Muhtelif

Bu Yaz Gündönümünde Kutsal Erkeğe Teşekkürler

African DadDostlar, Evren öyle güzel çalışıyor ki, hayran olmamak mümkün değil. Kutsal Erkek (eril)enerjisinin bütün gücüyle giriş yaptığı bugün, bizlerin Babalar Günü olarak kutladığımız güne rast geliyor. (ilgili yaz Gündönümü bilgileri bu bağlantıda)

Kutsal Erkek şimdiye kadar “yok” değildi, sadece yaşamakta olduğumuz 3D deney yüzünden biraz (!) bastırılmıştı.  Hepimiz hayatlarımızda Kutsal Erkek olduk ya da onunla karşılaştık. Biliyorum, Kutsal Kadını tarif etmek daha kolay ve erkek konusunda takılıp kalıyoruz ama kendi babalarınızın yumuşak noktalarını, 40 yaşında olsanız bile nasıl size en iyiyi vermek, güvenliğinizi ve esenliğinizi sağlamak için çabaladıklarını  düşünün, bütünün hayrına kendini feda etmeye hazır  erkekleri, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çabalayan bilim insanları, mühendisler, doktorlar, çiftçiler, ve daha bir çokları…. İçinizdeki Kutsal Erkeği hissedin. Üreten, gerçekleştiren, çalışan, koruyan, besleyen, bakan o kişiyi bulun. Bugün ona kalpten teşekkür ediyoruz.

Babalarımız ve Kutsal Erkek, sizleri seviyoruz.

©Mor Alev 2015

Bu parça da kendi babam için geliyor. (Dave Brubeck Quartet – Take Five)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

Kategoriler:Muhtelif

Tagged as: ,

2 replies »

  1. Bir baba olarak yüreğimin derinliklerinde hissettim bu mesajı! Evet Kutsal Erkek Yaratım için bir İnsan için, Yaşadığımız Dünya için kendini feda etmeye hazır. Bu güzel mesaj için çok teşekkürler, biz de sizi çok seviyoruz!

    Beğen