İdrak

Featured Image -- 25421Başkaları, inciten şeyler söyleyecekler ve yapacaklar. Bunların bazıları size yöneltilmiş olabilir. Bazı insanlar böyle işlerler… daha iyisini bilmezler.

Bunu daha önce de duydunuz, ancak tekrar duymanızda fayda var. “Başkalarının sizin hakkında söyledikleri sizi ilgilendirmez.”

İncitici sözleriyle sadece kendilerini incittiklerini, başkalarına söyledikleri yalanlarla sadece kendilerini kandırdıklarını idrak edene kadar, hiçbir şey değişmeyecektir.

Bırakın, kendi dünyalarında var olmaya devam etsinler, zamanla davranışlarının yansımalarının farkına varacaklardır. O zamana dek, nezaketle, şefkatle ve derin anlayışla… onlara sevgi yollayın. Çünkü sonuçta, gerçekten ihtiyaç duydukları tek şey sevgidir. – Yaratan

The Creator Writings

Others will say and do hurtful things.  Some of it may be directed toward you.  That is the way some humans operate…. they do not know any better.  You have heard this before, however, it is worth hearing again,

View original post 77 kelime daha

One comment

 1. 🙂 waaooovv ,
  resmen mesaj bombardımanındayız 🙂

  Her mesaj içimde hazır bekleyen bir duyguyu aktive ediyor, patlatıyor. Bu da içimde tarifsiz bir coşkuya neden oluyor 🙂
  Günlerdir çevremde bir “ayna” muhabbeti dönüyordu. Duyduğum, okuduğum, izlediğim her şeyde “ayna” hakimdi. Bu konuda çok okudum, araştırma yaptım, düşündüm hatta uzun uzun aynaya bakıp durdum. Benim yansıttıklarımı ve bana yansıyanları izledim, değerlendirdim.

  Bugün de hep Yataran ve sevgi hatırlatıldı bana, sabah arkadaşımdan gelen bir mesaj, o mesajın hatırlattığı ve okurken yarım bıraktığım Tolstoy’un “İnsan ne ile yaşar” kitabı. Kitabı elime aldığımda daha önceden yazıp içine koymuş olduğum olumlamalarım, ve son hikayedeki, Michael tarafından verilmiş mesaj:

  “Biliyorum ki Tanrı, kullarının ayrı ayrı değil, beraberce yaşamalarını istiyor; bu yüzden her birine kendi gereksinimlerini değil, hepsi için gerekenleri esinliyor. Biliyorum ki; insanlar sadece kendilerini düşünerek var kalıyor gibi görünseler de aslında onlara hayat veren tek şey “sevgi”dir. Seven Tanrı’ya; Tanrı, sevene yaklaşır. Sevgiyi var eden sadece O’dur çünkü.”

  Artık gelen mesajları daha çabuk ve net görebiliyorum 🙂
  Teşekkür ederim Yaradanım, Meleklerim, Mor Alev ve siz sevgili dostlarım 🙂

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.