Kolektif Niyet – Konsey (Mesaj 137)

Love circle - artist unknownBu oldukça kısa bir mesaj olacak. Ancak umuyoruz ki çok önemli bir mesaj olduğunu düşünürsünüz. Birlik olmaktan bahsedeceğiz, fakat biraz daha farklı bir açıdan.

Kolektif bilincin yükseltilmesi işinde aranızda farkında olduğunuzdan çok daha fazla kişi çalışıyor. Bu fenomeni (olağanüstü durumu) kapsayan kitlesel medya bulunmuyor. (Bu durumu medyanız iletmiyor.)Ve bu bir fenomen. Her zaman bunun için çok çalışanlar oldu. Fakat etkileri genelde önleme ve koruma şeklindeydi, dünya çapında bir hareket değil.

En çok farkında olmadığınız şey, sizin dâhil olduklarınızın dışında diğer hareketlerde, diğer çalışmalarda, diğer araştırmalarda çalışan binlerce ve binlerce kişi bulunuyor. Size söylüyoruz, toplam gerçekte milyonlardır. Her ülkede yaşıyorsunuz. Hemen hemen her dili konuşuyorsunuz, büyük diller dediğiniz her dilde ve diğerlerinde.

Bizim size geldiğimiz gibi gelen mesajları okuyorsunuz. Mesajımızı iletmek için oldukça fazla sayıda “radyo istasyonunu” (kanalı) kullanıyoruz. Ve biz mesajlarımızı farklı kültürlere uygun olması için ayarlıyoruz.

Her gün yüz binlerceniz dünyanızın bilincinin yükselmesi için meditasyon yapıyor, dua ediyor, imgeliyor ve niyet ediyor. Ve bunların fevkalade etkisi oluyor. İzninizle, sizlere kapsamanız için bir resim daha önereceğiz.

Hepinizin devasa bir çemberde toplandığını ve birlikte niyetlerinizi sunduğunuzu gözünüzde canlandırın. Gezegeninizin bu çemberin ortasında olduğunu ve dualarınızı, niyetlerinizi ona yolladığınızı düşünün. Bu girişimde birbirinize yardımcı ve destek olduğunuzu düşünün.

Şimdi, size şunu söyleyeceğiz; enerjik açıdan bu çoktan oluyor. Fakat bunu bilinçli olarak yaparsanız, kendinizin ve etrafınızdakilerin daha yüksek seviyeleriyle daha uyumlu olduğunuzu bulacaksınız. Ve bu olurken, kendinizi bu yaptığınızın gücünü hissederken bulabilirsiniz. Saatleriniz konusunda endişe etmeyin. O seviyeler ve âlemlerde biz öyle şeyler kullanmıyoruz. Ruhunuz uyumaz. Yapabildiğiniz zaman katılmanız yeterli.

Bir önerimiz daha var: Bir şeye karşı savaşmadığınızı, bir şey yarattığınızı hatırlayın. “Bir şey için” iyi bir sözdür. “Bir şeye karşı” pek de öyle değildir.

Tüm emekleriniz, niyetleriniz ve izin verişleriniz (teslimiyet)  için çok teşekkürler. Sizleri büyük sevgiyle kutluyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Dün akşamki grup meditasyonunda gelen vizyon buydu, ne eksik ne fazla. Dünyanın etrafında hepimiz el ele tutuşup neşe-keyif-coşku yaratıyorduk. Bianda ışık doluyorduk. “Biz birlikte çok güzeliz” dedim, huzurla uyuyup sabah bunu okudum. Sanırım buara dengedeyim:)))

  Liked by 1 kişi

 2. Günaydın Sevgili Mor Alev,

  ‘Dünyamızın Bilinci’ yerine, insan türünün
  bilinci deseler daha doğru olmaz mı, insan bilinci yükseldiğinde hep birlikte Cenneti
  Dünya mızda yaşıyoruz, gerçekleşir.
  Oldu, oldu, oldu.

  Namaste 💜

  Beğen

 3. 2 gündür değişik güzellikte bir enerji var… Hoşuma gitmeyen şeyler olsa bile beni yüksekte tutuyor. Bu mesajda o kadar iç ısıtıyor ki… Kısa ama çok etkili… iyi akşamlar, iyi sabahlar, iyi günler, geceler, mutlu dünyalar Mor alev ☺

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.