İçinde Bulunduğumuz Enerji: “1” lerle Gelen Devasa Yaratım Gücü

Sevgili Bilge Baykuşlar,

Bu senenin başlangıcında 1 rakamının gücünden, 2017’nin “1” rakamının titreşimini yaşadığından ve bu yıl pek çok “1” kapısı yaşayacağımızdan bahsetmiştik. Ocak ayı öyle bir aydı. Daha sonra hemen hemen her ay “1” rakamıyla eş-titreşimli birkaç gün hediye etti bize. Şimdi geldik yılın onuncu ayı Ekim’e. Ekim derhal bir 1-1-1 günüyle başladı, bugün 10-10 ve yarın da 11-10 la devam edecek. Bunlar çok güçlü ışık kapıları…

Öncelikle, yılın başında bir “1” senesinin ne anlama geldiğine baktığımız yazıdan birkaç alıntı yapıyorum, böylece 1 titreşiminin niteliklerini hatırlayabiliriz:

2017 “1” Senesi

Numerolojik açıdan 2017 bir “1” senesi. “1” rakamı, yaratımın fiziksele yansıdığı rakamdır, her zaman her yerde daim olan hayatın ruhudur. Bilinç, ışık, başlama noktasıdır. Bir, değiştirilmez, kendine bölündüğünde ya da çarpıldığında aynı kalır. Başka rakamları böldüğünde ya da çarptığında sonuç değişmez, kaynağın her yerde ve her şeyde var olduğunun kanıtıdır. Bir, hedef, arzu ve hareketin sayısıdır. Bir senesi tohum senesidir, bir sonraki 8 senenin yükseldiği temeli yaratır.

Yeni Başlangıçlar

Bu sene başlattığınız her ne ise, önünüzdeki yıllara damgasını vuracak. Yeni düşünceler, keşifler, ilerlemeler bu senenin hamurunda var. 2017 yeni liderleri, yeni toplumsal oluşumları da gösteriyor. Bunun işaretlerini görmeye başladık bile! Yeni dostluklar, meraklar ve hatta yeni kariyer başlangıçları öne çıkacak. Eskiyi bırakma cesaretini gösterdiğiniz ve yeniye yer açtığınız anda birbiri ardına fırsat kapılarının açılmaya başladığını da fark edeceksiniz. İçinizdeki yeniyi arzulayan sese kulaklarınızı tıkadığınızda ise neredeyse bir uyuşukluk, saplanmış olma hissi, huzursuzluk ve güvensizlik ortaya çıkabilir.

Zihin, Kalp ve Bedenle Bir Olmak

Bir enerjisini taşıyan bu sene gerçekten BİR olmayı öne çıkarıyor. Öncelikle mikro-kozmosda, yani kendi benliğimizde bir olmaya teşvik ediliyoruz.

Bizler ne sadece bedenlerimiz, sadece zihinlerimiz, ya da sadece kalplerimiziz… Bu üç varlığımız birbiriyle uyum içinde çalışmak üzere yaratıldı, birbirinden ayrı değil! Kalbimizi dinlemeyi öğrenmeye devam ederken, aynı zamanda entegrasyonu da yaşamaya başlayacağız. Fiziksel aktivitelerin ruh halimiz ve zihinsel verimliliğimize olan etkilerini, ya da bunun tam tersini çok çabuk görmeye başlarsanız şaşırmayın! Aradaki etkileşim şimdiye kadar olmamış şekilde yükselmekte ve yükselmeye de devam ediyor. Çocuklarımızı yetiştirirken de, günlük hayatımızı yaşarken de BİR’in örneği olabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Zihin-Kalp-Beden üçlüsünü uyumladığımızda, aynı zamanda 3 rakamının ustalığını da aktive etmiş oluruz. Bu BİR olma durumuyla, anlayışımızın tüm bilinen sınırlarını aştığını yepyeni varoluş şekilleri keşfederek gerçek benliğimize doğru bir kuantum sıçraması yaşayacağımızı derinden biliyorum.

Birliktelik Bilinci

Diğer “BİR” ise elbette Birliktelik Bilincini temsil ediyor. Melek Rehberler, 2016 Kasım ayında yayınlamış olduğum tekrarlayan rakamlar mesajında diyor ki, “Bir rakamı, büyük kalabalıkların bir bilinçte bir araya gelmesinin sembolüdür. Siz de bir araya geldikçe, pek çoktan biri oluşturursunuz.

“1”in enerjik imzası

Bunlar bizim için neden önemli? Niye bu ipuçlarına bakıyoruz? Çünkü 2017 de yapacağımız her şey, söylediğimiz her kelime, her düşüncemiz çok güçlü bir yeni başlangıç enerjisi taşıyacaktır. Her defasında imza attığımızda, tarih yazdığımızda, saate baktığımızda, randevu verdiğimizde bu enerji tekrarlanacak. Bu sene geçmiş “1” yıllarından çok daha yoğun bir yaratım enerjisine sahip. Bundan sonraki “1” senesi olan 2026, 2017 den de güçlü olacaktır, enerjilerin gelişimi bunu gösteriyor, fakat… Neden yepyeni başlangıcımızı 9 sene sonrasına atalım?

2017’de atacağımız adımlar önümüzdeki yılları şekillendirecektir. O yüzden bu yıl başlamadan gerçekten ne istediğinize bir daha odaklanın. Onu neden istiyorsunuz? O istediğiniz olunca ne yapacaksınız, ne olacaksınız, nasıl değişeceksiniz? Bu sorular sizi netleştirir, belki de fikrinizi değiştirir. Sonra, atacağınız ilk adımın ne olacağını düşünün ve niyetinizi evrene ilan edin.

1-1-1, özellikle yaratım enerjisini taşır. Sihir gibidir. Niyetinizi ilan edersiniz ve kapılar açılmaya başlar, sizi arzularınıza götüren yollar kendini gösterir. Bu günlere özellikle dikkat etmenizi ve düşüncelerinizi hep olumlu yönde tutmanızı öneririm. Ne düşünürseniz onu hiç vakit geçirmeden yaratacaksınız.

1, 10, 11 Ekim 2017 ve 1, 10, 11 Kasım 2017

Arada 1 rakamının enerjisini taşıyan pek çok enerji kapısı olsa da içeriği ve yazılışında 1 ler bulunan bu tarihler de yine müthiş potansiyel taşıyan günler.

Patricia Cota-Robles diyor ki, “11 rakamı fizikselin ilahi olana dönüşmesini yansıtan bir usta numaradır”. Ben de şu bilgileri ekliyorum; numerolojide yineleyen rakamlara usta numaralar denir, bu rakamlar yükselmiş seviyede yoğunluk ve sorumluluk getirir, aynı zamanda aşırı heyecanı, daha büyük maceraları ve olağanüstü aydınlanmayı da tetikler.

Patricia Cota-Robles 2017 yılındaki BİR enerjisinin tekrarlanarak güçlenmiş halini getiren günler için şunları söylüyor: “11-11, birkaç on yıl önce, uyanışımızı başlatan insan DNAsındaki kutsal geometrik kodlamadır. Pek çok kişi, uyanışımızı teşvik eden bu belli belirsiz kodlamanın farkında değil. Ancak, Ocak ayında kabul edeceğimiz yeni Işık frekansı sayesinde bu bilinen bir durum haline gelecek. 2016’nın yüzeye çıkardığı derin korkuların elenmesine ve insanlığın bütün bunların ötesine geçmesinde bu gerçeği fark etmenin büyük faydası olacak.

Arkadaşlar, yılın başında yayınlanmış bilgileri hatırladığımıza göre şimdi biraz daha bugünlerde yaşadığımız “BİR” enerjisine bakalım. Dan Millman “Hayatınızın Amacı” kitabında 1 rakamının titreşimini anlatan bölüme şu sözlerle başlamış:

Dalgalar halinde akan yaratıcı enerji – geliştiren güneş, çakan şimşek.

Onu soluğunuzla içinize çekin; onun gücünü hissedin.

O yaratabilir, besleyip büyütebilir ya da yok edebilir.

Yaratıcı enerjiyi siz hayatınıza nasıl kanalize ediyorsunuz? Önü tıkalı mı, yoksa özgürce akıyor mu?

O, olumlu şekillerde nasıl yaratıma girmekte?

Olumsuz şekillerde nasıl yaratıma girmekte?

Eğer içinizdeki yaratıcılığı güvenle serbest bırakabilseydiniz, hayat nasıl olurdu?

Dan Millman’a göre 1 rakamı “yaratıcılık ve güven” enerjisi taşıyor. 10 rakamı ise “içsel yeteneklerle birlikte yaratıcılık ve güven” enerjisinde titreşiyor. 11, evet yanılmadınız, “iki kat yaratıcılık ve güven” enerjisinde.

Bir “10” ayındayız. Kasım ise bir “11” ayı. Titreşim çok müsait. Yaratım gücümüz mucize gibi yüksek. Enerji girdaplarından, yaratıcı kapılardan geçiyoruz. Zodyak’ta kişisel gezegenler bir bir Galaktik Merkez, Büyük Çekici ve Süper Galaktik Merkezle hizalanıyorlar, önümüzdeki haftalarda hizalanmaya devam edecekler. Bu, HASAT ZAMANI!

Haydi, bu günlerde yaratın. Olumlu düşünün ve olumlu şeyler yaratın. Engelleri düşünürseniz, engelleri, olumsuz olasılıkları düşünürseniz de olumsuzlukları yaratacağınızı hatırlayın. O yüzden sorumluluk sahibi bir şekilde ve güvenerek yaratın. Kendi yaratıcı gücünüze güvenin, hayatın ve evrenin size cevap verdiğine güvenin. Geçen gün Melek Rehberlerin dediği gibi siparişi verdikten sonra garsonun peşinden gitmeyin ya da masayı terk etmeyin. (Bağlantısı burada)

Bu iki ayı, bu müthiş güçlü enerji portallarını en verimli şekilde yeni başlangıçlar ve muazzam yaratımlarla geçirmeniz, bu sayede kendi gücünüzü tanımanız dileğiyle…

©Mor Alev 2017

Not: Numeroloji ile ilgili pek çok kitap, internette pek çok kaynak var. Bana bu konuda sorular yöneltmek yerine o kaynaklara yönelmeniz daha yerinde olacaktır. Yukarıda bahsettiğim Dan Millman’ın Hayatınızın Amacı bu kitaplardan biridir. Pisagor’un numeroloji çalışmalarını günümüze uyarlayan çok sayıda farklı kitaplar da bulunuyor, örneğin David A. Philips kitapları gibi. Sizi çeken kaynak, doğru kaynaktır. Bu konu eğer sizi ilgilendiriyorsa, kendi araştırmanızı yapmanızın ve anlayışınızı yükseltmenizin daha verimli olacağına inanıyorum. Çok teşekkürler.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve hayatınızı tam potansiyeli ile yaşayabilmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

 1. Angel number olarak bir sayıyı aratinca Johanne Sacred Scribes diye harika bir numeroloji bloğu çıkıyor ve yalnızca sayılarla ilgili

  Liked by 2 people

 2. Madem konusu geldi sormak istediğim birşey vardı; Dan Millman`ın “Hayatınızın Amacı” kitabından da alıntı yapmışsınız. Kitapta 9 yıllık devrelerden bahseder. Yeni enerjiyle birlikte bu 9 yıllık devrelerin hayatımıza etkisinde bir değişiklik olacak mı? Bahsettiğim alınması gereken dersler açısından devrenin bize göre daha zor geçen yılları. Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Gamze, 9 rakamını 2016 da oldukça fazla işledik. Blogdaki arama kutusuna numeroloji yazarsanız eğer ilgili tüm yazıları görebilirsiniz. Ya da arşivlerden yeni yıl yazılarına da bakabilirsiniz.

   Beğen

   1. Sevgili Mor Alev, her zamanki gibi nezaketle cevap vermişsiniz teşekkür ederim fakat benim öğrenmek istediğim 9 rakamı değildi. Kitapla bi hayli vakit geçirdim bu yüzden rakamların enerjilerini biliyorum, elbette sizin paylaşımlarınızı okumakta yeni şeyler ekleyecektir. Merak ettiğim bu devrelerin içindeki, bizim için zor geçen 5,6,7 gibi yılların yine aynı zorlukla mı geçeceğiydi. Çünkü yeni enerji birçok şeyi değiştirecek diyorsunuz eskiyi neredeyse yok edecek kadar. Sizi yoruyorsam kusura bakmayın lütfen.

    Beğen

    1. Sevgili Gamze, sorunuzu yanlış anlamışım. Tamam, şimdi anlıyorum ve hemen gözüme çarpan şey ise koskoca kitapta hep olumsuz olana odaklandığınız. Bilinciniz kitabın yarısını dışarıda bırakmış! Bütün bu rakamların son derece olumlu yönleri de var. Yani çok kısaca ve büyük ihtimalle eksik bir şekilde özetlersem: 2 denge, 3 ustalık, ifade, kutsallık, 4 görünmeden gelen yardım (melekler, vs), bağlılık, pratik çözümler ve ifade, 5 bağımsızlık, kararlar, bireysellik, 6 koşulsuz sevgi, hasat, kabul, hizmet, 7 kolektif bilinç, yaratım, hayat amacı, güven, şükran, 8 Bolluk, sonsuzluk, yaratım, güç, keyif… Zorluk beklemeyin. Beklentilerimiz neyse o oluyoruz. Olumlu olana odaklanın. Sevgilerimle

     Beğen

     1. 😄😍 haha evet ben negatif kısma takılmışım çok tatlısınız 💐 sizinle biraz aynı enerji alanında yaşasam eminim daha kolay olumluya odaklanabilirdim ❤

      Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.