Yıla 1-1-1 Enerjisiyle Başlıyoruz!

canada-owlSevgili Bilge Baykuşlar,

Büyük ihtimalle bir çoğunuz gibi sabaha karşı İstanbul’da olanları bu sabah öğrendim. 2015 yaz aylarında bütün bu saldırılar, çatışmalar, çılgınlık başladığından beri artık neredeyse otomatikleşmiş bir şekilde, her defasında olduğu gibi önce öfkeyi ve acıyı salıvermem gerektiğini biliyordum.  Sanırım bıkkınlıktan dolayı, neredeyse bir saatimi aldı!

Ama bu sefer bu salıverme işleminin, herkese ama herkese koşulsuz sevgiyle yaklaşmanın önemi çok çok daha büyük! Bugün umutsuzluğa yer yok! Bugün ve önümüzdeki haftalarda eski 3D enerjiye odaklanmak üzere kullanacağımız tolerans payı da yok! Bugün, doğrudan yaratıma giriyoruz! (Bakalım kaç ünlem daha kullanacağım?)

Bugün, bu senenin ilk 1-1-1 kapısı! (İlgili bilgiler bu bağlantıda)

Sonra, oturdum, her sabah yaptığım gibi bilgisayarı açtım, bugün herhangi bir yazı yayınlama planım yoktu.  Fakat bundan 10 saat önce yayınlanmış olan son Yaratan mesajını ve bu yazıyı yazmak zorunda olduğumu gördüm.  Mesajı aşağıda veriyorum:

Kapının Açılışı

Kendini hazırla, sevdiğim, zamanı geldi! Yaratıma soktuğun, hayal ettiğin, düşündüğün tüm iyiliklerin sana doğru gelmesinin zamanıdır! Sonsuzluğa açılan ve daha önce hiç açılmamış bir kapıyı yeni yılınız açıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde düşüncelerinizi olumlu ve yüksek tutmanız kritik derecede önem taşıyor. Çünkü bu, Evren’in size gönderdiklerini her yönüyle etkileyecek. Hazırlıklı ve mutlu olun! – Yaratan

Bu kaos ortamında dirençle karşılaşabiliriz, bizleri eski enerjide tutmaya çalışacak pek çok durum kasten ortaya çıkabilir. Hepimizin mutluluğu, sağlığı, esenliği için odak noktanızı rica ediyorum, lütfen hep sevgide tutun. Salıverin. Merkezde kalın. Korkuya teşekkür edin ve “artık yanımda işin yok” deyin! Nasıl bir gerçeklik yaratmak istediğinizi bazen sessizce, bazen yüksek sesle, nasıl içinizden gelirse, evrene ilan edin! Bu, tohumları attığımız, yeni gerçekliğimizi hep beraber yarattığımız bir sene!

Haydi Bilge Baykuşlar, birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için! Burada ve dünyanın her yerinde sevgimize ve sevginin getirdiği şifaya ihtiyaç duyanlar için! Bugün bu görkemli kapıdan geçmemizi kendi özgür irademizden başka hiçbir güç engelleyemez, sadece bizler isteyerek sevgiye adım atmalıyız, o kadar.

Çok teşekkürler.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sadece kosulsuz sevgide kalmaya niyet ediyorum. Degisecek, donusecek biliyorum, inaniyorum, güveniyorum.
  Sizinleyim sevgili dostlar, tüm kalbimle.

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev
  olayi ilk duydugumda umutsuzluga dustum ama sonra hayir merkezde kal sevgide kal dedim kendime ve Michaelile bag kesme calismasina basladim.Sonra aklima siz geldiniz kesin birsey yazmistir dedim ve beni gene sasirtmadiniz sobsuz tesekkurler.iyi ki varsiniz.bu yazi cok iyi geldi.ben son 10 gundur dengede kalmayi basaramiyordum cok sorgulamadin bu sefer ama 2016 dan cok farkli bir kisi olarsk ciktim.2017 nin vok guzel olacagini biliyorum ve hergun meditasyonlarimda Dunyaya sevgimi ve isigimi gonderiyorum diyorum son 10 gundur
  Kalbimizin rehberlik ettigi ve rotayi soyledigi oylesine uyandigimiz hergunun icinde mucizeler barindirdigi harika bir yil olsun
  2016 unutulmaz yasanir bir yildi 2017 mutlulukdan costugumuz bir yil olsun
  sevgiler

  Liked by 2 people

 3. Sevgili Moralev, mesajiniz icin cok tesekkur ederim, inanin ilac gibi geldi, ne kadar olumsuzluklar varsa, daha fazlada olumlu eylemler etrafimizda ve dunyada olmakda, secim bizim, neye odaklanirsak onun yaratimina sebep oluyoruz o yuzden olumlu yone dogru kendimi odakliyorum. Hic kimse hic bir yerde sebepsiz bulunmaz. Rastgele birsey yoktur. Sevgili Moralev yardimin icin cok tesekkur ederim, Hepinizin yeni yili tekrardan kutlu olsun.

  Liked by 1 kişi

 4. ben 1 ocak şansını olumsuz dusuncelerle yanlış değerlendirmiş olabilirim. bunu telafi edebileceğim tarih var mıdır ? 10-11 ocak mesela ?

  Beğen

  1. Sevgili Duygu, hala aynı enerji dalgasının içindeyiz… Olumlu her zaman olumsuzdan katlarca güçlüdür! Işığın karanlığı her zaman kuşkusuz şekilde aydınlattığı gibi. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.