Melekler: Hayatınıza biraz sevgi ekleyin!

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Değişim, sevgililer, kaçınılmazdır, aynı zamanda size büyük bir armağandır. Dünyanızda her şeyin donuk ve hiç ilerlemeyen bir şekilde kaldığını düşünebilir misiniz? Kendinizi en mükemmel zamanlarda bile bulsanız, sonunda sıkılırsınız. Çok şükür ki, kendinizi zor zamanlarda bulduğunuzda şöyle bir deyişiniz var: “Bu da geçecek.” Bedenleriniz bile geçici. Sonsuz ruhunuz ve deneyimleriniz dışında hiçbir şey ilelebet sürmez. Evrendeki tek sabit şey sevgidir.

“Peki, nedir bütün bunların değeri?” pek çoğunuz soruyor. “Neden hep sona erecekse bir şeyler yapayım?” Yoksullara yardım edebilir, öz-değerlerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz ama bir sürü yoksul kuşak daha gelecektir. Yeryüzünü bir dereceye kadar şifalandırabilirsiniz ama diğerlerinin gelecekte ne yapacakları konusunda kontrol sahibi değilsiniz. Bu akşam kendinize fevkalade güzel bir yemek hazırlayabilirsiniz ve yarın yine kahvaltı hazırlamalısınız… İnsan bakış açısından düşünmek, bütün bunları anlamsız gösterebilir.

O yüzden, sevgililer, her zaman sizi sevgi içinde çalışmaya çağırıyoruz. Sevgide çalıştığınızda, yarattıklarınız sonsuza dek sürmese de, ona eklediğiniz sevgi sürecektir. Sevgi ebedidir. Sevgi hatırlanır. Sevgi hayatlarda etki yaratır ve ruhların kendi doğaları hakkında daha büyük anlayışa ulaşmalarına yardım eder. Eğer yoksulları sevgiyle beslerseniz, sevildiklerini hissederler. Gelişirler. Kendinize sevgiyle davranırsanız, sevildiğinizi hissedersiniz. Siz de gelişip evrimleşirsiniz. En devasa ve güzel binayı sevgisiz inşa ederseniz bir gün ufalanıp gidince göstereceğiniz hiçbir şey olmayacaktır. Ama sevgiyle bir kulübe bile inşa etseniz, bu sizin yanınızda sonsuza taşıdığınız büyük bir başarı olacaktır!

Sevgililer, en ufak görevlerinizi bile sevgiyle yapın. Dişlerinizi sevgiyle fırçalayın. Bulaşıklarınızı sevgiyle yıkayın. Marketteki yabancıyla sevgiyle konuşun. İşinizi sevgiyle yapın ve eğer işinizi sevemiyorsanız, kendinizi yeterince sevin ki sevebileceğiniz bir iş için dua edin. Onlardan hoşlanmasınız bile her insanın içindeki ışığı sevin. Her bir etkileşiminize olası en fazla sevgi enerjisini yerleştirmek için kendinize meydan okuyun.

Eğer saçlarınızı sevgiyle tararsanız, bir sevgilinin saçlarınızı okşamasından daha az sevilmiş hissetmeyeceksiniz. Günlük yaşamınızda her ana, her nefese sevginin akmasına izin verecek kapasiteniz bulunuyor. Sonsuza dek sürecek sevgiyle yaşama, sevgiyle çalışma kapasiteniz var, sevgililer. Bugünü anlamlı kılın. Gidin bir şey yapın ve onu sevgiyle yapın.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Sevgili Mor Alev
  Bugün günlük hayatımda başıma gelenlere sevgiyle yaklaşmayı seçtim ve eve gelince yazınızı gördüm.Bugun dolmustaydim.İnecegim yeri geç söylemişim haliyle şoför sinirlendi eskiden olsa bende tepki verirdim.Ama ona sevgimi göndermeyi seçtim o anda.Ve biliyor musunuz sevgi dolu bı karşılık aldım.İnerken kusura bakmayın dalmışım son dk farkettim özür diliyorum dedim.Ben sevgimi göndermeye başladığım anda herşey bitmisti zaten.Soforde önemli değil gerçekten önemi yok olur böyle şeyler dedi.Ve ben bunu yapmakla çok şey kazandim.o andan sonra günüm sevgiyle geçti.hefzaman gittiğim plaja sevgiyle baktım.denize sevgiyle girdim.gaiaya sevgimi gönderdim.baliklari sevdim.sahikdr insanlara sevgimi gönderdim.ve bundan en büyük kazanci ben aldım.o an bu kadar eylemden sonra gönülden salmam beni tutan ne varsa hepsini sevgiyle gönderdim.cok hafiflemiş hissediyorum
  Günün en güzel anıda bu yazıyı okuduğum andı.es zamanlı ligi deneyimledigim için çok mutluyum
  Herkese herkese çok teşekkürler.Minnettrarim
  Tüm evrene sevgimi gönderiyorum

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Esin, bu kısa bir soru ve cevabı çok uzun. Blogda öz-sevgi konusunda yüzlerce yazı bulunuyor. Bunu sol sütundaki anahtar kelimelerden öz-sevgiye tıklayarak görebilirsiniz. Ama belki de en kolayı bu yazıdakileri uygulayarak başlamaktır. Önemli olan bir yerden niyet edip başlamaktır, sonrası kendiliğinden gelir. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Tamda ihtiyacım olan bir anda ve durum da geldi bu yazı. Yazları ve kayınvalde mle geçirmek zorundayım.ve benim için kabus gibi malesef.nekadar affetmeye çalışsam nekadar da sevgi göndermeye gayret etsem olmuo.ortalık negatif enerjiden geçilmiyor daha farklı nasıl çalışmalar yapabilirim.

  Beğen

  1. Sevgili Güler,
   İlişkiler kategorisinde zor ilişkilerle ilgili yazılar bulunuyor. Onlara bir bakınız. Uygun bulduğunuz bir yönteme mutlaka rastlayacaksınız. Fakat en önemlisi bir başkasını affetmeye çalışmak değildir. İnsanların içindeki ışığı görmeliyiz, onlar ne kadar saklasalar da… Bizi kıran durum ve davranışlardır, onların da çoğunluğu geçmişte kaldı. Kendi enerjinizi, kendinize olan davranış ve duygularınızı değiştirmeniz gerçek farkı yaratacaktır. Özgürsünüz. Hiçbir şeye “zorunlu” değilsiniz. Bunu kabul edene dek ilişkilerinizde, evinizde ve kendi üzerinizde Mor Alev enerjisi kullanabilirsiniz. Bu durumu kendinize bir mesaj olarak algılayabilir ve içinize sorabilirsiniz: ne yapmam gerekiyor? bu duruma nasıl sevgi getirebilirim? bu insan benim hangi parçamı bana yansıtıyor? neleri salıvermeliyim? bu insandan beklentilerimi huysuzluk, vs yerine nasıl olumluya çevirebilirim? Beklentilerimizle geleceği yaratıyoruz. Bu bir süreç ve cevapları bulana dek, Mor Alev’in ortamı yumuşattığını da fark edeceksiniz. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.