Siz, Bir Çokboyutlu Işık Varlığısınız – Baş Melek Zadkiel, Lady Ametist ve Hathorlar

Benny Andersson - MultidimensionsSelamlar Değerli Sevgililer,

Ben Başmelek Zadkiel. Kutsal Lady Ametist ile birlikte sizleri selamlıyoruz. Ayrıca Melekler Âleminden çok sayıda Işık Varlığı ve Hathorlar da bugün bize katıldılar. Bugün, bir Işık Varlığı olarak sizlerin “çok boyutluluğunuz” hakkında konuşmak istiyoruz.

Sizler, yepyeni deneyimlerin ortaya çıktığı heyecan verici bir zaman diliminde yaşıyorsunuz. Yerküreniz yükseldikçe ve sizler de kendi yükseliş yolunuzda ilerledikçe, Özvarlığınızın suretlerinden birçoğunun farkına varmaya başlıyorsunuz. Ayrıca karşınıza, yeni enerjiler barındıran patika yolları da çıkıyor.

Bir Işık Varlığı olarak sizler, asırlar boyunca birçok boyutlarda gezindiniz ve birçok farklı durumlar deneyimlediniz. Deneyimlediğiniz her enkarnasyon (yaşam/bedenlenme) sizin “Akaşik Kayıtlarınıza” kaydedildi. Böylece siz her bir suretinizi (eski ve paralel yaşantılarınızdaki kimliklerinizi), enerji imzanızda taşıyorsunuz.

Boyutlar arasındaki “perde” inceldiğinden dolayı, bu ve diğer yaşamlarınızdaki farklı suretlerinizin birçoğunu hatırlamaya başlıyorsunuz. Bu durum sıklıkla, bir yeri/bölgeyi ziyaret ettiğinizde veya karşılaştığınız birisinin size tanıdık gelmesiyle ortaya çıkıyor.

Örneğin şimdiki ömrünüzde hiç orada bulunmadığınızı bildiğiniz halde, yine de o yerde bulunmuş olduğunuzu hissedebilirsiniz. Veya daha yeni karşılaşmış olduğunuz bir kişi size, sanki onu hep tanıyormuşsunuz gibi aşina gelebilir.

Böyle bir durum ortaya çıktığında, tüm zamanın aynı anda var olduğunu, (eşzamanlılık) idrak etmiş olursunuz. Çizgisel zaman, üçüncü boyuta ait bir kavramdır. Gerçi yüksek boyutlara yükseldiğinizde, olayların ve zaman denilen kavramın eşzamanlı meydana geldiğinin zaten farkındasınızdır.

Deneyimlediğiniz her enkarnasyon, sizin bir suretinizi temsil etmektedir. Bu durum, Işık yelpazesinin içerdiği ışınlarla karşılaştırılabilir. Işığın içindeki çeşitli ışınlar, yağmur damlaları tarafından kırılıp ayrıldığı zaman, rengârenk bir Gökkuşağı görmeniz mümkündür. Oysa oradaki her bir renk, Işık yelpazesinin tamamının bir parçasıdır. Yani her bir renk, Bütünün/Bir’in parçasıdır.

Şayet kendinizi ve şu anki durumunuzu bu şekilde görürseniz, yaşadığınız her deneyimin bir ders içerdiğini ve geçirdiğiniz her ömrün, Varlığınızın bütünlüğünün bir parçası olduğunu idrak edersiniz.

Yüksek boyutlardayken, sonsuz sayıda eşzamanlı Evrenlerin olduğunun ve dünyaların ötesinde dünyaların bulunduğunun da zaten bilincindesinizdir. O boyutlarda, deneyimlenecek sınırsız olanaklar mevcuttur.

Eğer bunları hayal edebilirseniz ve aklınızın, hayal ettiğiniz bu sınırsız görüntü ile birlikte süzülmesine izin verirseniz, daha önce başka bir boyutta yaşamış olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu durum, başka bilgilerin ve olasılıkların da olduğunu fark etmenize yardımcı olabilir. Çok boyutlu bir Işık Varlığı olduğunuzu idrak etmenizi sağlayabilir. Ayrıca size, Yaradılış ve Her Şey Olan (Yaratan) ile ilgili geniş bir bakış açısı sunabilir. Ve böylece bu muhteşem “Yaradılış Olayının” içindeki rolünüzün sınırsız olanaklarını algılayabilirsiniz.

Bunları dikkatlice değerlendirdiğiniz zaman, gelişmeniz için bazı niteliklerin çok önemli olduğunu da idrak etmiş olursunuz.

Bu niteliklerin birincisi Sevgidir ve ona eşlik eden Birlik anlayışıdır (yaratılan her şeyin bir olduğunu) anlamaktır.) Sizlerin boyutlar arasında “gezinmenize” izin veren nitelik, Sevgidir. Bu nitelik, herkes ve her şey için en iyisini isteme duygusudur. Her şeyin İlahi enerjiden oluştuğunu ve herkesin içinde İlahi bir Kıvılcım bulunduğunu idrak etmektir.

Öncelikle kendinize karşı sevgi hissetmelisiniz. Kendinizi sevmek, içinizdeki İlahi Kıvılcımla aynı frekansta titreşmek demektir. Varlığınızın bütünlüğü ile bağlantı kurmanızı sağlayan niteliğin, sadece Öz-Sevginiz olduğunu idrak etmektir.

Her gün düzenli bir şekilde İlahi Kıvılcımınızla uyumlandığınızda, Özvarlığınız ile olan bağlantınız ve izan yeteneğiniz daha da güçlenecektir. Kalbinizin merkezine her odaklandığınızda ve içinizdeki Sevgiyi hissettiğinizde, İlahi Kıvılcımınızla uyumlanmış olursunuz.

Ve bu işlemi sürdürdükçe, konuştuğunuz kişilerin de içinde İlahi bir Kıvılcım olduğunun ve her birinizin Birin/Bütünün birer parçası olduğunuzun bilincinde kalırsınız. Farkındalığınız artar ve içinizdeki Sevgi, insanlığın tamamını kapsayacak kadar genişler. Yaratıldığınız kumaşın, Işık ve Sevgiden oluştuğunun idrakine varırsınız.

Kısacası sevgi merkezli kalırsanız, titreşiminiz veya frekansınız yükselir ve Işığınız daha çok parlar. “Yaradılışın Birliği” ile ilgili farkındalığınız artar. Çok boyutlu bir Işık Varlığı olduğunuzun bilincine varırsınız ve içinizdeki Sevgi tüm boyutlara yayılır.

Değerli Sevgililer, “Yaradılışın Birliğini” idrak ettiğinizden, Sevginizi ve Işığınızı tüm boyutlara yaydığınızdan dolayı çok mutluyuz.

Bilin ki, çok seviliyorsunuz. BİZLER, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst olarak hepinizi sevgi ile sarmalıyoruz. Ve öyle oldu.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Ametist’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Yılların birikimlerini yargılamadan olduğu gibi kabul edip affederken insanın içi gerçekten yanıyor bu duyguyu serbest bırakmakta zaman zaman zorlandığımız anlarda tavsiyenizi rica edebilirmiyim. Teşekkürler, sevgiler

    Beğen

    1. Sevgili Ayşegül, içiniz yanıyorsa bağışlama süreci tam gerçekleşmemiş demektir. Çünkü gerçek bağışlama ile bir hafiflik ve özgürlük hissedersiniz. Aklıma gelen şey şu: Acaba kendinizi de affedebiliyor musunuz? Yoksa yukarıda bahsettiğiniz şey sadece diğerlerini bağışlamakla mı ilgili? Başımıza ne gelirse gelsin, kim bize nasıl davranırsa davransın, içimiz bilir ki aslında bizim bir seçeneğimiz vardı ve bizler de olaylarda kendimize karşıydık. O yüzden affetme çalışmalarında kendinizi de unutmayın. Ayrıca, Mor Alev enerjisini kullanın ve Mor Alev’in baş meleği Zadkiel’in aynı zamanda affetme meleği olduğunu unutmayın, ondan yardım isteyin. Affetmek, koşulsuz sevgi ister. Mor Alev enerjisi de koşulsuz sevgi ile çalışır. Sol sütundaki konular başlığı altındaki Mor Alev kategorisinde ilgili bilgileri bulacaksınız. Ayrıca, ücretsiz melek enerjileri sayfasındaki salıverme tekniklerini de öneririm. Sevgilerimle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.