Yeni Enerji Akışında Kendinize Karşı Dürüst Olmak – Baş Melek Zadkiel ve Lady Amethyst

see no evil, hear no evilSevgili Dostlar, 2016’nın enerjisini anlatırken şunları söylemiştim: “Eğer 2016 herkes için bir roman olsa, hepinizin romanlarının başlığı şu iki seçenekten biri ya da ikisi birden olurdu: “Gerçeği buldum!” ve “Gerçek nerede?”. Bu konuda Aralık ayından beri yazmış olduğum dört yazı buldum. Gerçek arayışımızdaki en önemli noktalardan biri, hangi inanç, yargı ve düşünce alışkanlıklarıyla kendimizi ister istemez aldattığımızı görmek ve pusulamızı gerçeklere çevirmek. Bu konuda Baş Melek Zadkiel, Lady Amethyst, Hathorlar ve Plaeidesliler de hemfikir. Ancak bu mesajda sadece gerçeğin önemi hakkında konuşmuyorlar, ona ulaşmamız konusunda da öneriler getiriyorlar.

Aşağıda verilen bilgileri çok değerli buluyorum. Ben de buna bir şey eklemek ve dün bir dostumun bana hatırlatmış olduğu gibi size Kalp Meditasyonunu önermek istiyorum. Bu meditasyon kendinizi daha iyi tanımanızı, dolayısıyla kendinize karşı daha dürüst olmanızı sağlar ve eğer varsa kalbinizdeki gölgeleri görmeniz ve salıvermeniz için fırsatlar yaratır. (Bağlantısı burada)

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Amethyst’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Selamlar Değerli Sevgililer,

Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst olarak sizleri selamlıyoruz. Ayrıca Melekler Âleminden birçok varlığın yanı sıra, Hathorlar ve Pleidesliler de bize katılmış bulunuyorlar. Bugün, yeni enerji akışında kendinize karşı dürüst olmanız konusunda söyleşmek istiyoruz.

Gezegeniniz, yoğun miktarda yeni enerji akışına maruz kalmaya devam ediyor. Enerjinin akış şeklini, bir kum saatine benzetebiliriz. Çünkü enerji akışı Evrenden başlar, sizin taç çakranızdan geçerek bedeninizin içine girer ve aşağı doğru tüm çakra sisteminizden süzülerek kendi enerji alanınıza yayılır.

Bu enerji değişimi sırasında, şayet kişisel olarak üzerinde düşünmeniz ya da ele almanız gereken şeyler varsa, dikkatinizin onlara çekildiğini hissedebilirsiniz.

Her enerji değişimi ile mevcut enerjiniz, aynı bir soğanın kabuklarını soyar gibi, katman katman soyulur. Soyulan her katmanla, sizin için önemli olan şeyin çekirdeğine ya da kalbine daha da yaklaşırsınız. Böyle bir zaman dilimi, yükseliş yolunda birçok ilerlemeler kaydedileceğiniz bir dönemdir.

Mevcut enerjinizin farkına vardığınız her katmanı, artık enerjisel olarak size uymayan şeyleri daha da görünür kılar. Böylece, enerjisel olarak artık size uymayan bir şey gördüğünüzde onu inceleyip, taşımaya devam edip etmeyeceğinize ya da sevgi ile salıvereceğinize karar verebilirsiniz.

Bu yeni enerji akışında kendinize karşı dürüst olmanız çok önemlidir. Bu dönem, sizin için çok daha önemli olan şeylere yer açmak ya da zaman ayırmak için, artık önemini yitiren veya size pek uymayan şeyleri salıverme zamanıdır.

Kendinize karşı dürüst olmak, şu an sizin için neyin en önemli olduğuna karar vermekle başlar. Enerjiniz sürekli değiştiğinden dolayı, önceliklerinizi de sürekli yeniden değerlendirmeniz çok önemlidir. Bir gün önemli sayılan bir şey, olaylara ve yeni farkındalıklara bağlı olarak ertesi gün ya da anında değişebilir. “Şimdi” denilen mevcut anda kaldığınızda, önceliklerinizde bir değişiklik meydana geldiğini karşınızdaki kişilere daha kolay söyleyebilirsiniz. Bu tutumunuz, yüksek öncelikleriniz için kendinize zaman ve kaynak ayırmanıza olanak sağlar.

Kendiniz için neyin önemli olduğuna karar vermek, bu evrimleşme sürecinde yolunuzu ve görevinizi onurlandırmak demektir. Sizler şimdiki yaşamınıza, eşsiz yetenek ve becerilerle donatılmış olarak geldiniz. Kendi spiritüel yolunuzda ilerlerken, aynı zamanda hem gezegeniniz hem de insanlığın hizmetinde olacağınıza dair ilahi bir planı da yanınızda getirdiniz.

Kendinize karşı dürüst olursanız, hem kendinize, hem başkalarına, hem gezeninize hem de bütünün en yüksek hayrına en iyi şekilde hizmet etmiş olursunuz.

Öncelikleriniz doğrultusunda hareket ettiğinizde, enerjiniz de net ve berrak kalır. Yaptığınız her şeyden heyecan duyarsınız. Önemli olduğuna karar verdiğiniz şeyle uyumlu hareket ettiğinizden dolayı, zamanınızı ve kaynaklarınızı o şeye ayırdığınız için kimse size alınmaz. Çünkü siz kendinize karşı dürüst kalmışsınızdır.

Sizin için neyin önemli olduğuna karar verdiğinizde, o doğrultuda hareket etmeye niyet etmiş olursunuz. Eğer bu niyetinize “bütünün en yüksek hayrını” da eklerseniz, o zaman Işık Varlıklarının da size yardım etmesine izin vermiş olursunuz. Çünkü niyetiniz, eşsiz bir titreşim taşır. Ve siz de bu titreşimi, Evrene gönderirsiniz. Böylece niyetinizle uyumlu olan kişileri ve kaynakları kendinize çekersiniz.

Evrenden gelen enerji, düşüncelerinizden ve duygularınızdan geçerek, niyetinizle bütünleşir. Böylece siz de niyetinizi gerçekleştirmek üzere hareket edip gerekli eylemlerde bulunursunuz.

Niyetleriniz, aile, meslek, kişisel gelişim, spiritüel çalışmalar ve diğerleri gibi birçok alanı içerebilir. Ancak yaşam koşulları değiştikçe, bu alanlar arasındaki denge de değişebilir.

Böyle bir durumda niyetiniz, o an sizin için önemli olan şeyle uyumlu olması için, biraz değişikliğe uğrayabilir. Eğer niyetinizi sürekli bu şekilde “güncellerseniz”, o zaman enerjinizi de hep net ve berrak tutmuş olursunuz. Çünkü niyetiniz, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemlerinizle uyumludur. Böylece hem bütünün en yüksek hayrını gözetmiş, hem de kendinize karşı dürüst kalmış olursunuz.

Bu şekilde enerji, hem çakra sisteminize hem de bu sistemin aracılığı ile enerji alanınıza çok daha rahat bir şekilde akacaktır. Bu sayede yüksek frekanslı enerji ile bütünleşebilir ve hafifçe yeni boyutlara yükselebilirsiniz.

Değerli Sevgililer, bu yeni enerji akışında kendinize karşı dürüst olduğunuz ve herkesin en yüksek hayrını gözettiğinizden dolayı, bizler çok mutluyuz.

Bilin ki çok seviliyorsunuz.

Bizler, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst olarak sizleri Sevgi ile sarmalıyoruz.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/