Hepimiz birer anneyiz!

 

Heart shaped wreath of petals of Syringa vulgaris in spring“Işığın Tatlı Melekleri, erkek ya da dişi formda olun, çocuklarınız olsun olmasın, Annelik yapmış olmayan bir kişi bile yok! Anneliğin getirdiği coşkuyu, acıyı, yası, mutluluğu ve gözyaşlarını tatmayan bir kişi bile yok!

Bu bir hediye, bir yetenek, bu bir kutsama ve kesinlikle bir misyondur. O kadar önemli bir görev ki, asla bir kenara atılamaz, görmezden gelinemez, değerinden az görülemez. Varlığınızın, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın ve kesinlikle ilahi benliğinizin tamamıyla kucakladığınız bir görevdir.

Bu ettiğiniz bir yemin, verdiğiniz sözdür. Benim şablonumun bedenleşmiş hali olmak, bakan, besleyen, rehberlik eden, nöbet tutan, öğreten ve eğiten olmak… ve bunu o kadar masumca ve cesaretle buraya gelip form alan genç gönüllüler için yapmak sizin verdiğiniz sözü yerine getirmenizdir.

Annelik tüm kutsamalarımı, tüm faziletlerimi kullanmanızdır. Sabır, kararlılık ve metanetinizi kullanmanızdır. Hayret ve hayranlık, neşe ve şükran doludur. Birer anne olarak bunu biliyorsunuz. Zaferlerinizi ve anneliğin keyfini. Annelik büyük bir güven, umut ve bağışlama egzersizidir. 

İçinizdeki Kutsal Anne’yi tanıyın ve onu kabul edin.”

Kutsal Anne, Linda Dillon aracılığıyla (7 Mayıs 2016 tarihli Council of Love haftalık telekonferansından alıntıdır.)

Tüm kadın ve erkek Annelerin, Gaia’nın yani Toprak Ana’nın ve Yaratılışın bütününün Anneler Gününü kutluyoruz!

Mor Alev