Yeni Frekanslar Sizi Bekliyor…

Bjorn Richter - WorldsDeğerli Sevgililer,

Henüz hayalindeki Dünya’yı yaratamamış olan kişilerin üzüntüsüne değinmek istiyoruz. Merak etmeyin, hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Sadece bunu yapmak istediğiniz için değil, yetenekleriniz ve meraklarınızla sıradan Dünya’nın ötesine geçme zamanınız geldiği için.

Bu yüzden hayalinizdeki Dünya’yı, yakın bir gelecekte yaratacaksınız. Bunun kehaneti size 2015 senesinin ortalarında ya da sonlarına doğru verildi. Bu böyledir ve böyle olacaktır.

Bizler farklı frekanslarda bulunsak da, istediğimiz zaman sizlerin frekansına tamamen uyumlanabiliriz. Biz bunu, asırlar boyunca yaptık. Bundan dolayı da yalnız olmadığınızı hep biliyordunuz.

Şimdi, idrak etmeniz hatta anlamanız bile gerekmeyen yeni frekanslara doğru ilerliyorsunuz. Belki göz ucuyla bir şeyin ya da bir varlığın titreşimi yakalıyorsunuz. Belki de rüyalarınız o kadar gerçekçi ki, uyanmakta zorlanıyorsunuz. Buna benzer birçok alametler, sizin diğer frekansları keşfetmeye başlamış olduğunuzun göstergesidir.

Ancak, ilk bilgisayar ortaya çıkmadan önce doğmuş olanlar nasıl bir öğrenme aşamasından geçmişlerse, sizler de şimdi bu aşamadan geçiyorsunuz. Hatırlarsanız o yeni teknolojiyi anlamak ve kullanmak için, önce bilgisayar dersleri almanız gerekiyordu.

Siz eskiden hiç radyonun düğmesini çevirerek, bir sürü olanakların arasından istediğiniz bir yayın/frekans istasyonunu bulmaya çalıştınız mı? Düğmeyi çevirirken, belki arada sırada bir kelime veya bir nota yakalardınız ama istediğiniz o istasyonu bulmak için radyonuzun frekansını ayarlamaya çalışsanız da, bu mümkün olmazdı. Çünkü ana vericiden (ana sinyal çıkışından) çok uzaktaydınız.

Bu durum, hayalindeki Dünya’yı henüz yaratmamış olanlar için de aynıdır. Siz de ara sıra farklı frekanslardan kısacık bölümler yakalıyorsunuz ama istediğiniz frekansı bulmak için yeterince yakınında değilsiniz. Ancak, hayalinizdeki Dünya’yı yaratır yaratmaz, istediğiniz frekansı da yakalamış olacaksınız. Çünkü bir müzik aleti çalmayı öğrendikten sonra nasıl bir şarkıyı tam olarak çalabilmek için bir sürü aşamalar gerekiyorsa, bu da aynen böyledir.

Eminiz kendinize şu soruyu soruyorsunuzdur; “Hayalimdeki Dünya’yı yaratma konusunda beni durduran nedir?” Bu şekilde düşünerek, “yeterince iyi değilim, yeterince zeki değilim, değerli değilim” gibi 3D kavramlarına geri dönüyorsunuz. Yani, hayalinizdeki Dünya’yı yaratmakla hiçbir ilgisi olmayan bir sürü kavramlara…

Oysa sadece, kim olduğunuzun tam bilincine varıncaya kadar biraz bekleme kararı aldınız, o kadar. Çünkü altı ay öncesine kadar size güvence sağlayan şeyler, muhtemelen bugün artık o kadar önemli değiller.

Sanırız diğer sorularınız da şunlardır; “Hayalimi ne zaman yaratacağım? Benim için “doğru zaman” ne zaman gelecek? Hayalimdeki Dünya’nın yaratımını asla tamamlayamadan, bu hayalimi haftalarca, aylarca ya da yıllarca ertelemeye devam mı edeceğim?

Bu sorulara bizim yanıtımız ise kocaman bir HAYIR! dır. Olan biten ne varsa, birkaç gün ya da birkaç hafta içinde olacaktır. Sadece kendiniz olmaktan başka yapılması, hazırlanması gereken hiçbir şey yoktur. Yani, gerçekte kim ve ne olduğunuzu ve sizin için kimin önemli olduğunu keşfetmenin dışında hiçbir şey gerekmemektedir.

Birçoğunuz, bu geçen aylarda da hayalinizin pek değişmediğini düşünüyorsunuz. Madem öyle, hayalinizi neden yaratmıyorsunuz? Sizde YANLIŞ olan nedir?

Kesinlikle HİÇBİR şey! Hepiniz, doğru zamanda ve doğru yerde bulunuyorsunuz. Sadece, hayalinizi yaratmak için ne zaman ortaya çıkmak istediğinizi kararlaştırıyorsunuz, o kadar.

Tabii ki bu son ifademiz size biraz aptalca görünüyor. Hatta çok ciddi olduğunuz bir konuda alay ediyormuşuz gibi geliyor. (Hayalinizi yaratmak için neden bekleyesiniz ki?) Zira siz bunun için her şeyi yaptınız. Dünya’yı ve dünyevi varlıkları bu geçiş dönemine hazırlamak için, defalarca yeryüzüne geri geldiniz. Şimdi de “Madem öyle, o zaman o kadar güzel başardığım işin ödülü nerede?” diye soruyor olmalısınız.

Çünkü sizin “yaratım” zamanınız, Aralık ayının son haftalarında başladı da ondan. Eğer hayalinizi bu güne kadar yaratmadıysanız, beklemeniz gereken mantıklı ve mistik (spiritüel) bir sebebiniz vardı. Ve siz bu sebebi, yaratmaya başladığınızda öğreneceksiniz.

Belki başkalarının sizi kıskanmasından korktuğunuz için beklediniz. Ya da o muhteşem mucizeyi yarattıktan sonra yeteneklerinizi daha fazla gizleyemeyeceğinizden çekindiniz. Ya da bilinç seviyesi olarak size yetişmesini beklediğiniz birisi olduğu için. Ya da 3D yaşantınızı salıvermekten korktuğunuz için. Ya da farklı bir şey için…

Her ne sebepten olursa olsun, gerçek sebebi yakında öğreneceksiniz. Ve sizin “büyük parçanız” (öz benliğiniz) ilerlemeye hazır olduğu için, siz de kısa sürede ilerleyeceksiniz. Bu durum şuna benziyor; Mezuniyet diplomanızı aldınız ama bir yetişkinin üstlenmesi gereken sorumluluklardan biraz daha uzak durmak için, bir yaz dönemi daha okulda kalmak istiyorsunuz…

Kısacası, sizin için ne zaman uygunsa, hayalinizi o zaman yaratacaksınız. Ve bu da beklediğinizden veya tahmin ettiğinizden ÇOK daha yakın zamanda olacaktır. Şimdilik, sadece “içsel varlığınızın” sevinç ve neşesine katılın. Böylece her şey yerli yerine oturacaktır.

Kendinize kızmanıza ya da kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanıza hiç gerek yoktur. Çünkü siz, kesinlikle olmak istediğiniz yerdesiniz ve sizin için en doğru zaman geldiğinde de ilerleyeceksiniz. Sadece bu bir zorunluluk olduğu için değil, yeni frekanslara ve boyutlara geçmeye başlamanız için içsel varlığınızın “sabırsızlanıyor” olmasından dolayı… Ve öyle oldu. Âmin.

Bu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Mor Alev Dostu, Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (www.LifeTapestryCreations.com).

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2016  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Sevgili Mor Alev, ne diyeceğimi bilemiyorum. Kelimeler gerçekten yetersiz şuanda takıldım kaldım… Yaklaşık 2 aydır içinde bulunduğum durumu bana aynaladınız. Kendimi gördüm, ne bekliyorum? Korkuyorum? Evet, Ya hayır denirse! Densin ne olacak ki? Hiçbir şey, hep bu 3D kafası!!! ve bu öğle vakti harekete geçeceğim ve size sonuçlandığında bilgi vereceğim, bakalım neler olacak, bırak gitsin dedim kendi kendime… Size Sevgili Mor Alev Dostuna, Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına sonsuz teşekkürler… İyi ki varsınız…

  Liked by 2 people

 2. Sorduğum sorular ve cevapları hep eş zamanlı sizin sayenizde geliyor. Ben de artık zamanın geldiğini ama beni neyin engellediğinin düşünüp duruyorum günlerdir. Hala değişmesi gereken bir takım ( oldukça azalttım ) 3D korkularımın olduğunun farkına vardım. Değişim ve dönüşüm için daha ne yapabilirim bilemiyorum ama bu yazıyı okuduktan sonra sanki artık bekleyip, akışa bırakıp ( yapmam gerekenleri yaptığımı düşünüyorum ) görmek lazım.. 2 yıldır tüm yazılarınızı takip ediyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık.. En kısa zamanda sizinle yüz yüze bir çalışma yapmayı seçiyorum… Sevgiyle kalın.. Teşekkürler…

  Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev,.
  Öncelikle enerji kanallığın ve kalbin için çok teşekkür ederim. Dünya bu kanallıklarla güzel bir yer olacak ve buna vesile olanlarla birlikte olduğu haliyle muhteşem.
  Bu sabah bazı ufak aydınlanmaların son hamlesi olarak, çok büyük bir şey hissettim.
  Hissettiğim şeyi bişeye benzetmek gerekirse eğer ! Lucy filmindeki kız gibiyim. Sanki evrenin bilgi merkezine ulaşma hakkı kazanmışım.(ki aslında hepimiz o hakka sahipmişiz ama sadece unutmuşuz)
  bir sabah uyandığında bişeyler olur, sen arayıp sorduğun tüm soruların cevaplarını içinden hissedersin.
  işin garibi, biz zaten o soruların cevaplarını biliyormuşuz, sadece hatırlamakmış olması gereken.
  Ve hayattaki en büyük amacımızda SEVGİ ile enerjilerin aktarımını yapmaya vesile olmakmış.
  ve saat sabah 6 da yaşadığım aydınlanmamın devamı için ne yapmam gerektiğini keşfettim. “çeşmenin akmaya devam etmesini istiyorsam eğer, suyu paylaşmam gerekiyormuş”
  her paylaşımımda müthiş bir alış-veriş yaşıyorum. Enerjilerin ne kadar dengede olduğunu hissedebiliyorum.Teşekkür ederim.
  Ve öyle oldu! Amin.
  Bu sabah evrenden bana gelen ve benim tüm dokunduklarımla paylaştığım enerjinin sözcüklere dökülme hali aşağıda 🙂 ve biliyormusun Mor alev. hayat ne kadar mucizeviymiş 🙂

  Müthiş enerjiler hissediyorum! Harika, doğal, dengede, olduğu haliyle mükemmel enerjiler. Bişeyler oluyor smile ifade simgesi aslında her an oluyor ama bazen daha yoğun gelebiliyo ve biz o enerjileri duymak, anlamak vs gibi insani duygularla idrak etmeye çalışmak yerine, biliyoruz, zaten bildiğin bişeyi hatırladığındaki güven hissi gibi. Yazıyorum çünkü enerjilerin paylaşılması için hepimiz vesileyiz, çok büyük bir görevimiz var bu hayatta, senin çok büyük bir görevin var, benimde çok büyük bir görevim var, ve evrendeki enerjiye sahip her molekülün olağanüstü bir görevi var! Ama bir çok canlı neden bu dünyada olduğunu anlayamıyor, anlamadığı içinde mutsuz, çünkü bişey arıyor hayatında, zaten sende olan bir gücü dışarda arayarak bulamicağımız her yerde yazmasına rağmen çoğu zaman balaramadık. Ama bişeyler oluyor, dünyanın enerji dengesi yerine geliyor.
  Ve bunun tek bir yöntemi var! SEVGİ alışverişi
  Ve tüm dünya insanın aynası oluyor. Senden ne niyet, ne his, ne duygu, ne hayal çıkıyorsa evrene! Evren sana onu veriyor. Ve bunun bir limiti yok, her an ve istediğin kadarını verme gücü var evrenin. ( aydınlandım smile ifade simgesi paylaşmak ve kayıt altına almak istedim)
  Seni seviyorum

  Liked by 1 kişi

 4. biz olmamiz gereken zamanda olmasi gereken seyi yapiyoruZ.ama bizi durduran sey kendimiziz ve sadece artik secmemiz mi gerekiyor yoksa secip secmemek yerine ne yaparsak yapalim o zamani gelincemi olacak? burada kafam karisti..cok sevgiler

  Beğen

  1. Sevgili Deniz, kafanız karışabilir çünkü aslında söylediklerinizin bir karışımı söz konusu. Artık seçin, niyetinizi ortaya koyun. Siz harekete geçin ki Evren de sizinle harekete geçsin. Sonra duraklama anlarında inancınızı kaybetmeyin, yeni yollar önünüze açılıyor demektir bu. Niyetinizde güncellemeler gerekebilir, kalbinize danışın. Sonra size gelen yeni enerjilerle ve açılan fırsat kapılarıyla yine yola koyulun. Umarı yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerimle

   Beğen

 5. Artık ne olacaksa olsun. Huzuru deneyimlemek istiyorum… Sevgiyle:)

  Beğen

  1. Sevgili Neli, sizinle dost olduk sayılır. Uzun zamandır bu arzunuzu iletiyorsunuz. Oysa huzur dışarıdan gelmez. Sizin içinizdedir. Lütfen içinize dönün. Meditasyonu (herhangi bir çeşit olabilir, yürüyüş meditasyonu da dahil) alışkanlık haline getirin. Beğenmediğiniz, istemediğiniz, durum, duygu, kişi, ilişkileri eleyin. Kendiniz için güzel şeyler yapın. Bunlar çok basit şeyler olabilir. Zevk aldığınız bir yemeği hazırlamak ya da sevdiğiniz bir kitabı yeniden okumak gibi. Huzur böyle gelir. Sevgilerimle

   Beğen

   1. Sevgili Mor Alev öncelikle yeni sitenizin hepimize mutlu yenilikler getirmesini diliyorum. Sağlık, barış ve huzur için inşallah çok daha fazla insan bu sitede buluşur. Siz siteyi yenilediğinize göre hımmm demek ki bizim de cesur adımlar atma zamanımız gelmiş 🙂 Evet sizinle dost olduk çünkü sizi hiç görmedimse de pek çok takipçiniz gibi varlığınızla ve mesajlarınızla hayatımı şufalandırıyor, huzur veriyorsunuz. Bunun için sonsuz teşekkürler…

    Liked by 1 kişi

 6. Birkaç gündür yazılarınızı okuyamıyordum ama bugün vakit bulabildim iyiki de bulmuşum, okurken birşey “tık” etti!! Son bir-iki aydır rüyalarım çok netleşti,hatta sanki bir film seyreder gibi oldu, çoğunda rüyada olduğumu biliyorum, uyandığımda ise oldukça net hatırlıyorum. Ayrıca yaşarken kendi hakkımda yazıp bitirdiğim bir kitabı baştan başlamışım sona doğru okuyormuşum hissi oluştu, kitapta ise zaman yok, sadece sayfalar var. Tesadüf olmayan bir “zamanlama” ile çok güzel bir yazı! Size ve tüm emeği geçenlere sonsuz sevgi ve teşekkürlerimle…

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.