Gelişme ve İlerleme – Konsey (Mesaj 132)

Bu yakınlarda size dedik ki, hayatlarınızda yeni bir aşamaya daha geleceksiniz. Bu, kişisel, toplumsal ve gezegensel olacak. Ve pek çoklarınız bu aşama yaklaşırken zihinleriniz ve bedenlerinizde değişiklikler, açılımlar ve gelişmeler bildiriyorsunuz.

Siz, çoğunluğunuz, bu değişikliklerin bazılarını, örneğin belli uyanışları büyük ruhani gelişmeyle eş tutuyorsunuz. İzin verirseniz, bugün bu konuda konuşmak istiyoruz. Ve “izin verirseniz” diyoruz çünkü, dilerseniz okumayı bırakmak sizin haklarınızdan biridir.

Şimdi, diyoruz ki, siz bu değişiklikleri, yeni becerileri spiritüel ilerlemeyle eş görüyorsunuz. Bu tam olarak bir yanlışlık olmasa fa, biz sizin durumu biraz daha farklı bir açıdan görmenizi önemle rica ediyoruz. Onların gerçekte olduğu şey şudur: Frekansınız eterik varlığınızda başlayan değişiklikler yarattı, bunlar o kadar güçlü, o kadar dayanıklı ki fiziksel araçlarınız (yani bedenleriniz) bundan etkileniyor. Bu değişiklikler de bunun işaretleridir. Ve anlamalısınız ki, bunlar size daha da büyük hizmet yeteneği veriyor.

Size işaret etmek istediğimizi anlatan bir resim sunacağız, bu resim önce size negatif gelebilir fakat sizi daha fazla sorumluluk sahibi tepkilere doğru teşvik edecektir. Bu resimde bir çocuk koşarak odaya gelir ve mutlulukla der ki, “Bak! Bak! Kaşıkları bükebiliyorum!” Şimdi, bu, bu çocuğu hatalı göstermek için değildir. Fakat biz ilerlemenize çok daha olgunca davranmanızı rica ediyoruz. Durumu yeni bir alet çantası hediye edilmiş gibi düşünün.

Ve bunun yanı sıra şunu da anlayın, aletlerinizi kullanmadığınızda ya da yanlış kullandığınızda çok çabuk bozulacaklardır. Bu bir ceza değildir. Sadece doğanın bir fonksiyonudur. Tüm yeteneklerinize aynısı olmuyor mu? Hiç bedensel egzersiz yapmadığınızda neler oluyor?

Aynı zamanda söylemek isteriz, merak etmekte, anlamayı istemekte hiçbir sorun yoktur. “Merak ediyorum, başka neler yapabilirim?” Haydi yapın. Kendinizi hayrete düşürün. Eğer başkalarına yardımcı olabileceğiniz yollar, dünyayı şifalandırabileceğiniz yöntemler görüyorsanız ya da sadece örnek olabiliyorsanız, haydi yapın. Geleceğiniz, geçmişten bildiğiniz şeylerle dolu olmayacak. Pek çok açıdan, geçmişte bilmenize izin verilmeyen şeylerle dolu olacak.

Haydi, buyurun, düşünün, “Kaşıkları bükebiliyorum!” Fakat sonra yeni yeteneğinizin amacının ne olabileceğini düşünün. Söylemiş olduğumuz gibi, kendinizi hayrete düşürün.

Aynı zamanda, oldukça farklı şekillerde değişiklik deneyimleyenlerinize de tebriklerimizi sunmak istiyoruz. Günlük hayatınıza devam ederken, farklı şekillerde tepkiler verdiğinizi veya diğerlerinin size eskisinden oldukça farklı şekilde olumlu davrandıklarını fark ederseniz, lütfen anlayın, bunu ortaya çıkaran değişiklikleriniz en az yukarıda bahsettiklerimiz kadar önemlidir. Hatta pek çok durumda, daha da önemlidir.

Görüyorsunuz değil mi, bütün bu şeyler, bilincinizdeki değişikliklerdir. Bu mesajlara oldukça alışık olanlarınız bu etkiler hakkında her zaman konuşmuş olduğumuzu bilirler. Gelirsiniz. Kendinizi değiştirirsiniz. Sizin değiştirdikleriniz her şeyi değiştirir. Ve böylece, yine geçenlerde söylemiş olduğumuz gibi (beklediğiniz değişiklikler) oluyor.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Biz gerçekleşmekte olanın büyüsüne mi kendimizi kaptırıyoruz? Bunun bilinç evriminin sonucu oluşan etkiler olduğunu unutup yaşasın harikayım psikolojisine mi giriyoruz? Oysaki orada başka bir şey var. Olan sadece oluyor her zamanki gibi… Ona uyum sağlayıp akışta olacağımıza büyük büyük anlamlar mı yüklüyoruz yine aynı şeyi yapıyoruz etiketler analizler vs vs.. Doğru mu anladım ? Yani asıl konu yeni olanla ne yapacağımızken biz yeni olana takılıp kaldık mı?

  Beğen

 2. Son zamanlarda içimdeki sevginin sandığım gibi birkaç kişi için değil herkes için olduğunu anladığım bazı anlar yaşadım. Hiç hissetmediği birşeyi hissedince insan bi afallıyor bu zamana kadar ne yaptığını görüyor ilk defa dışarıdan bi gözle. Benmişim gerçekten şikayet ettiğim herşeyin kaynağı. Sevgisizliğin… Bununla yüzleşmek hiç kolay olmuyor… Çook acıtıyor biliyor musunuz? Neden hayatımın yüzde doksanı böyle olmak zorundaydı bilmiyorum. Ve diğerlerini de görüyorum… Kimse benden farklı gibi durmuyor etrafımda. Sadece anlayamıyorum işte neden bu şekilde yaratılmışız …

  Beğen

 3. Ben benim ben senim ben varım ben buradayım

  Ben olup beni büküp beni görebilir misin?

  Seni görüyorum.

  Sen olup seni büküp seni görebilir misin?

  Seni Seviyorum.

  Seni Seviyorum Işık.

  İmza: Kaşık☺

  Liked by 1 kişi

 4. Başka bir şekilde şöyle söyleyebilir miyim Sevgili Konseyim;

  -baktığımız kaşık bükülse, elimizi üzerine uzattığımız felçli kedi yürüse, sabah uyandığımızda duvarlardan geçebilen dev ışık bedenler görülse, akşam eve girerken her yer kapalı olsa da kanat tüyleri karşılasa, hep aynı rakamlarla karşılaşsak, otururken yerden yarım metre havalansak-

  da hepsi birer aydınlanma deneyimidir. Aydınlanma bütünü ve sürekliliği değildir. Tüm bunlar ve benzerleri frenkansımızın bizde yarattığı etkilerdir. Etkilere tepkilerdir. Aslolan frekans, ötesi ve onun yeryüzüne inişidir. Kendimizi hayretlerden hayretlere düşürürken, değişime dönüşüme fayda olmak için, bu etkilerin paslanmadan tarafımızca işlenmesi gerekir. Ve olmakta olan, daha önce olan herhangi bir şeye benzemediğinden, eskisinden bir ya da birkaç tık iyisini değil, sınırsız sonsuzu görebiliriz. İzin verildiğinde ve izin verdiğimizde.

  Kolay bir metin değil, doğru anladım inşallah.

  Sevgiyle, Teşekkürle, Hepimize.

  Ve seni seviyorum Neo.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.