Dönüşüm

Metamorphosis - Vee SpearsHer Fırtına Biter

“Ve fırtına bir defa sona erdiğinde, nasıl üstesinden geldiğinizi, nasıl hayatta kalmayı başardığınızı hatırlayamayacaksınız. Fırtınanın gerçekten bitip bitmediğinden bile emin olamayacaksınız. Ama tek bir şey kesindir. Fırtınadan çıktığınızda, ona adım atan kişiyle aynı olmayacaksınız. İşte fırtınanın işlevi de budur.”

Haruki Mukarami

Metamorfoz

“Uyanış bir ‘şey’ değildir. Bir hedef değildir, bir kavram değildir. Erişilen, elde edilen bir durum değildir. Bir metamorfozdur. Eğer tırtıl oluşum halindeki kelebeği düşünseydi ve deseydi ki ‘ve benim sonra kanatlarım ve antenlerim olacak’, asla kelebek olamazdı. Tırtıl dönüşümünde kendi kayboluşunu kabul etmelidir. İhtişamlı kelebek kanatlarını açtığında, tırtıla dair hiçbir şey kalmamıştır.”

Alejandro Jodorowsky

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

  1. Yine ve yine. Gönül hanemden, bam telimden, tam yerinden ve zamanında bir yazı. Mucize değil tevafuk. Teşekkürler ❤

    Liked by 2 people

  2. Bu gerçekten ihtiyacım olan bir yazıydı. Dönüşüme bu açıdan bakmamistim. Teşekkürler.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.