Melekler: Sonsuz olasılıklar…

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Hayatınızın daha iyiye doğru değişebileceği o kadar çok yol var ki… Bütün insan kaynaklarınızı kullansanız bile bunların çok azını kavrayabiliyorsunuz. Eğer sorunlarınızı çözmeye çalışırsanız, çoktan öğrenmiş olduğunuz, okuduğunuz ya da duyduğunuz veya bazen başkalarının önerdiği yolları uyguluyorsunuz. Hatta çözüm bulmak için interneti kullanıyorsunuz.

Bu size bir sürü seçenek veriyormuş gibi görünse de, İlahi olan sonsuz olasılıklarda varolur. İnsan düşüncesiyle keşfedebileceğiniz tüm çözümleri kapsadığınızda bile, bütün bunlar gerçekliğinizin değişebileceği sonsuz sayıdaki yolların ufacık bir parçasıdır.

Başarmak için asla kendinizi sadece bildiklerinizle sınırlamayın, çünkü biliyorsunuz, Yaratan’la her şey mümkündür.

Kalbiniz çarpıyor, ciğerleriniz nefes alıyor, ama çoğunuzun bunun nasıl olduğuna dair bilgisi tam değil. Yağmurun yağdığını, güneşin doğduğunu biliyorsunuz ama kaçınız bunların oluş mekanizmasının tamamını biliyor? Baharda çiçekler tomurcuklanır. Bahçeler yeşillenir.

Her gün mucizelerle çevreleniyorsunuz, fakat hayatınızda bir zorluk ya da alışılmadık durum olduğunda veya hayalleriniz ulaşılamaz göründüğünde, evrenlerin koordinasyonunu yöneten aynı Yaratan’ın sizin hayatınıza da yardımcı olabileceğini unutmanız çok kolay ve çok insanca.

Sevgililer, olasılıklarda yaşayın. Kalbinizdeki hayalleri hayal etmeniz için kendinize izin verin. Zorluklarınız için mucizevi çözümlerin de bulunduğuna inanmanıza izin verin. Yaratan’la ve inançla, her şey mümkündür. Nefes alın. İnanın. Kabul edin.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Not: “Bilinçaltı İnançlar, Şablonlar ve Arınma” yazı dizinin üçüncü ve son bölümü Pazar ya da Pazartesi günü yayınlanacak. Bu arada önerim, ilk iki bölümde verilmiş olan bilgileri hep beraber iyice özümsememizdir.

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. nefes alın, inanın, KABUL EDİN.
  Sanırı o kadar şartlanıyoruz ki… kabul edemiyoruz. Oysa potansiyelleri aşmak bize verilmiş bir deneyim fırsatı.
  Ben de bu sabah meditasyonumda ‘akış ve kolaylıkla’ derken şunu farkettim (ya da farkettirildim). “Bilge, detaylarda bogulma cunku sınırlı zihin kapasitenle yarattığın detaylar hayallerine blokaj akışa engel oluyor”.
  Ustune belki diger serinin 3. mesajı gelmiştir diye bakarken o da ne, yeni bir mesajınız var:)
  Sevgili Mor Alev, ne guzel bir gönül ve emek…TEŞEKKÜRLER!

  Liked by 1 kişi

 2. dibe doğru gidişi tersyüz etme fırsatı bu bilgiler.bazan kendimi günlerce motive etsemde an geliyor gene dibe karmaşaya giderken buluyorum kendimi.sonuçta insaniz,toplumsal varlıklarız ve toplumumuzun yaşadığı olaylardan kacamayiz..hatta belki en çok etkileneniz.hayat gerçekten ustalık istiyor.Yeniden..yeniden inançla başka yol yok.Hamdolsun.teşekkürler moralev kardeşim.teşekkürler leydi Gaia çılgınlığı mıza rağmen bizisevdigin için,sevgili yaratanimiz her animizm için tesekkurler

  Liked by 1 kişi

 3. simdi bu yorumu okuyup ne alaka diyenler cikacak eminim ; evinize bir hayvan alin o gozlerde saf sevgi yansimalarini , tum kainati gorun… Ailenizle konusma veyeniden aile olabilme firsati bulun , sirf o hayvan evde diye kosarak gidin ailecek eve bir cani mutlu edin pozitif enerjiyi hissedin…
  tskler

  Liked by 1 kişi

 4. Varlığınız sevgi, huzur ve tarifsiz bir dinginlik veriyor. Derin şükran ve sevgilerimle, Hilal

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.