Genişleme – Konsey (Mesaj 129)

Solar olayınızın (güneş tutulmasının) üzerinden birkaç gün geçti. Aranızda milyonlarcanız, bizim daha önce konuşmuş olduğumuz gibi bu olayın öneminden bilinçli olarak haberdar değildi. Ancak, büyük bir kısmınız bilinçli olarak farkındaydı. Konuşmuş olduğumuz etki kendini her durumda yaratıma getirdi. Artık biliyorsunuz, kuş gölün üstünde zahmetsizce kayıyor gibi görünse de su altında oldukça hızlı çırpılan ayaklar var. İşte insan ırkının bilincindeki gelişme de böyledir.

Olayın kendinden beri, yaşadığınız durgun, uyuşuk bir zaman var. Bunu anlamak için, hayal gücünüzün benliğinizi genişletmesine izin verin. Düşünün ki, siz yeryüzündeki insanlıksınız. Zihninizde canlandırın, dünya aslında zihniniz olan alanda var oluyor. Şimdi düşünün, kendinize dair farkındalığınızda çok büyük bir genişleme yaşadınız. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Olayların ilerlemesine nasıl yol açacaksınız? Bir sonraki adımınız ne olacak? Gücünüzü hissediyor musunuz? Bu noktada biraz kalın.

Şimdi, bu alıştırmanın aslında ne yaptığını biliyor musunuz? Sizi varlığınızın bulunduğu daha geniş farkındalığa doğru yönlendirdik. Hayal gücünüz gerçekte harika, sihirli bir araç, eğer onu azımsamayı bırakırsanız tabii.

Şunu anlayın: etrafınızda insan tarafından yaratılmış ve kökeni hayal gücüne dayanmayan, ilk önce zihinde düşünülmüş olmayan hiçbir şey yok. Yani bir şey için, onun sadece bir hayal olduğunu söylediğinizde en önemli varlıklarınızdan birini azımsıyorsunuz.

Şimdi, bu bahsettiğimiz uyuşuk dönem çok uzun sürmeyecek. Yoldaki çatalı gözlemlediniz. Kararınızı verdiniz. Kendinizi topluyorsunuz. Gerçekte, uzun zamandır biliyorsunuz, bu bir sonraki dönem devasa büyüklükte önem taşıyacak. Sadece gücünüzün nereden geleceğini bilmiyordunuz. Eh, gücünüz her zaman içinizden gelecekti fakat az önce (güneş tutulmasında), büyük bir teşvik ve voltaj yükselmesi aldınız, bu bir ittirme, bir yükseltme. Ve şimdi de rehberleriniz diyor ki, “hadi ne duruyorsunuz, sizi kim tutabilir”.

“Ama ben ne yapacağım? Ne yapmalıyım?” Pek çoklarınızın bunu söylediğini duyuyoruz. Eğer önünüzde yapılacak bir şey görüyorsanız, onu yapın. Eğer görmüyorsanız, sadece bu hissi tutun ve gerçekte olduğunuz BİR halinizde yaptığınız büyük değişikliklere katılımcı olmayı niyet edin. Sizi yukarıda yönlendirmiş olduğumuz yere gidin ve o vizyonu tutun. Sıklıkla tutun.

Sıkça size görmek istediğiniz değişim olun deniyor. Şimdi sizi değiştiren olmaya davet ediyoruz. İnsan ırkının olabileceği en yüksek, en iyi versiyonu olmaya ilerleme hissini, vizyonunu tutun. Sevgiyi hissedin. Birliği hissedin. Kim olduğunuzu bilin! Bunun olduğunuz yerde bulunma sebebiniz olduğunu bilin. Çünkü bu gerçektir.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.