Melekler: Doğal olun ve dünya size uyacak!

Stasia Burrington CollageSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Olduğunuz o güzel pırlantanın pek çok yüzü var! İnsan doğanızın gerçekleşmeyi, potansiyelini yaşamayı özleyen pek çok yönü var. Gerçek doğanızı hayatınızın gün ışığına çıkarmaya başladığınızda, siz de ışıldamaya başlıyorsunuz! Daha mutlu, daha sağlıklı oluyorsunuz ve yaşamınız size “uyan” kişileri, şartları, durumları çekmek üzere kendini düzenliyor.

Hiç çok güzel kıyafetler giyen ama üzerlerine “tam oturmayan” bir kişi gördünüz mü? Kıyafetler harikadır ama onlar o kıyafetlerin içinde harika görünmüyordur! Belki, çok hayran kaldığınız bir giysi satın aldınız, ama o size hiç tam olarak uymadı… ve bununla birlikte onu her giydiğinizde, daha iyi görünmesini istediniz ama olmadı. İçinde rahatsızsınız ve bu yüzden o giysi içinde arzuladığınız kadar çekici olmadınız. Gerçekte, hepiniz kendinizi daha iyi hissettiğinizde çok daha iyi görünüyorsunuz! Kıyafetiniz size uyduğunda, HAYATınız size uyduğunda çok daha mutlu görünüyorsunuz!

Sadece bir günlüğüne kendinizi hayata “uymaya” çalışırken yakalamayı deneyin. Hemfikir olmadığınız halde birisini  onaylarken kendinizi yakalayın. Daha dürüst olmayı ya da en azından sessiz kalmayı deneyin. Giydiğiniz, yediğiniz, yaptığınızın %100 harika ve size doğal gelmediği zamanları görmeye çalışın. Seyrettiğiniz programlar size keyifli geliyor mu? İnternetinizde okuduklarınız sizi heyecanlandırıyor mu? Gününüzü, işlerinizi size doğal gelen şekilde yaşıyor musunuz?

Sevgililer, doğal varoluş durumunuza ne kadar çok dönebilirseniz, o kadar fazla mutlu, sağlıklı ve güçlenmiş olacaksınız. Siz, siz olduğunuzda, dünya size uyacak! Size yakışmayan çözülüp kaybolacak ve yakışanlar sanki bir sihir gibi size doğru çekilecek.

Tanrı sizi kutsasın. Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Ben artik ne diyecegimi bilemiyorum… arkadaslarimla “transparency” ustune calisirken ve bu aralar cagrildigim en derin calisma bu derken… bir mesaj ki…

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Mor Alev’ciğim, iyi ki varsınız. Ann Albers’a ve Sevgili Meleklere sonsuz teşekkürlerimle.

  “Sevgililer, doğal varoluş durumunuza ne kadar çok dönebilirseniz, o kadar fazla mutlu, sağlıklı ve güçlenmiş olacaksınız. Siz, siz olduğunuzda, dünya size uyacak! Size yakışmayan çözülüp kaybolacak ve yakışanlar sanki bir sihir gibi size doğru çekilecek.”

  Tam da bu durumu yaşamaya başladığım bugünlerde bu yazıyı okumak da bu sihrin bir işareti sanırım 🙂

  Liked by 1 kişi

 3. Hemfikir olmadığım birisiyle birazdan beraber olacağım…sessiz kalmayı tercih etmeliyim. Böyle bir zamanda gelen- okuduğum mesaj için teşekkür ederim.

  Liked by 2 people

 4. Hergun gelen yazi, bana cevap! Araci oldugunuz icin 🙏🏻 tesekkurler moralev. Baglanti sizsiniz sevgiler

  Liked by 1 kişi

 5. Gördüklerimle, duyduklarımla, yaşadıklarımla ve düşlediklerimle uzun bir süredir şekil vermeye çalıştığım düşünselliklerimi kapalı bir mekanda tadilata girmiş buldum. Tadilat bittikten sonra daha iyimser, daha güçlü daha sıradan daha özel, daha özümsemiş…dahaları çoğaltmak mümkün ve hepsinin tarafımdan taçlandırılmış duygularla bana pozitifin dibini görmüş olarak geri döneceklerinden eminim.
  Ben şu aralar kapısına umutlu bir bekleyişle her yöneldiğimde geri dönmek zorunda kaldığım bu kapalı mekanın kapısını ters giden herşeyin bitmesi için araladığımda göz bebeklerime değen ışığın ihtişamından kamaşan gözlerimi uzun bir süre kapatıp bana doğru akan sonsuz sevginin çığlığını duyacağıma artık inanıyorum ve yeniden yeniden sevgiyle işlenerek biraz daha canlı atacak kalbim.
  Sonra birinci adımda duyumsayacağım her şeyi acıyı- tatlıyı ,iyi- kötüyü, kadını-erkeği, geceyi-gündüzü, soğu-sıcağı, özlemi-kavuşmayı… ayrılmaz bir bütün olacak birbirine tezat ne varsa.. daha güçlü olmak adına
  içimde daha çok esecek rüzgarlar ,depremler olacak ,çocuklar doğacak –ölecek insan, kış üşütmeyecek artık baharın ellerini ya da bahar hiç solmayacak kısacası iyileşeceğim iyleştikçe güzelleşecek düzelecek herşey
  Kulaklarımı çınlatacak Sankt Johannın çanları yada Süleymaniye den semaya süzülecek kanatlanıp bir ezan sesi daha çok dertleşir olacağım sevgili Meryem ile inatla yüzüne bakacağım bana sen kimsin diyene
  Bazen içimde üzerime üzerime gelen dev dalgalara dur demeyi öğreneceğim ve durulacak her deniz her okyanus Musanın değneğini görmüşçesine yol yol olacak gidilmesi gereken her yer.
  Zaten her yere kendimle yolculuk edeceğim yerin dibinde ben ,gökte ben, annemin karnında ben Tanrının nefesindeyim ben
  Bana bakan gözlerinin bebeğinde ben olacağım bir varmış bir yokmuş arasında
  Seveceksin beni ya da nefret edeceksin benden yada her ikisi birden ya da hiçbiri… ruhumun titreştiği titreştirdiği kadar misafirim rahat ol ben yokum zatennnnnnnn etki-tepki neyse sonucuna katlanır insan
  İnsan çakıl taşı değil be mübarek düşünceleriyle bedeniyle ruhuyla attığın yerde kalsın gezinmek istiyor şöyle bir etrafı kolaçan etmek öğrenmek bilmek…
  ruh –düşünce- beden
  bunu bana sağlayan mor aleve teşekkür ediyorum onların vesilesi ile
  sevgili
  MERYEME sonsuz teşekkür ediyorum sevgilerimle

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.