Muhtelif

Günlerimizi verimli, mutlu ve sağlıklı geçirmek için…

Lost Time - Surrealism by Mihai CristeSevgili Dostlar,

Geçen gün Arkturuslulara kanallık etmesiyle tanıdığınız Suzanne Lie, “Günüm sanki 10 dakikada geçip bitiyor!” dedi. Aynı şeyi ben de yaşıyorum ve büyük ihtimalle sizler de… Neredeyse hiç durmadan çalışıyorum, bir taraftan blogda arka planda çalışmalar süregelirken, diğer taraftan sürekli yeni konular ve bilgiler hakkında notlar alıyorum, yazıyorum, okuyorum, günlük kişisel çalışmalara devam ediyorum ve hayatın kendisi de elbette ilgi istiyor. Biraz da kendinize, sevdiklerinize ve sevdiğiniz diğer her şeye ilgi vermezseniz verimliliğiniz tamamen düşüyor.

Zamanın gitgide kaybolduğu bu “zamanda” güne olumlu başlamak çok önemli çünkü gün boyu söyleyeceğimiz şarkının notalarını işte o ilk 5-10 dakika belirliyor. İşte bu yüzden blogdaki kategorizasyon çalışmalarına devam ederken şu aşağıda bağlantısını verdiğim sayfayı ve yöntemler bölümü yarattım:

Mutlu ve Sağlıklı Günler İçin

Lütfen bu sayfadaki yöntemlere bir göz atın, kalbinize seslenen yöntemleri kullanın. Garanti veriyorum, pişman olmayacaksınız!

“Yöntemler” bölümünü sayfanın en tepesindeki ana menüde bulabilirsiniz. Ünlü “Ücretsiz- Melek Enerjileri” sayfası da kaybolmadı. “Yöntemler”in kendisine tıkladığınızda önünüze gelecek, hemen altında ise yukarıdaki sayfayı bulabilirsiniz. Ama melek enerjileri sayfasını da “zaman bulduğumda” 🙂 toparlayıp yeniden daha kapsamlı hale getireceğim.

Evet, dolu dolu yaşamak güzel, ama bu hızlı hayata uyum sağlayabilmek için arada nefes almak da önemli. Şimdi, sizleri bu bölüme yönlendirirken, harika bir sabah ve gün diliyorum. Meşgul günleriniz verimli ve mutlu geçsin!

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

Kategoriler:Muhtelif

6 replies »

 1. tam da sizden istemek istedigim seyleri yazmissiniz.bilgi ve yontem bombardimanina ugradim uzun zamandir bildiklerimi sadelestirip rutine bindiremiyorum.Bazi yontemler karmasik cumleler kurmami istiyor ben hafiflemeye gevsemeye calisirken goz ucuyla cumle neydi diye kagida bakamam ki. Melekler konusunda da rica etsem tüm Basmelekleri taniyacagimiz kisakisa bilgiler iceren bir yazi yazabilirmisiniz.mesela gunluk hayatin hangi konularinda hangisinden destek alabilecegimizi merak ediyorum.tesekkur ederim.

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,
  Yaklaşık bir ay önce sizinle yaptığımız çalışmada bana önerdiğiniz sabahları 10 dakikalık meditasyonu aksatmadan yapıyorum.Ve gerçekten günün nasıl geçtiğini anlamıyorum.Verimli, enerjik, huzurlu, üretken, cıvıl cıvıl, aynı zamanda dingin geçiyor günüm.
  Çok teşekkür ediyorum size ve Blog Hamilerine. İyi ki varsınız.

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba,
  Bloğunuzu keyf ve heyecanla izliyorum. Sizden mail varmı diye sık sık kontrol ediyorum. Bu dönemde bana iyi bir rehber oldunuz, teşekkürler. Benim size ihtiyacım var tek başıma altından kalkamadığım, tecrübeli birinden yardım almam gerektiğine inanıyorum. Öncelikle kimliğinizi öğrenmek istiyorum bir sakıncası yoksa ve bireysel seansların içerik ve maliyeti konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  Beğen

  • Sevgili Aysel, benimle kişisel olarak çalışma arzusundaysanız, lütfen moralev@outlook.com adresine yazın ya da “Hizmetler” bağlantısından ilgilendiğiniz çalışmayla ilgili bilgileri okuduktan sonra yazının altındaki formu doldurarak mesaj gönderin. Teşekkürler ve sevgiler

   Beğen