduğunuz bütündür.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili MorAlev💖inan ki yazıyı okurken inanamadım,ben hücresel iyileşme subliminal mesajlarla olabilir mi? diye sana sorabilsem diyordum bu yazı geldi😄
  Burda olmak rastlantı değil ve buna minnettarım 🙏

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Şebnem, subliminal olmasına bile ihtiyaç yok. Doğrudan hücrelerinizle konuşun. Gerçekten çok işe yarıyor. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 2. Muhteşem farkındalık sunan bir yazı! En küçük’ten En Büyüğe, En Büyükten Bütün’e uzanan bir farkındalık… Hepsi Bütün’de birleşen, ama farklılıklar ve oranlar olarak algıladığımız Varoluş denen, Bütünde ise kaybolan, zihin ürünü bir yol!…Çok teşekkürler, Size ve tüm Emeği Geçenlere…..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.