Mıknatıslarınızı açın – Konsey (Mesaj 106)

Sizlere oldukça yeni bir mesajımız var. Bu mesajın başlığı aslında söylenecekleri çok güzel anlatıyor, ama haydi biraz bunu konuşalım.

Bazılarınız çoktan benzer düşünen insanların olduğu ufak gruplar halinde yaşıyorsunuz. Bazılarınız, pek çok insanla rahatça konuşabileceğiniz daha da büyük çevrelerdesiniz. Ancak pek çoğunuz için gerçek şu ki, yalnız ve ayrı hissediyorsunuz. Bunun doğru olduğu bir zaman vardı ve bütün bir dünyaya yükselen titreşiminizi yaymanız için bu bir ihtiyaçtı. Artık bu durum geçerli değildir. Her yıl daha da fazlanız uyandıkça, titreşimsel alanınız her şeyi etkilemekte, durum öyle bir hale geldi ki düşündüğünüzden çok daha fazla insan fikirlerinizi kabul etmeye hazır.

Bu öyle bir  kırılma noktasında ki artık “iki ya da daha fazlasının bir araya gelmesi” prensibini kullanabilirsiniz. Şimdi, pek çoklarınız etrafınızdakilerden çok farklı hissettiniz, o yüzden ruhani doğası olan şeyleri etrafınızdakilerle hiç konuşmadınız. Aynı zamanda uzak bir olasılık da bulunuyor, belki bu gibi şeylerle ilgili olarak geçmişte zulme uğramış ve kendinizi bir daha böyle açığa çıkarmamak için derin bir iç yemin etmiş olabilirsiniz.

Uzak geçmişte böyle şeyler olmuş olsa bile, şimdi olmayacak. Sadece bilinçten, yükselişten ya da buna benzer doğası olan konularda konuştuğunuz için kimse sizi yakmayacak, boğmayacak ya da böyle felaket şeylerden herhangi birini size uygulamayacak. Evet, hala daha etrafınızda bunları anlamayacak, bazen gülümseyecek ya da gözlerini devirecek insanlar vardır. Ama emin olabilirsiniz ki bunlar sizi incitmeyecek.

Diğerleriyle bir araya geldiğinizde, onlarla konuştuğunuzda, onlarla meditasyon yaptığınızda, niyetlerinizi paylaştığınızda dünyanızdaki değişimi etkileme gücünüz hızlanarak çoğalıp katlanacak. Ve, söylemiş olduğumuz gibi, kendiniz gibi olanları bulmanız düşünebileceğinizden çok daha kolay. Eğer bir sohbette en rahat haliyle bir konuya değinseniz, gelen cevaba şaşırabilirsiniz. Belki söze “dün ben dışarıdayken…” yerine “dünkü meditasyonumdan sonra…” diye başlamayı denersiniz. Eğer enerjileri hissediyorsanız “bugün enerji çok daha yüksek, hissedebiliyor musun?” diyebilirsiniz. Artık dünyayı bir kol boyu kendinizden uzak tutmayı istemediğiniz kararını bir defa verdiğinizde, böyle şeyleri söylemek sizin için çok kolaylaşacak. Ve hatırlayın, karşınızdaki kişi de bu konuları açmaya sizin kadar çekiniyor olabilir. Ama bir düşünce tohumu mutlaka yerleşecektir.

Şimdi, meditasyondan bahsetmiş olduğumuza göre, size bunun için bir görüntü de verelim. İçinizde çok güçlü bir mıknatıs düşünün. Bu mıknatısın bir yanında bir düğme var. Ve onu açtığınızda sizin alanınıza sizin titreşiminizde insanları getirecek. Şimdi tek ihtiyacınız olan onların kimler olduğunu bulmak. Sizinle her konuda hemfikir olmalarının önemi yoktur. Bu bir mucize olurdu. Ancak amaçları sizinle aynı olan ve hedeflerini sizinle paylaşan kişileri bulacaksınız. Ve birbirinizin gücüne güç katmayacaksınız, o gücü katlarca yükselteceksiniz.

Bunun olmasının zamanı gelmiştir. Ve bu artık mümkündür.

Sevgili dostlar, bugün kanalımız Ron’un doğumgünü. Ona harika bir yeni yaş ve her şeyin arzuladığı gibi olduğu uzun yıllar diliyoruz. Seni seviyoruz Ron! Konsey ve Ron Head’e bu mesaj için çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Sevgili Mor Alev konseye, kanal olan Ron Head’ e ve bu bilgileri bize yüksek farkındalıkla ulaştıran sana sonsuz teşekkürler. Iyi ki varsınız. :-):-)

  Liked by 1 kişi

 2. Canım Moralev, mıknatıs harika bir haber! O kadar ihtiyacım var ki etrafımda böyle konuları paylaşabildiğim kişilerin olmasına. Hemen mıknatısımı çalıştırıyorum 🙂

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba
  Yazilarinizi her gün okuyorum. Bugün size yazma ihtiyacı hissettim. Tum hayatimin kontrolunun bende oldugu hissi ve her seyi yonettigim gercegi isler gorunurde berbat bir halde iken ne korkunc bir his. Oysa her sey mukemmel bir akista iken harika idi. Biliyorum evet, mukemmellige giden yolda yurudugumu ve sadece daha guzel cicekler acmak icin kendimi budadigimi biliyorum. Ama icimdeki dünya ile disimdaki dünya arasındaki farklılıgin siddeti beni delirtecek gibi oluyordu geçen haftalarda. Belki de gerçekten zamanı gelmiştir. Artık konuşmayı hatirlamanin zamanı gelmiştir kimbilir… Tüm dünyanın benim ellerimde olduğunu hissederken içimdekileri anlatabileceğim tek kimse bulamamak büyük bir ironi aslında. Ben bir dönemdir susmayi deneyimliyorum. Bu dönemde benim öğreneceğim; şeyleri yalnızca duymak isteyenlere anlatmak. Karabasan ile lucid dream arasında gidip gelen hayatimda bugünlerde olumlu bir şey oldu. Tam hayalimdeki gibi bir iş buldum. Sustugumda evren benim yerime konuştu sanki. Şimdi ne seviniyorum ne de üzülüyorum sadece doğru frekansa girdigim için sukrediyorum. Hissizligi deneyimliyorum su anda, asla bana uymayan ama icten ice hep istedigim bir deneyim bu… Yeniden hissetmeye basladigim gune kadar ruhumu egitiyorum. Mıknatıs vizyonu hoşuma gitti ve açtım kalbimdeki mıknatısı. Zamanlama çok iyi, tam yeni insanlarla tanisacagim zamana denk geldi. Yazmaya devam edin, var olmaniz hoşuma gidiyor. Sevgiler …

  Liked by 1 kişi

 4. mutlu yaşlar Ron ….. mesaj için çok teşekkürler açtım mıknatısımı çekim başlasın 🙂

  Liked by 1 kişi

 5. Harika.. Çok teşekkür ederim..Hayatın içinde karşılaştığım olaylarda, negatifi düştüğümü farkettiğimde, beynimin içindeki kristali radyo düğmesi gibi değiştirip, frekansımı pozitif alana çevirtirim’. Bu yaklaşık bir yıldır olan farkındalığım. Hayatımın direksiyonunda ben varım ve tıpkı radyo dinler gibi istediğim radyo frekansını seçebiliyorum. Başlangıçta bunu yapmak zor olsa da zamanla daha da kolaylaşıyor. ve daha da kolaylaşacak..
  Bugün verilen mıknatıs örneği muhteşem.. Bir an gözlerimi kapatınca kalbimdeki mıknatısımın büyüklüğü beni büyüledi..Düğmeyi açtım. Bir dağın tepesinden uçsuz bucaksız ovalara haykırmak gibiydi. Gelin Bir’likte olalım. Seviyorum sizi.. AŞK’la.. Yankılanan ses büyük mıknatısımla biliyorum ki bana ses verecek. İlahi akıştayım..

  Liked by 2 people

 6. Öyle muhteşem zamanlama ki daha dün dedim ki hayatımı pozitifte yaşıyorum ve böylede insanları etrafıma çekiyorum;hayatımın iplerini elime alıyorum.Şimdi de bu muhteşem mesaj…Çok teşekkürler 🙂

  Liked by 1 kişi

 7. merhaba….işte buradayız…hep birlikteyiz…aslında çoktan karşılaştık….konuşabiliyoruz….daha fazla olmalıyız….kalbim açık….okuduklarımı kutsadım bi an….teşekkürler….kutlu olsun….

  Liked by 1 kişi

 8. İyi ki varsınız İyi ki…burası kendi iç sesimizi duyabildiğimiz, bütünün resmini ayırt edebildiğimiz, görmemize, duymamıza, farkında olmamıza yardımcı olan kanal ve bu kanala aracı olan siz Mor Alev ve daha pek çok yardımcı unsurları destekleyen ilahi kaynak… Herkes, hepimiz iyi ki varız…Teşekkürler Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 9. Doğum günün kutlu olsun RON :)) Her şey gönlünce güzel olması dileklerimle, Mutlu yıllar:))

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.