Melekler: Işık Dalgaları

Blue WaterfallSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Kutlayın! Bu zamanda gezegeninize öyle mucizevi ışık ve sevgi yoğunluğu akıyor ki! Bu da büyük değişimi hızlandırıp kolaylaştırıyor ve bir zamanlar uykuya bırakılmış ağır enerjiler şimdi tamamen karıştırıldıkça kesinlikle büyük bir kaosa da yol veriyor.

Artık başa çıkmayı istemediğiniz duyguları besleyip saklayamıyorsunuz. Artık kalplerindeki sesi ya da acıları duyan kişiler kolaylıkla sessiz kalamıyorlar. Artık karanlık bir sır olarak kalamıyor, çünkü sevgililer. “Gizli kalan her şey açığa çıkacak!”

Karanlık, tozlu ve kapalı kalmış bir odada pencereyi açıp günışığı ve rüzgârı içeriye aldığınızda, durum daha yeni ve iyiye geçmeden önce bir sürü kargaşa yaratırsınız. Aynı şekilde, şu anda gezegeninize akmakta olan ışık ve sevginin çoğalmasıyla kalplerin ve acıların harekete geçtiğini görüyorsunuz, daha önce hiç olmadığı gibi.

Kendinize yumuşak davranın. Hepiniz daha önce görmezden geldiğiniz hisleri hissedeceksiniz. Hepiniz tutku ve hayallerinizin yeniden alevlendiğini hissedeceksiniz, bir ihtimal asla istediğinize sahip olamayacağınıza dair korku ve hayal kırıklıklarınızın da alevlendiğini hissedeceksiniz. Normalden daha fazla fikirlerine ses veren, kaba davranışlara karşı daha hoşgörüsüz ve ani değişiklikler yapmaya daha yatkın hissedeceksiniz.

Kendinize yumuşak davranın. Hayallerinizi gerçekleştirecek enerji her zaman olduğundan çok daha güçlü, ama aynı zamanda korkularınızı yaratacak enerji de güçlü. Neye odaklanacağınızı bilgece seçin. Sabah uyandığınızda şükredin! Olabilecek en iyi günü gözünüzde canlandırın. Melekleriniz ve İlahi olandan başarmak istediğiniz her şey için yardım isteyin. Olumsuz bir düşünceniz olduğu anda, en iyi sonuca bağlılığınızı ilan ederek onu sıfırlayın.

Odaklandığınıza sizi taşıyan devasa sevgi dalgaları canlandırın gözünüzde! Dalgalar sevgi dolu odaklanmayla daha güçlü, korku dolu odaklanmayla daha zayıf, çok şükür, ruhunun bir odağı olmayanların içini ise tamamen çalkalıyor. Bir kumsalda, sörfe hazır pozisyon almışsınız gibi, bu dalgalar sizleri sevginin sahillerine taşıyor! Yani, düşüncelerinize dikkat edin sevgililer. Onları rüyalarınıza, huzurunuza, neşenize, sevginize doğru yöneltin.

İlahi Sevgi her zaman sizinle ve doğrusu, Yaratan ile her şey mümkün. Kalbinizin arzularını nasıl gerçekleştireceğinizi bilmeyebilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey, bunu İlahi olanın bildiğidir.

Tanrı sizi kutsasın! Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Sevgili Dostlar,

Ann Albers, bu mesajın sonuna bir not yazmış. Son zamanlarda yaşadığımız durumun paralelliği çok dikkat çekici. Bütün dünya aynı şeyden geçiyor. O da aynı benim gibi bu zamanda her hafta yüzlerce email aldığını söylüyor. Sizler, aniden içine düşmüş olduğunuz zor durumları, kayıpları ya da krizleri yazıyorsunuz. Bu enerji o kadar güçlü ki, hayatımda ilk defa geçen Cumartesi gecesi sabaha kadar hiç uyumadım! Pazar sabahı saat beşte artık pes edip yataktan kalktım ve bari işe yarayacak bir şeyler yapayım dedim. Bu beni tanıyanlar için inanılmaz bir şey, çünkü uykunun kutsal olduğunu düşünürüm. Bedenlerimizde, ruhumuzda bu enerjiyi hissediyoruz. Hiç birimiz bunun dışında değiliz. Bütün dünyada siyaset çıldırmış gibi, hava durumu tuhaf, ne yapacağını bilmeyen insanlar delice tepkiler veriyorlar ve çok büyük sırlar da ortaya çıkıyor.

Arkadaşlar, bu Kutsal Anne’nin Sevgi Selinin tam kudretiyle bizi yıkadığı zaman. Molozlar, çer çöp, her şey ortaya çıkıyor. Korkular ve endişeler de öyle. Ama derinlerde kalmış arzularımız da tekrar canlanıyor. Düşüncelerinizi yapıcı olana doğru yöneltin. Öyle olunca sanki sihirli bir değnek gerçekliğinizi değiştiriyor. Bunu her gün ufak tefek, bazen de oldukça büyük olaylar şeklinde yaşıyorum. Önemli olan kalbinizi dinlemeniz egoyu değil ve gerçek arzularınızı kabul edip, bütünün hayrına onların gerçekleştirmeye söz vermeniz. Nasıl sorusunu bırakın. Evren çok ilginç! Akla hayale gelmeyen formüllerle size yol gösteriyor, o zaman da harekete geçmeniz şart oluyor.

Benim yüzdüğüm email denizi ise her geçen gün artıyor. Bana güvendiğiniz ve yazdığınız için onur duyuyorum ama şu anda hepsine yetişemiyorum. Evet, gecikmeler var. Şimdi benden cevabınızı beklerken, sizlerden birkaç şey rica edeceğim:

 • Lütfen rüya yorumu istemeyin. Çünkü yorumların sadece kişinin kendisinin yapabileceğine inanıyorum.
 • Hayatınızdaki kişinin İkiz Aleviniz olup olmadığını bana değil, lütfen kendi kalbinize sorun. En doğrusunu kalbiniz bilir.
 • Şu anda bereket ve bolluk sorunları olan arkadaşlar, lütfen en tepedeki “Yöntemler” menüsündeki bereket bölümünde var olan çalışmalara odaklanın. Bu ben size yazana kadar bile yüksek enerjiler eşliğinde büyük değişim yaratabilir.
 • Aşk acısı çekenleriniz, haklısınız! Kalbiniz kırık ve kafanız karışık! Sorununuz diğerlerinden daha az önemli değil, çünkü çok önemli bir şeyin göstergesi: Öz-sevginizin! Öz-değerinizin! Yani cevabınız her zaman kendinizi bir ilişki ihtiyacından çok sevmeniz olacaktır. İlgili bilgiler “İlişkiler” menüsünde.

Ve lütfen keyfini çıkarın! “En zor zamanlar, en güzel zamanlar” söyleyişi bu zamana o kadar çok uyuyor ki! Adım adım değil, koşarak değil, uçarak ilerliyoruz! Çevremizdeki manzara böyle ışık hızıyla değişince de korkuyoruz biraz, biraz tedirgin oluyoruz, alışamıyoruz… Ama bu zamanı büyük bir sevgiyle, neşeyle ve onurla hatırlayacaksınız. Bizler hayatlarımızı ve dünyayı değiştiriyoruz!

Ann Albers’a çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Sevgili Mor Alev size ve Sevgili Ann Albers’a çok teşekkür ederim. İçimde bir ferahlık hissi, ne diyebilirim ki; varlığınız için teşekkür ederim…

  Liked by 1 kişi

 2. Çok teşekkürler Mor Alev bana ışık oldugunuz, rehber oldugunuz için. günüm ve yarınım aydınlandı sayenizde…

  Liked by 1 kişi

 3. Gelen enerji dalgalarini nasil alabiliriz? Ve bu enerjileri nasil dogru kanalize edebiliriz? Hangisi iyi hangisi kotu nasil anlatiz? Bu konuda yazarsaniz cok sevinirim

  Beğen

  1. Sevgili Sinem, enerji dalgalarını iyi-kötü olarak nitelenme imkanı yok çünkü her birinin vazifesi farklı. Evrende üç ve dördüncü boyut dışında bu zıtlıklar da yok. Enerji enerjidir. Onu bütünün hayrına en iyi şekilde özümsemeye ve kullanmaya niyet edin. Bütün enerjiler bize hizmet ediyor. Bunu hava durumu gibi düşünün, yağmur belki canınızı sıkabilir eğer o gün piknik yapmak istiyorsanız ama o yağmur tabiat için canlandırıcıdır, büyük bir ihtiyaçtır. O zaman belki piknik yerine yağmurluğunuzu giyip de yürüyüşe çıkarsınız ya da evde kitap okursunuz. Bu arada piknikten bile daha faydalı ya da sizi mutlu edecek bir aktiviteyle meşgul olduğunuzu anlayabilirsiniz. Yani iyi-kötü zıtlığını zihinlerden silmenin vakti çoktan geldi. Sevgilerimle

   Beğen

 4. Bu güzel yazı, samimiyetiniz ve özellikle de en sonda paylaştıklarınız için kalpten teşekkürler!…

  Liked by 1 kişi

 5. Cuma – Cumartesi ve Pazar günü aynı uyku sorununu ben de yaşamıştım. Sebebi her ne olursa olsun, bu konuda yalnız olmadığımı şu an öğrenmek, gerçekten gözlerimin dolmasına neden oldu. Az önce bir meditasyon yaptım. Uyumadan önce, o meditasyonun cevap hali yazılı olarak bu postta önüme geldi..
  Websitenizle arama bazen uzaklıklar girse de, ihtiyacım olduğu anda aklıma düşmesi ve kendimi hep burda bulmam halen çok tuhaf geliyor.
  İyi ki varsınız, ne diyebilirim başka?

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili Mor Alev,
  Sinem Hanım’ın sorusuna yazdığınız cevapla ilgili bir kafam karıştı. Negatif enerjiler’den uzak duralım vs diyoruz her seferinde, bu eksik bir bilgi mi artık?

  Beğen

  1. Sevgili Melek, evet kafa karıştırıcı olmuş. Enerjiyi isterseniz ikiye ayıralım: Evrensel enerji ve bizlerin burada yarattığı enerji diyelim. Bu yazı, özellikle yeryüzüne dışarıdan gelen enerji hakkında olduğu için vermiş olduğum cevap geçerli. Peki, bizlerin burada yarattığı enerji nasıl negatif olur? Yani sizin “negatif enerjiden kaçınalım” dediğinize gelelim. Her an üretip yaratıyoruz, istesek de istemesek de. Kaçınılması önerilen negatif enerji, bizlerin olumsuz duygu ve düşüncelerle yarattığı enerjidir. Önyargı, baskı, öfke, vs içeren negatif enerjileri, düşünce formlarını biz yaratıyoruz. Evrensel enerji düalitenin olmadığı bir seviyeden geldiği için tarafsız, sadece yardımcı. Benim gözümde hep olumlu, ama bu benim görüşüm. Umarım yardımcı olmuştur.

   Beğen

 7. Teşekkürler. Çok güzel bir zamanda olmak bunu sizin kanalınızla fark etmeye devam etmek çok güzel. İyiki varsınız.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.