Melekler: Rahatlık bölgesinin ötesinde

Mighty oak treeSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz,

Kalbinizin rehberliğini onurlandırdığınızda, büyük ihtimalle, hayatınızın bir noktasında, rahatlık bölgenizin dışına doğru adım atmaya yönlendirileceksiniz. (Mor Alev: Alışık olmadığınız, yeni ve bir ihtimal sizi korkutan bir şey yapmaya yöneltileceksiniz.)Bir meşe palamudu kabuğunu kırıp açılana kadar büyüyemez. Bir civciv yumurta kabuğunun içinde olgunlaşamaz. Çiçekler goncadan patlayıp açılmalı, bebekler rahmi terk etmelidir. Yaşamlarınızın bir yerinde, kendinizi rahat olanı terk edip, çok daha büyük bir varlığa dönüşürken bulacaksınız.

Bazılarınız için bu gelişim basittir. Zihninizi yeni bir düşünceye, yeni bir bakış açısına açın. İçinde sevdiğiniz şeyler keşfedeceğiniz yeni bir restoran deneyin. İç rehberliğinizi dinleyin ve tanımadığınız birine yardım edin.

Diğerleriniz için bu gelişim bir inanç sıçramasıdır. Kokularınızı salıverin ve bir defa daha kendinizi sevgiye açın. İşinizden ayrılın ve bir yenisine başlayın. Sevdiğiniz birisine sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu söyleyin. Yeni keşfettiğiniz yeteneğinizi ya da düşüncenizi dünya ile paylaşın.

Böyle riskler ve sıçramaları göze almak korkutucu olabilir. İnsan zihni kolaylıkla kontrolü elden bırakmaz! Ama, kalbiniz böyle bir rehberliği inançla takip ettiğinde keyif ve sevinçle genişler, çünkü bilir ki o anda tüm evrenleri yöneten Yaratan’la bağlantıya geçmiştir! Kalp, değişimin hayatın doğasında olduğunu ve yeryüzündeki her ruhun daha büyük farkındalığa giden yolundaki büyüme anlamına geldiğini bilir.

Onun için, iç rehberliğinizi hissettiğinizde, dinleyin. Belki iç rehberliğinizin sizi çağırdığı, bir şey denemek, bir şey öğrenmek, bir şeyi ya da yeri terk etmek, birisiyle konuşmak ya da ondan uzaklaşmak…olabilir, onu dinleyin. Birisine yardım etmeye ya da birisinden yardım istemeye yönlendirildiğinizde… bunu yapmak sizi rahat hissettirmiyorsa bile, sadece bir deneyin. İçinizdeki o sakin minik sesi, kalbinizdeki, karnınızdaki hisleri, hiç zorlamadan, rahatlıkla doğrudan gelen düşünceleri dinleyin. Korkulara rağmen dinleyin, çünkü sevginin sizi onların çok ötesine taşıma gücü vardır.

Bir meşe palamudu, tohum kabuğunu salıverene kadar kendine ait ihtişamı tümüyle bilemez. Bir bebek, rahmi terk edene kadar tam potansiyeliyle büyüyemez, o potansiyeli bilemez. Ve sizler, sevgililer, sizler de kalplerinizi dinlemeye istekli değilseniz, paylaşabileceğiniz sevgi, neşe, keyif ve coşkunun tam ölçüsünü asla bilemezsiniz.

Sizleri kutsuyoruz, sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.